L'Oreal Paris, PRO XXL Volume Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, PRO XXL Volume Mascara (Tusz do rzęs)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.61/5

Pojemność 13,8 ml

Odkryj tusz PRO XXL VOLUME od L’Oréal Paris inspirowany profesjonalnymi zabiegami kosmetycznymi! Innowacyjny tusz z dwiema szczoteczkami dla efektu objętości 3D na rzęsach bez wychodzenia z domu. Krok 1 to baza dająca efekt pogrubienia, a Krok 2 czarna formuła dająca efekt wydłużenia rzęs. Wypróbuj także inne warianty gamy PRO XXL – podkręcający PRO XXL LIFT i wydłużający PRO XXL EXTENSION. Ponieważ jesteś tego warta.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, wydłużające

Ekstremalne wydłużenie

Z natury mam dość długie rzęsy ale mimo wszytko trudno mi znaleść odpowiedni tusz który sobie z nimi poradzi. Maskara pro xxl rewelacyjnie się u mnie sprawdziła. Ekstremalnie wydłuża rzęsy, ładnie je rozczesuje i nie skleja ich. Po całym dniu nie zauważyłam obsypywania się. Dzięki dwuetapowej aplikacji rzęsy są pięknie długie i pogrubione. Wszyscy nie wierzą że to moje rzęsy a nie przedłużone u kosmetyczki więc gorąco polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

L`Oreal Paris, PRO XXL Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara Pro XXL Volume idealnie sprawdza się w makijażu codziennym jak i wieczorowym. Pogrubia rzęsy, jednak nie jest to efekt przekoloryzowany. Makijaz oka jest bardzo wyrazisty. Wygodne i poręczne opakowanie.

Idealne wydłużenie

Maskara ,której bardzo dawno nie używałam ,w sensie że w takim wydaniu. Zwykle kupuje maskary z jedną szczoteczką,a tu proszę dwie pozycje są idealne . Piękne wydłużenie,intensywny kolor i objętość . Idealna dla mnie .

Mega objętość

Zasłużone 5 gwiazdek :) Tusz bardzo ładnie podnosi i pogrubia rzęsy , wyglądają obłędnie. Bardzo podoba mi się poręczne opakowanie , jest lekkie nie wyślizguje się z dłoni. Mascara nie odbija się na powiece i nie robi efektu "pandy". Rzęsy wyglądają ładnie , a efekt utrzymuje się cały dzień . Fantastyczna mascara , warta swojej ceny .

Zawiodłam się

Produkt posiada dwie końcówki: mascarę i bazę. Mimo, iż tusz ma ładny intensywny, czarny kolor i super zagęścił i wydłużył rzęsy to nie był trwały. Odbijał mi się na dolnych powiekach (po kilku godzinach) przez co wyglądałam jak panda bądź jakbym płakała. Dawno tak nie miałam. Niestety, ale nie kupię ponownie.

Nowoczesny

Produkt, który posiada dwa kosmetyki jest bardzo poręczny, z jednej strony baza, która dodaje nam objętości, a z drugiej tusz o pięknej i głębokiej czerni. Maskara dobrze pokrywa rzęsy nie sklejając ich, a sprawia, że są wydłużone, pogrubione i lekko podkręcone po jednym malowaniu. Ważne jest dla mnie, że nie kruszy się i nie obsypuje, ponieważ noszę soczewki kontaktowe. Efekt końcowy jest bardzo zadowalający, oczy wyglądają pięknie.

