Revlon, Professional, Orofluido, Beauty Elixir (Eliksir do włosów z olejem arganowym)

Orofluido jest pielęgnacją bez spłukiwania dla każdego rodzaju włosów, która zapewnia im jedwabistość, rozświetlenie i połysk. Zawiera trzy olejki w subtelnej mieszaninie o konsystencji szybko wchłanianej i nieobciążającej włosów. Olej arganowy wzmacnia włosy i pozostawia je rozświetlone i jedwabiste. Olej lniany uszczelnia i wygładza łuskę włosa, ujednolica i kontroluje, wyłapuje światło i odbija je, co nadaje włosom połysk. Olej z papirusa nadaje im miękkości i objętości, pozostawiając włosy łatwe do układania, gładkie i elastyczne.
Aplikacja - nanieś parę kropel eliksiru Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir na opuszki palców, aplikuj na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Ilość uzależniona od rodzaju włosów, długości i grubości. Stosuj na włosy suche dyscyplinując je i nadając trwałego blasku Nie spłukuj.

Fajny olejek.

Mam swojego fryzjera od ładnych kilku lat.Więc moja pani fryzjerka przy kazdej wizycie "wsmarowywała " mi ten kosmetyki we włosy.Poleciła mi go więc postanowiłam go zakupić na allegro.Zapłaciłam 73 zł + przysyłka.Za tą cenę dostałam 100ml olejku i dodatkowo trzy chyba 5ml próbeczki.Opakowanie jest szklane,proste takie jakie lubię.Buteleczki po próbkach moga się przydać na kosmetyk podczas wyjazdu.No to teraz o samym kosmetyku.Używam go tak jak poleciła mi fryzjerka.Od połowy włosów.

Plusy:

włosy są miekkie
łatwo się rozczesują
ładnie lśnią
olejek jest wydajny

Minusy:

cena,chociaż jest naprawdę wydajny
dostępność
nałożony w za dużej ilości obciąża

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 3 próbki i w trakcie 1

Może być

Orofluido zaczęłam stosować rok temu i niestety szybko pożałowałam zakupu. Aplikowałam na włosy suche i mimo, że faktycznie dość szybko wchłania się nawet większa ilość serum to u mnie ten sposób się nie sprawdził. Byłam rozczarowana brakiem działania obiecywanego przez producenta, wcale nie dyscyplinował włosów, minimalnie nabłyszczał. Gdyby nie zapach jaki pozostał na włosach, w ogóle nie byłoby widać, że go użyłam. I do tego wysoka cena potęgowała uczucie pieniędzy wurzuconych w błoto. Produkt powędrował wiec do szuflady na kilka miesięcy. Planowałam nawet oddać go siostrze.
Jakiś czas temu jednak postanowiłam dać Orofluido drugą szansę, a że akurat skończyły się wszystkie odżywki więc wmasowałam olejek w jeszcze mokre włosy i wysuszyłam suszarką. Jaka odmiana! Wreszczie uwidoczniło się jego działanie, włosy były cudownie mięciutkie, ładnie się układały nawet bez modelowania, zyskały połysk. Zapach także przyjemnie pieścił nozdrza choć mógłby być nieco mniej wanilliowy a bardziej luksusowy.
Reasumując - do suchych włosów się nie nadał, na mokre - jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 dużego flakonu i połowa miniaturowego

TAK !!

Stosuje na koncowki ,a co zostanie na rekach "wcieram w cala dlugosc " ;D
Pełni funkcje odzywki i ochrony przez prostownica
-nablyszcza
-koncowki wygladaja zdrowo
-nie niszczy (czy naprawia nie wiem wazne ,ze nie niszczy)
Jesli chodzi o cene to jest drogi ,a nie jezst jakis super wydajny ,ale cos zaryzykuje :)
Potrzebuje czegos co moge nakladac na koncowki powyzej ucha (polamane wlosy) ,a nie lubie odzywek do spłukiwaina

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Wszystkie obietnice producenta spełnione

Nie wiem, skąd słabe recenzje tego produktu - to nie jest jakaś głęboko regenerująca maska, która ma postawić na nogi włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi.
Po pierwsze: jest to olejek (nie maska) dla WSZYSTKICH rodzajów włosów, nie tylko zniszczonych.
Po drugie: producent zapewnia, że po użyciu włosy będą: "extremely light and incredibly silky (...), it makes the hair soft and voluminous, leaving it manageable, smooth and flexible (...), gives the hair a spectacular shine".
Dla osób, które nie znają j.angielskiego, potwierdzam, że ten produkt spełnia wszystkie obietnice producenta. Włosy po użyciu są:
- cudownie sypkie,
- jedwabiście miękkie i gładkie,
- w świetle lśniące subtelnym blaskiem,
- niepokorne włosy są ujarzmione, ogólnie włosy łatwiej poddają się stylizacji.
Dodam jeszcze od siebie plusy:
- nie obciąża ani nie przetłuszcza włosków,
- ma piękny, słodko-orientalny zapach, z główną nutą wanilii i eleganckie, szklane opakowanie, prawdziwy luksus!
- super wydajność, używam ten olejek od 3 miesięcy a zużyłam raptem 15%. Przy takiej wydajności nawet cena (ja zapłaciłam 99 zł w salonie fryzjerskim, ale znalazłam potem za 62 zł na allegro) nie wydaje się być zbyt wysoka.

