Studio Efekt, Opaska do włosów OW164-20

Studio Efekt, Opaska do włosów OW164-20

Pojemność 1 szt

Opaska do włosów wykonana z bawełny. Posiada ozdobne nadruki. Model dostępny jest w kilku kolorach do wyboru.

inne
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Opaski do włosów różnego rodzaju towarzyszą mi ostatnio ciągle, ponieważ po wieku latach zrezygnowałam z grzywki i staram się ja zapuścić. Z tego względu kupuję różne opaski, które pozwalają mi łatwo i szybko ułożyć fryzurę i pozostałości grzywki. Bardzo mi ułatwiają sprawę, bo nie ma nic gorszego niż wpadająca ciągle do oczu grzywka. Na opaski od Studio Efekt trafiłam w lokalnym sklepie i wybrałam sobie kilka modeli. Między innymi opaskę wykonaną z przyjemnej w dotyku bawełny z dodatkiem elastanu, dzięki czemu lekko się ona rozciąga. Opaska z tego modelu jest dostępna w kilku kolorach i wzorach. Ja wybrałam kolor czarny z małymi serduszkami, które z daleka wyglądają jak kropeczki, słodki wzór na co dzień i do praktycznie każdej fryzury. Opaska ładnie trzyma włosy, nie spada z nich i nie zwija się podczas noszenia. Nie ucieka też głowy i nie powoduje dyskomfortu. W wietrzne dni zapewnia też ochronę uszu za co ma dodatkowy plus. Można spokojnie prać ja w pralce lub ręcznie, nie niszczy się i nie odkształca. To praktyczne akcesorium, które warto mieć. Koszt to około 10 zł, jednak produkty tej marki widuję jedynie w jednym miejscu, więc dostępność u mnie jest niska.

Plusy
Dużo wzorów do wyboru
Delikatny materiał
Nie ucieka, nie spada podczas noszenia
Korzystna cena
Możliwość prania ręcznego i w pralce