Studio Efekt, Opaska do włosów OW164-8

Studio Efekt, Opaska do włosów OW164-8

Pojemność 1 szt

Opaska do włosów wykonana z miękkiej, rozciągliwej dzianiny z ozdobnymi przeszyciami. Model dostępny jest w kilku kolorach do wyboru.

inne
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Opaska idealnie pasuje jako dodatek do koka, kucyka czy solo, można ją nosić jak tylko chcemy. Pomaga mi w układaniu fryzury a dodatkowo pozwala stworzyć nieoczywisty look.

Kolejny zakup opaski od Studio Efekt był tylko kwestią czasu, bo poprzednia sprawdzała się u mnie idealnie. Tym razem postawiłam na bardziej klasyczny i elegancki model w odcieniu czerni z małymi przeszyciami w kształcie ziarenek ryżu, również w kolorze czarnym. Tak naprawdę z daleka opaska wydaje się być jednolitą pod względem koloru, ale po bliższym przyjrzeniu się widać małe detale. Opaska w odróżnieniu do poprzedniego modelu jest wykonana z innego materiału. Tutaj mamy cienką dzianinę, lekko przeźroczysta i cieniutką. Opaska idealnie pasuje jako dodatek do koka, kucyka czy solo, można ją nosić jak tylko chcemy. Ja obecnie zrezygnowałam z grzywki i taką opaska zdecydowanie pomaga mi w układaniu fryzury a dodatkowo pozwala stworzyć nieoczywisty look. Wygodnie się ją nosi, nie uciska głowy. Materiał nie niszczy się pod wpływem noszenia, spokojnie można ją prać w pralce lub ręcznie. Po kilku tygodniach nadal wygląda jak nowa. Cena to około 10 zł za sztukę, jak na tą jakość bardzo się opłaca. Myślę, że ta opaska sprawdzi się nie tylko włosomaniaczkom, jest ładna, solidnie wykonana.

Plusy
Przyjemny materiał
Delikatne przeszycia
Wygodna w noszeniu