Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Hyggee, Relief Sun Moisturizer SPF50+ PA++++ (Nawilżający krem ochronny)

Hyggee, Relief Sun Moisturizer SPF50+ PA++++ (Nawilżający krem ochronny)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Pojemność 50 ml
Cena 79,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Nawilżający krem do opalania Hyggee zapewnia wysoki poziom ochrony przed promieniami słonecznymi dzięki miękkim filtrom chemicznym i naturalnym składnikom o zielonej skali skali EWG. Naturalny skład, bezpieczna pielęgnacja skóry i silna ochrona przed promieniowaniem UV. Bez matowej białej warstwy na skórze i łatwy w aplikacji - oto cechy filtrów chemicznych. Filtry przeciwsłoneczne z fizycznymi filtrami, które pozostawiają grubą białą warstwę nie występują w tym kremie.
Hyggee opracował formułę, która zapewnia nie tylko ochronę przed promieniami UV, ale także delikatną pielęgnację wrażliwej skóry. Produkt nawilża i łagodzi skórę, wyrównuje cerę, łagodzi podrażnienia i wygładza zmarszczki.
Pielęgnacja skóry + ochrona przeciwsłoneczna „Wszystko w jednym”.
Główne składniki:
60% wody Chamaecyparis obtusa - wysoce skoncentrowany ekstrakt nawilża głębsze warstwy skóry i działa uspokajająco na wrażliwą skórę. Bezpieczny w użyciu na wrażliwej skórze.
1000 ppm bisabololu, który łagodzi i regeneruje problematyczną i wrażliwą skórę oraz łagodzi zaczerwienienia. Bisabolol jest dobrze znany jako składnik rozjaśniający w Korei, ale jego skuteczność w łagodzeniu skóry jest również bardzo korzystna. Hyggee Relief Sun Moisturizer wykorzystuje duże ilości bisabololu, który jest pozyskiwany z drzewa Cadeia - tradycyjnie używanego zioła leczniczego w Brazylii. Bisabolol jest główną substancją czynną w kwiecie rumianku rzymskiego odpowiedzialną za działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i łagodzące podrażnienia.

Cechy produktu

Opakowanie
w tubie
Konsystencja
krem
Filtry
SPF > 50
Pojemność
50 - 100ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  19
  produktów

  57
  recenzji

  768
  pochwał

  10,00

 2. 2

  8
  produktów

  25
  recenzji

  535
  pochwał

  6,47

 3. 3

  12
  produktów

  16
  recenzji

  416
  pochwał

  4,96

Zobacz cały ranking