Podsumowując, z olejkiem Orofluido już się raczej nie rozstanę, to jeden z moich ulubionych produktów do pielęgnacji włosów. A co do głębokiej regeneracji - do tego stosuję inne kosmetyki.

Rewelacja!

Jestem w szoku, że ten produkt ma tak słabe oceny :O Dostałam próbkę od fryzjerki i dla mnie jest to świetny produkt. Idealnie wygładza moje włosy, zabezpiecza końcówki przed szkodliwym działaniem prostownicy i suszarki. Po użyciu kosmyki są miękkie, jedwabiste i gładkie, uwielbiam ten efekt po aplikacji. Wcześniej używałam tylko "jedwabiu" Joanny i porównując oba produkty mogę stwierdzić, że Orofluido nie da się na moich włosach przedawkować ! Ile bym nie nałożyła, olejek wsiąknie lub tworzy na końcówkach lekką warstewkę, musiałabym chyba wylać całą buteleczkę,żeby uzyskać efekt przetłuszczonych włosów. Poza tym zauważyłam właściwości pielęgnacyjne, przy regularnym stosowaniu moje włosy lepiej się układają i są bardziej zdyscyplinowane, wyglądają na zdrowsze. Zapach piękny, waniliowy, choć spodziewałam się,że będzie bardziej "luksusowy", niż przypominający ciasto. Piękna, szklana buteleczka, bursztynowy kolor - ja jestem zachwycona tym produktem.Jedyne minusy , za które odejmuję gwiazdkę- zdecydowanie zbyt wysoka cena, jak za tak zbędny produkt jakimi są sera i jedwabie, poza tym dostępność- znalazłam go tylko na allegro. Gdyby pojawiła się na niego mega promocja, to z pewnością bym zamówiła :)

Ilość zużytych opakowań: buteleczka 5ml

Może być.

Kupiłam przypadkiem, kiedy podczas spaceru odczułam nagle silną potrzebę kupienia czegoś ;) Działa średnio - nie czyni cudów, ale lekko dyscyplinuje i nabłyszcza. Nakładam od połowy, więc nie ma mowy o obciążaniu, jednak nie jest to kosmetyk, który koniecznie chciałabym mieć na półce. Do tego zapach - przeciętny jak na taką cenę.

ok ale nie dla moich wlosow

Elixir bardzo podobny do jedwabiu CH Farouk , ktorego uzywam . Ten kupilam z ciekawosci i plus mu za inny , nawet niezly zapach , dla mnie nie jest nachalny i szybko zanika ...bardziej oleisty , ze tak powiem niz jedwab i bardziej obciaza wlosy a ja mam akurat cienkie i nie potrzeba im dodatkowego obciazenia , takze nie wiem czy nie zostane jednak przy Farouku ale mozna sprobowac , moze komus z grubymi wlosami bedzie bardziej odpowiadal ten elixir .

Używam tego produktu od: kilka tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 małe op.

Taki sobie

Kupiłam małą buteleczkę tego produktu zamiast jedwabiu CHI, który zazwyczaj stosuję do suszenia/prostowania. Nie spodziewałam się po nim cudów, traktuję go jako środek do stylizacji.

Plusy:
- wygładza włosy
- nie skleja

Minusy:
- obciąża bardziej, niż np. jedwab Biosilk albo CHI
- ilość naturalnych olejów faktycznie śladowa, nie widać najmniejszego nawilżenia czy poprawy kondycji włosów
- średnio nabłyszcza
- zapach kojarzy mi się z aromatami do ciasta, wg mnie nie pasuje za bardzo do tak "luksusowego" kosmetyku

Jako serum wygładzające może być, aczkolwiek i w tej roli sprawdza się tak sobie. Nie jest to jakiś zły produkt, ale istnieją lepsze i tańsze tego typu kosmetyki do włosów, jak dla mnie Orofluido nie jest warte swojej ceny.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

świetny kosmetyk

kosmetyk wart swojej uwagi.Uzywa sie go jako serum przed suszeniem na mokro badz po suszeniu przed prostowaniem ,wlsosy pieknie lsnia blaska(drobinek zlota) nie jest to brokat poprostu takie refleksy.. wlosy wygladaja na duzo zdrowsze niz sa w rzeczywistosci .Zdecydowanie ulatiwa rozczesywanie ,wygladza kosmyki i pieknie pachnie -waniliowo:) cudo poprostu:)zesro SLS same naturalne skladniki.

Używam tego produktu od:od 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 125ml:)