myBuddy, Krem do twarzy z filtrem SPF 50 UVA+UVB

myBuddy, Krem do twarzy z filtrem SPF 50 UVA+UVB

REKLAMA
Cena PLN 39.90

Krem do twarzy SPF 50+ myBuddy z wysoką ochroną przeciwsłoneczną i nowoczesnym kompleksem filtrów UVA i UVB.

Silnie chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym, a dzięki zawartym składnikom aktywnym zapewnia dodatkowo optymalny poziom nawilżenia oraz napięcia skóry. Krem zawiera w swoim składzie m.in. d-pantenol oraz olej z pestek śliwek. Konsystencja kremu jest delikatna, dzięki czemu szybko się wchłania, nie bieli i idealnie sprawdza się pod makijażem.

kremy z filtrem do twarzy
ochronne

Kupiony w: Inna drogeria

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 4

Fajny ale bez rewelacji

Ogólnie to jest fajny, ale nie nawilża rewelacyjnie. Konsystencja bardziej żelowa , na plus jak dla mnie. Ładnie pachnie i można stosować w okolice oczu i na powieki- nie szczypie. Jest dobry, myśle ze warto spróbować czy podpasuje bo ile osób to tyle opinii :) ja nie zaluje, myśle ze jeszcze kiedyś do niego wrócę

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Mój ulubieniec przyznam

Mój ulubieniec! Sprawdzi się nie tylko na wakacjach jako ochrona przeciwsłoneczna, ale tez na codzień. Super baza pod makijaż, bardzo przyjemna konsystencja, nie zapycha porów i nawilża skórę. Polecam każdemu!

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Opakowanie: 5

Moja skóra jest nawilżona, miękką, przyjemną w dotyku

Moja skóra jest nawilżona, miękką, przyjemną w dotyku. Konsystencja kremu jest średnio gęsta, jest wydajny, pozostawia na twarzy świecącą warstwę, nie uczula, nie podrażnia, daje ochronę przeciwsłoneczną. Kosmetyk zamknięty jest w biało-różowej buteleczce o pojemności 50 ml zakończonej pompką.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Uwielbiam go pod makijaż

Ten krem jest moim ulubieńcem pod makijaż. Idealnie współgra z moim podkładem. Sprawia, że skóra jest nawilżona, miękką, przyjemną w dotyku. Produkt zawiera SPF 50. Zawsze zwraca na to uwagę wybierając krem do twarzy. Konsystencja kremu jest średnio gęsta. Dobrze rozprowadza się na skórze. Jest wydajny.

• Zapach: 3
  • Opakowanie: 5

Moje oczekiwania okazały się na wyrost

Recenzowany krem przeciwsłoneczny otrzymałam w paczce dla Recenzentki Stycznia 2023, za co serdecznie dziękuję <3
Nie ukrywam, że przeczytanie bardzo przychylnych opinii na jego temat na Wizażu przełożyło się wprost proporcjonalnie na moje oczekiwania względem niego.

Mam cerę mieszaną, skłonną do trądziku i zaskórników, dość kapryśną. Przyznaję się bez bicia, że nie lubię kremów z SPF do twarzy, bo jakoś nie trafiłam do tej pory na taki, który sprawdzałby się dobrze i pod makijażem, jak i saute. Albo bielą, ale dają matowe wykończenie, albo są tłuste i wyświecają podkład - jedno z dwóch. Ten od myBuddy należy do tego drugiego typu.

Czas stosowania tego kremu przypadł na okres letni, czyli ten najbardziej wymagający. Aby dać swojej twarzy należytą ochronę trzeba użyć kremu "na dwa palce", czyli dużo. Rozsmarowując krem na twarzy ma się wrażenie, że jest całkiem lekki, plastyczny, gładko sunie po skórze i nie bieli. Pozostawia jednak twarz świecącą, bo nie nazwałabym tego satynowym blaskiem :D Nieważne, ile czasu dawałam mu na wchłonięcie - świecenie nie znikało. Z tego względu po nałożeniu podkładu konieczne było solidne przypudrowanie cery, a następnie powtórka po ok. 2h, bo podkład się wyświecał.
Stosując również wieloetapową pielęgnację poranną musiałam zredukować ilość tych etapów, więc albo rezygnowałam z serum, albo z kremu. Dlaczego? Bo po jakimś czasie moja skóra zaprotestowała i zaczęła się zapychać. Wychodzi na to, że co za dużo to niezdrowo, szczególnie w wysokich temperaturach.

Jeśli chodzi o ochronę przeciwsłoneczną to nie mogę się absolutnie do niczego przyczepić. Krem działa, jak powinien. Na twarzy nie pojawiły się jakiekolwiek przebarwienia, pomimo stosowania przeze mnie retinoidów nawet latem. Oprócz tego ma dość krótki (jak na SPF) i całkiem niezły skład, choć niepozbawiony kontrowersyjnych składników (mikroplastiki, fenoksyetanol i kilka substancji zapachowych). Zawiera humektanty (propanediol, fruktozę i pantenol), a także olej ze śliwek, choć szczególnego działania pielęgnacyjnego nie zauważyłam. Nie wymagam tego zresztą od kremu, którego głównym zadaniem jest ochrona przeciwsłoneczna.

Kosmetyk zamknięty jest w biało-różowej buteleczce o pojemności 50 ml zakończonej pompką, która działa perfekcyjnie przez cały czas stosowania kremu - nie zacina się i nie pluje produktem.
Zapach kosmetyczny, perfumowany i (na mój gust) zbyt intensywny, jak na kosmetyk przeznaczony do stosowania na twarz.
Kolor biały.

