Eveline, Brow & Go!, Brow Styling Soap (Mydło do stylizacji brwi)

Eveline, Brow & Go!, Brow Styling Soap (Mydło do stylizacji brwi)

Pojemność 1 szt

Wyjątkowy produkt, który pozwoli wydobyć z brwi ich pełnię i nadać im dowolny kształt. Zachowaj wymarzoną stylizację brwi przez cały dzień!

Wegańskie mydło do stylizacji brwi Brow&Go sprawi, że doskonale zapanujesz nad swoimi włoskami. Wygodna, żelowa formuła pozwoli stworzyć dowolne stylizacje, łuk brwiowy stanie się szerszy i gęstszy. Po aplikacji i stylizacji mydło zastyga a wysoka trwałość kosmetyku sprawi, że będziesz zachwycać się swoimi brwiami przez cały dzień! Gęste i półgęste brwi zostaną ujarzmione i gotowe na doskonały efekt naturalnych, uniesionych lub pierzastych włosków. Mydło doskonale sprawdzi się z innymi kosmetykami do pielęgnacji brwi.

Nie tego oczekiwałam :(

Z całym moim zamiłowaniem do marki Eveline ten produkt trochę mnie zawiódł :(. Mam grube długie brwi, które są niesforne. Od mydełka oczekiwałam przede wszystkim ich ujarzmienia co udaje się w przypadku mydełek innych polskich marek. Niestety brwi traciły kształt już zanim skończyłam wykonywać cały makijaż. Totalne rozczarowanie. Na pochwałę na pewno zasługuje zapach, to że nie bryluje się i że jest niewidoczny na brwiach.

Super utrwalenie!

W ostatnim czasie postanowiłam zacząć swoją przygodę ze stylizacją brwi na mydełko. Zakupienie produktu z Eveline było dziełem przypadku, ponieważ było to jedyne dostępne stacjonarnie mydełko.
Po pierwszej stylizacji byłam bardzo miło zaskoczona. Mydełko łatwo się nabiera i rozprowadza, nie zostawiając przy tym białych śladów na brwiach.
Jest również bardzo trwałe, u mnie trzyma na spokojnie cały dzień.
Jeśli chodzi o zmycie go z brwi, również nie ma z tym problemu.
Nie mam co prawda odniesienia do innych produktów, jednak jak na moje potrzeby ten produkt sprawdza się świetnie.