Biały Jeleń, Codzienna Pielęgnacja, Mydło w płynie z ekstraktem z owsa

Biały Jeleń, Codzienna Pielęgnacja, Mydło w płynie z ekstraktem z owsa

Biały Jeleń mydło naturalne w płynie z ekstraktem z owsa

DZIAŁANIE
• delikatne składniki myjące skutecznie oczyszczają skórę całego ciała z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum
• mydło nie powoduje nadmiernego wysuszenia skóry oraz nie wywołuje negatywnych objawów na skórze takich jak pieczenie czy zaczerwienienie
• zawiera ekstrakt z owsa

WŁAŚCIWOŚCI
• mydło polecane jest dla skóry atopowej, szczególnie wrażliwej, łatwo ulegającej podrażnieniom
• przebadane dermatologicznie

Dla alergików - rewelacja!!!

Miałam już jakieś balsamy do ciała z owsem i tą drogą pomyślałam, ze kupię to mydło. Mam AZS, alergie i inne cuda wianki. Większość kosmetyków myjących wysusza albo podrażnia mi skórę i nie ma znaczenia czy to jakiś super syndet czy inny bzdet.
I jest tak, ze po każdym myciu rąk muszę się smarować grubą ilością kremu do rąk.
I teraz przechodzę do meritum - po tym mydle nie muszę się smarować!!! Skóra jest gładka, nic mnie nie swędzi, a nawet mam wrażenie że to mydło uspokoiło moje problemy z pojawiającymi się suchymi, czerwonymi, swędzącymi plamami na palcach obu dłoni.

Niby to tylko mydło ale jak widzę różnicę na swojej skórze na lepsze to nie ma się co zastanawiać - trafiłam na coś super i będę temu wierna. Polecam!!!

Jedyna wada - jest to butelka 300 ml a jak dla mnie to powinnam mieć taki zapas po 1000 ml gdzieś w szafce. I mało się pieni, ale moje inne kosmetyki też się mało pienią więc nie będę narzekać.