Czy wrócę do niego? Jestem szczęśliwa, że już się skończył, szczerze mówiąc :D I nie dlatego, że to bezwartościowy kosmetyk, bo tak, jak wcześniej wspomniałam - świetnie chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale te wszystkie zabiegi i starania, aby móc bez obaw o zapchanie go stosować były dla mnie po prostu irytujące. Dodatkowo negatywnie wpływa na trwałość makijażu. Musiałam częściej niż zwykle usuwać nadmiar sebum i przypudrowywać twarz. Uważam, że nie jest to dobry wybór dla cer mieszanych czy tłustych i/lub tych skłonnych do trądziku.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Inna drogeria

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 2

Mam mieszane uczucia

Filtr spełnia swoją funkcję ochronną, delikatnie matuje skórę i wygładza ją. Jednak konsystencja kremu jest dziwna, śliska i zostawia na skórze nieprzyjemną silikonową warstwę. Jako baza pod makijaż sprawdza się średnio. Nie polecam. Nie wrócę do tego produktu.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 5

Świetnie mi się sprawdził i bardzo wydajny

Kremik zamknięty jest w przyjemnej tubie z pompką dzięki której możemy wycisnąć odpowiednią ilość produktu jaką chcemy nałożyć na twarz. Najlepiej mi się go nakłada na skórę świeżo po myciu buzi na jeszcze wilgotną skórę. Niewielka ilość produktu wystarcza aby pokryć całą twarz, jest bardzo wydajny i szybciutko się wchłania nie powodując lepkości bądź bielenia.

Z aspektów pielęgnacyjnych zauważyłam, że moja buzia jest nawilżona i miękka. Dodatkowo świetnie nadaje się pod makijaż, podkład się pod nim nie waży i trzyma przez cały dzień.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Idealny pod makijaż

Produkt otrzymałam w paczce dla Recenzentki Miesiąca, za co bardzo dziękuję :)

Krem znajduje się w buteleczce w kształcie walca o pojemności 50 ml, które należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia. Opakowanie zostało wykonane z nieprzezroczystego tworzywa, ale pod światło można zobaczyć, ile produktu nam jeszcze zostało. Jest to opakowanie typu airless z wygodną pompką zabezpieczoną przezroczystą nakładką. Dozownik łatwo chodzi, nie psuje się ani nie zacina. Dzięki niemu z łatwością możemy wycisnąć dokładnie tyle kosmetyku, ile potrzebujemy.

Krem posiada bardzo intensywny zapach. Przez długie minuty utrzymuje się na skórze. Z jednej strony jest kwiatowy (orchidea?), ale z drugiej przypomina mi jakiś męski kosmetyk. Podczas kilku początkowych aplikacji był tak mocny, że aż powodował u mnie lekkie szczypanie oczu. Na szczęście taki stan rzeczy szybko się zmienił i po niespełna tygodniu nie miałam z nim problemu.

Krem ma białą barwę. Wygląda jak krem o średniej gęstości, ale podczas rozprowadzania czuć, że jego konsystencja jest lekka. A biorąc pod uwagę, że to krem z filtrem - bardzo lekka. Z łatwością się rozprowadza, sunąc po skórze. Po około 2 minutach znika ewentualna biała poświata.

Dodam tylko, że mam cerę mieszaną - lekko przetłuszczająca się strefa T oraz suche policzki, a do tego jest wrażliwa, skłonna do zaczerwienień.

Krem zostawia warstwę ochronną, które daje lekko satynowe wykończenie - cera nie błyszczy przesadnie, nie wygląda na przetłuszczoną. Pozostawiona powłoka nie jest tłusta czy klejąca. Skóra nie jest obciążona, nie dusi się. Po upływie mniej więcej kwadransa krem wchłonął się na tyle, że można zacząć wykonywać makijaż.

Kosmetyk świetnie spełnia swoje główne zadanie - bardzo dobrze chroni przed słońcem. Posiada również właściwości pielęgnacyjne. Dba o prawidłowe nawilżenie mojej cery, skóra po użyciu jest miękka. Osobiście nie muszę już używać kremu na dzień, on sam mi wystarcza.

Moja skóra z reguły nie za bardzo lubi się z filtrami chemicznymi, więc zazwyczaj wybieram te mineralne. Natomiast propozycja od myBuddy nie zrobiła mi żadnej krzywdy, więc całkiem możliwe, że spotkamy się ponownie.

Bardzo przyjemne produkty

Bardzo duży plus za opakowanie! Pompką powinna być już w każdym kremie i innym produkcie, każdej marki. Mogę stwierdzić że krem chroni przed promieniowaniem UVA i UBB, testowałam go w słoneczne dni. Opakowanie skromne, estetycznie wykonane.

• Opakowanie: 5

Mega ochrona - mega nawilżanie.

Krem z filtrem świetnie sprawdził sie na mojej skórze. Dobrze nawilza, łatwo sie rozprowadza i szybko wchłania. Nadaje sie do stosowania pod makijaż. Dobrze chroni przed słońcem, nie pozostawiając uczucia ''maski'' na twarzy.

Genialna ochrona !

Wspaniały produkt ! Idealna konsystencja, która szybko się wchłania mimo, ze na początku miałam wrażenie , ze może byc inaczej. Krem uratował mnie na ostatnim wyjeździe. Uwielbiam go tez za opakowanie. Bardzo dobrze dozuje odpowiednia ilość produktu. Krem współpracuje z moim podkładem.

krem z filtrem.

Krem z filtrem rewelacyjnie nada się pod makijaż. Idealnie nawilżył moja skórę i spełnił wszystkie oczekiwania. Zostanie że mną na dłużej. Idealnie nadaje się na taką pogodę pogodę teraz, jest świetny.