Organique, Care Ritual, Shea Butter Body Balm Oriental Jasmine (Balsam do ciała `Jaśmin`)

Kategoria Balsamy i olejki
Marka Organique

Skóra sucha i problematyczna wymaga szczególnej pielęgnacji. Zabezpiecz ją przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych i wolnych rodników, wprowadzając do rytuału piękna balsam do ciała z masłem shea Orientalny jaśmin Organique Shea Butter Body Balm Oriental Jasmine.

Na wysokie bezpieczeństwo stosowania kosmetyku wpływa zawartość aż 98% składników aktywnych naturalnego pochodzenia. Wśród nich znajdują się oleje z pestek winogron, awokado, sojowy, wosk pszczeli i masło shea. Specyfik intensywnie odżywia i nawilża naskórek, przywraca mu odpowiednią elastyczność i jędrność, uzupełnia niedobory lipidów, poprawia miękkość, gładkość i elastyczność. Zapobiega nadmiernemu przesuszeniu, spowalnia proces starzenia, optymalnie natłuszcza, rewelacyjnie regeneruje, nie dopuszcza do łuszczenia się naskórka, wzmacniają naturalną barierę ochronną.

balsamy
regenerujące, nawilżające