Eveline, C Perfection + Witamina Cg, Rozświetlająca pianka do mycia twarzy

Eveline, C Perfection + Witamina Cg, Rozświetlająca pianka do mycia twarzy

Skuteczna pianka do mycia twarzy dla każdego typu cery, nawet wrażliwej. Usunie nadmiar sebum, resztki makijażu i inne zanieczyszczenia. Pozostawi skórę nawilżoną i pełną blasku. Wyjątkowy kompleks witaminy C + Cg doskonale nawilża i odświeża cerę. Zapewnia jej skuteczną rewitalizację i cudowne rozświetlenie! Kwas ferulowy ujednolica koloryt cery oraz spowalnia procesy starzenia się skóry. Hydrolat neroli skutecznie odżywia oraz nawilża i tonizuje. Kwas hialuronowy dba o optymalne nawodnienie cery oraz zapewnia jej gładkość i komfort.

Jakoś nie zrobił na mnie wrażenia

Nie jestem fanką pianek do mycia twarzy, więc nie miałam wielkich oczekiwań wobec tego produktu.
Może i dobrze, bo pianka bardzo szybko się skończyła i już jej nie kupię.
Na co dzień mój makijaż nie jest zbyt ciężki. Podkład, puder, korektor, brazer, cień do powiek i tusz do rzęs - wszystkie te produkty w minimalnych ilościach i o średnim kryciu.
Niestety ten produktn nie poradził z tuszem do rzes, który nie był nawet wodoodporny. A co z zwolennikami mocnego makijażu?
Na opakowaniu jest napisane, że usuwa resztki makijażu, więc wypróbowałam go po umyciu twarzy normalnym żelem, spodziewając się zobaczyć w lustrze czystą i promienną skórę.
Nic z tego.

Czy czulam nawilzenie? Nie sądzę.
Rozświetlenie? Nie. Może gdybym zużyła więcej niż jednego opakowanie, ale nie wiem, czy chciałabym ponownie wydać tyle pieniędzy na tak nierzetelny produkt. Nie spodziewałam się zobaczyć różnicy po jednym dniu, ale przynajmniej maluskie światełko w tunelu po dwóch tygodniach.

Nie zauważyłam też ujednolitego odcienia skóry.
Nie mam większego problemu z plamami czy przebarwieniami, ale czasami moja skóra lubi płatać mi figle. Tak się złożyło, że kupiłam ten produkt i jakoś...
Nie przemawia on do mnie.
Nie jest również wydajny.
Całkiem dobrze się pieni i to chyba jedyna zaleta tego produktu.
Poza oczywiście porządnym opakowaniem + pompką, do której nie mogę się przyczepić.

Na dzień dzisiejszy już po niego nie siegne i nie planuję zakupu kolejnego opakowania.