Nie sprawdziła się

Miałam wielkie oczekiwania co do tego produktu. Niestety nie mogę wydać pozytywnej opinii.
Mascara ładnie podkreślała rzęsy, wydłużała je a baza dodatkowo podbijała efekt.
Problem był taki, że po czterech godzinach noszenia miałam czarne placki po odbitym tuszu na powiekach. Czy stosowałam bazę czy nie, czarne plamy były.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Białe i czarne efekt doskonały

Wydłużone, pogrubione i podkręcone rzęsy.
Pierwsza szczoteczka to baza która pogrubia rzęsy a małe uwydatnia, druga szczoteczka natomiast je wydłuża i podkręca.
Baza nie może zostać nałożona w dużej ilości bo niestety się grudkuje na rzęsach i ciężko je zamalować tuszem. Gdy poświęcimy dłuższą chwilę mamy rzęsy jak z salonu, piękne długie czarne rzęsy.
Tusz nie skleja rzęs. Po całym dniu tusz dobrze się trzyma, niestety trochę się kruszy ale mimo to rzęsy cały czas są pogrubione i czarne.
Tusz lekko odbija się na powiece.
Jak dla mnie do makijażu codziennego porannego trochę czasochłonne używanie dwóch szczoteczek ale na imprezę gdy mamy więcej czasu na umalowanie się jak najbardziej.
Gdy potrzebuję zrobić szybki makijaż używam tylko jednej szczoteczki i efekt też jest super.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Piękna objętość, pogrubienie i wydłużenie moich rzęs, ale mam małe ale..

Maskara PRO XXL VOLUME zrobiła na początku na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ten kosmetyk to połączenie dwóch nowatorskich szczoteczek, które za kazdym razem sprawiają, że moje rzęsy są widocznie pogrubione i wydłużone. Maskara sprawia, że moje rzęsy są pełne objętości. Efekt utrzymuje się przez wiele godzin ale... właśnie jest małe ale. Po kilku zastosowaniach maskary zauważyłam, że rozmazuje się tworząc nieestetyczne cienie pod oczami. Zaznaczę tylko, że efekt rozmazania nie powtarza się za każdym razem.

Polecajka

Mega rzęsy, takie jak nogi pająka. Świetnie pogrubia i wyciąga rzęsy. Niestety zdarza się, że odbije się pod okiem lecz zazwyczaj wtedy gdy nie przypudruje tego obszaru. Polecam, warty uwagi. Koleżanki od razu zauważyły, że zmieniłam tusz!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Efekt super, gorzej z trwałością

Maskarę otrzymałam w ramach testu, za co bardzo dziękuję. Używam jej od kilku tygodni i owszem robi z rzęsami to co obiecuje producent, czyli dodaje mega objętości, szczególnie z użyciem tej szarej bazy. Fajnie rozdziela i wydłuża rzęsy. Jednak po kilku godzinach od nałożenia musiałam sprawdzać się w lusterku, bo po prostu odbijał się na powiekach. Dam mu jeszcze szansę, bo być może maskara musi trochę przeschnąć w opakowaniu i dodam aktualizację, czy coś się zmieniło.

Edit
Po około miesiącu stosowania tej maskary muszę jej oddać te 5 gwiazdek za trwałość w miejsce 3. Przestała się odbijać na górnej powiece, co było dla mnie jedyną wadą. Chyba potrzebowała tych kilku dodatkowych tygodni aby stać się najlepszą wersją siebie;)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zagęszcza, ale łatwo się rozmazuje

Maskara od L'oreal Pro XXL Volume jest całkiem fajną opcją, dla osób, które chcą mieć zagęszczone rzęsy, bo przede wszystkim to robi. Owszem po drodze też wydłuża i lekko podkręca, ale sporym minusem jest jej rozmazywanie się. Niestety wystarczy lekkie odbicie się, kropelka deszczu i jesteśmy jak panda. Na pewno nie poleciłabym osobom z opadająca powieką i głęboko osadzonymi oczami. Do tego też lubi się kruszyć. Ciekawe jest, że maskara posiada dwie szczoteczki - pierwszą z białą bazą, do której ma się "przykleić" tusz i drugą z czarnym tuszem. Te dwa kroki powodują, że faktycznie rzęsy są zagęszczone, ale wydaje mi się, że wymalowanie 2 razy szczoteczką z czarnym tuszem daje podobny efekt, co wymalowanie raz białym i raz czarnym tuszem.