AnnCo, Grzebień z szeroko rozstawionymi zębami `Antistatic` M109 RPED i M110 RPED

Plastikowy grzebień z szeroko rozstawionymi zębami. Ułatwia rozczesywanie włosów zarówno na sucho jak i mokro, nie uszkadzając ich struktury. Umożliwia także równomierne rozprowadzanie odżywek. Jest przeznaczony do każdego typu włosów. Dostępny w wersji z rączką lub kieszonkowej bez rączki.

Cena: 5zł
/ic/

idealny

U mnie na włosach sprawdził się idealnie, moje kręcone włosy nie nadają się do czesania zwykłą szczotką a ten grzebień dobrze się spisał.
Plusy:
-tani (do10zł)
-dobrze rozczesuje
-moje włosy się po nim nie elektryzują

Używam tego produktu od: 5lat
Ilość zużytych opakowań: 1sztuka

Super grzebień

Grzebień ten kupiłam już kilka ładnych lat temu, leżał w szafce bo ścięłam włosy na bardzo krótko i nie używałam w ogóle grzebieni:-) Teraz zapuszczam i grzebień znów wraca do łask...
Chciałam kupić ten drewniany z Body Shopu ale grzebień za 16zł wydawał mi się przesadą, bo co on może robić oprócz czesania? I przypomniałam sobie o tym maleństwie (mam wersję bez rączki).

+mały i poręczny
+delikatnie rozczesuje włosy, nawet po szamponach ziołowych, dobry też do rozczesywania odżywki
+ma zaokrąglone końce, dzięki czemu nie drapie +nie wchłania wody (jak drewniany z TBS:-)
+tani, ok 5zł
+ogólnodostępny

-brak

Dobry, ale nietrwały

Miałam 2 takie grzebienie (w wersji z rączką) i w obydwu przypadkach owa rączka bardzo szybko się łamała. Trzyma się tylko na takim gumowym łączeniu, które po jakimś czasie też puszcza, ale to już trwa lata.
Poza tą wadą grzebień ma same zalety: nie "drapie" skóry głowy, dobrze rozczesuje włosy zarówno na sucho jak i na mokro. Jest estetyczny i tani. Więcej nie oczekuję, to tylko grzebień.
Nie wiem, czy jest taki znowu "antistatic", ale wydaje mi się, że przy przesuszonym powietrzu nie ma mocnych, włosy będą się elektryzować.

Używam tego produktu od: paru ładnych lat
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Najlepszy!

Przychylę się do opinii mojej poprzedniczki Noor. Te grzebienie są świetne. Mój pierwszy dostałam od mamy jakieś.... 1o lat temu. Niestety po 4 latach ułamała mi się rączka. W tej chwili korzystam z trzech takich grzebieni ( kupiłam na zapas :)). Mam dwa duże i jeden mały - idealny do torebki. Mam dość rzadkie i słabe włosy i ten grzebień nigdy mi ich nie wyrywał. Bardzo dobrze rozczesuje włosy. Nic dodać... nic ująć.

Używam tego produktu od: od ok. 10 lat
Ilość zużytych opakowań: hmm... jeden zużyty, pozostałe trzy w trakcie zużywania :)

Najlepszy!

To bez wątpienia najlepszy grzebień, jaki znalazłam na rynku.
Ma wszystkie cechy grzebienia idealnego (dla mnie, a dokładniej dla moich włosów, oczywiście):
+ szeroko rozstawione zęby, które doskonale rozczesują suche i mokre włosy, nie plączą ich i nie szarpią, idealnie wczesują w nie odżywkę;
+ gładkie wykończenie wszystkich powierzchni zębów, które nie kaleczy i nie tnie włosa podczas czesania (zawsze sprawdzajcie, czy wasze grzebienie i wszelkie inne akcesoria do włosów nie mają ostrych końców, krawędzi i ostrych spawów na wszystkich powierzchniach, które stykają się z włosami);
+ jest naprawdę antystatyczny i nie elektryzuje włosów;
+ ergonomiczny kształt wersji z rączką;
+ cena-marzenie.

Ten typ grzebienia używam już od wielu lat (lekko licząc z 15) i mam nadzieję, że AnnCo nigdy nie przestanie go produkować. Mam obie wersje - z rączką i "kieszonkowo-torebkowy". Obie są równie świetne, różnia się tylko trwałością - rączka czerwonego nie wytrzymuje, niestety, próby czasu - osłabia ją gumowa wstawka antypoślizgowa i po jakimś czasie się łamie. To jedyny minus.
Ponieważ uzywam tego modelu już tak długo muszę odnotować, że zauważyłam stopniowo pogarszającą się jakość materiału i wykonania - na szczęście ciagle jest wystarczająco dobra.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: nie potrafię już ich zliczyć (przypuszczam, że średnio 1-2 czerwone grzebienie na rok, niebieski od kilkunastu lat ten sam)