Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Issey Miyake, L'Eau D'Issey, Eau & Magnolia EDT (Woda toaletowa)

Issey Miyake, L'Eau D'Issey, Eau & Magnolia EDT (Woda toaletowa)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria Damskie
Marka Issey Miyake
Pojemność 50 ml
Cena 399,00 zł
Pojemność 100 ml
Cena 559,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Podobnie jak L’Eau d’Issey Eau de Toilette, pierwszy zapach dla kobiet autorstwa Issey Miyake, woda toaletowa L’Eau d’Issey Eau&Magnolia Eau de Toilette Intense to wyznanie miłości złożone wodzie.

W tym nowym zapachu dla kobiet falująca woda, zarazem orzeźwiająca i otulająca, łączy się z magnolią, kwiatem powietrza, światła i delikatnej kobiecości. To niemal boskie połączenie dwóch żywiołów: wody, której dotyk na skórze jest tak jedwabisty, i przesyconego światłem powietrza, które przenika płatki magnolii. Kwiatowy eliksir jak rozedrgana rosa skąpana w słońcu.

Magnolia, najważniejszy kwiat tego zapachu, promieniuje magnetyczną aurą, ukazując swoją kuszącą dwoistość: powietrzną lekkość i zmysłowy dotyk na skórze. Obecny w nutach głowy słoneczny powiew bergamotki, złagodzony olejkiem z neroli, pieści każdy aksamitny płatek w kwietnym bukiecie nut serca. Wodna świeżość wysubtelnia różę i magnolię. W bazie drewno sandałowe potęguje uzależniającą moc zapachu i kreśli ślad na skórze otulonej miękką wonią piżma.

Tworząc L’Eau d’Issey Eau&Magnolia dla kobiet, Issey Miyake dokonuje nowej interpretacji kultowego flakonu firmy. Flakon ze szkła pochodzącego z recyklingu kontrastuje z korkiem z nagiego, miękkiego jesionowego drewna, co symbolizuje spotkanie absolutnej czystości wody i zmysłowej, autentycznej natury drewna. W tym kobiecym zapachu z nutami magnolii, bergamotki i drewna sandałowego woda łączy się z naturą.

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  4
  produktów

  67
  recenzji

  932
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  75
  recenzji

  849
  pochwał

  9,51

 3. 3

  90
  produktów

  35
  recenzji

  753
  pochwał

  7,96

Zobacz cały ranking