Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Średnia ocena: 3.64/5

vanitysklep.pl
11879 opinii
vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.79/5

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

lakiery nawierzchniowe
przedłużające trwałość lakieru
szybkoschnąca, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne

REWELACJA

po mojej kuracji odzywka z serii ASTOR do paznokci i skorek postanowilam zakupic sobie ten oto utwardzacz .Jest po prostu genialny jak do tej pory nie spotkalam czegos lepszego.Maluje paznokcie kolorowym lakierem i kiedy skoncze druga reke nie czekajac az zupelnie wyschnie zaczynam nakladac ten utwardzacz na pierwsza reke delikatnie pokrywajac plytke -nie dociskac pedzlem zeby nie bylo cieni.Wysycha bardzo szybciutko doslownie minuta ,paznokietki sa twarde i pieknie polyskuja;-)w takim stanie wytrzymuja mi do 5 dni (czasem dluzej)a u nog jeszcze dluzej !!!!polecam wszystkim kobietom ,ktore marza ,zeby lakier na ich paznokcich trzymal sie dluzej niz 1-2 dni.Jedyny taki minusik to zapach bo jest bardzo intensywny i ostry ale zmywa sie b.latwo.

jestem na tak

Bardzo często maluję paznokcie ciemnymi kolorami. Zawsze problem polegał na tym, ze po 2 dniach widac starcie na końcówkach. Szukałam produktu po którym lakier wytrzyma co najmniej 2 dni bez "poprawek. Sache co prawda wytrzymuje ale już 2 dnia trzeba zmyć lub domalować końcówki... Jednak nadaje taki piekny połysk że warto.
PLUSY:
- super pomłysk, paznokcie wyglądają jak żelowe
- szybko wysusza
MUNUS
- słabo przedłuza trwałość lakieru

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobry z jedną wadą

Bardzo dobry top coat. PLUSY:
-szybko wysusza lakier
-łatwo się nakłada (pomimo ze wydaje się gęsty)
-nadaje piękny połysk
-wcale nie schodzi żadnymi płatami...ja po 5-6 dniach nie mam nawet odprysku lakieru
-super przedłuża trwałość lakieru
MINUS:
-często widać granice nałożenia (mam takie wrażenie jakby się nieco "kurczył" na paznokciu z każdej strony)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego dużego opakowania

Nie nie nie....

Plusy
- pięknie nabłyszcza
- ekspresowo wysusza 3 warstwy lakieru
- dobrze się nakłada

Minusy
- po 1-2 dniach schodzi platami z paznokci. Na pewno nie jest to wina moich paznokci, ponieważ są zdrowe, nie rozdwajają się.

Pieniądze wyrzucone w błoto.

Manicure to przyjemność:)

Ponieważ opinie na wizażu były bardzo podzielone, postanowiłam zakupić na próbę małą buteleczkę tego utwardzacza i żałuję, że od razu nie kupiłam dużej:) Utwardzacz jest fantastyczny. Błyskawicznie wysusza lakier (po nałożeniu bazy, dwóch warstw lakieru i seche po 5 minutach można robić dosłownie wszystko) i nadaje salonowy połysk. W słoiczku sprawie wrażenie gęstego, ale nakłada się idealnie. Bardzo przedłuża trwałość lakieru- u mnie 10 dni przy normalnych pracach domowych. Zapach faktycznie nie należy do przyjemnych, jak mówi mój mąż pachnie "ławkowcem", ale idzie wytrzymać:) SUPER produkt, jak dotąd najlepszy top coat jaki miałam przyjemność używać:)

Ilość zużytych opakowań: jedno i z pewnością nie ostatnie

"Doskonały"wysuszacz z wadami

Wiele czytałam o tym utwardzaczu zanim go kupiłam.
Zapach rzeczywiscie przyjemny nie jest, jednak do zaakceptowania. 5 minut to przesada, ale po 10 można śmiało uznać, ze lakier jest suchy i nie odbije sie. Trzeba go dobrze nałożyć, poniewaz inaczej widać granicę jego nałożenia. Moim zdaniem przedłuża trwałosc lakieru, ale wystarczy podwadzić go paznokciem lub zębami i schodzi płat lakieru z całego paznokcia i nie ma potrzeby zmywania go ;)

Suma sumarum jesli mam siedzieć pół godziny z wyciagnietymi dłońmi, żeby lakier wysechł, lub zaakceptować wady tego utwardzacza, wolę przymknac oczy na jego niedoskonałości i cieszyc sie pięknem paznokci :)

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze i zamiawiam drugie opakowanie

IDEAŁ!

Kupiłam buteleczkę 3,6ml. Ten top jest niesamowity. Zawsze kładę 3 warstwy lakieru, jeśli słabo kryjący, to 3 naprawdę grube. Na sam koniec ten utwardzacz i po 5 minutach już mogę śmigać i robić wszystko, co sobie zażyczę. Paznokcie są zupełnie suche i naprawdę utwardzone, nawet sama płytka jest odczuwalnie twardsza. Nadaje lakierowi pięknego połysku, podbija kolor i przedłuża jego żywotność na paznokciach. Minusem może być jego zapach, ale spodziewałam się czegoś gorszego po recenzjach, z jakimi miałam do czynienia, a tymczasem ten top pachnie tak, jak kiedyś pachniały lakiery do paznokci. Niezbyt ładnie, ale nie jest to coś, czego nie można znieść. Co do rozprowadzania, to w buteleczce wydaje się gęsty, ale na paznokcie nakłada się bardzo dobrze. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek małego

Bez rewelacji

Kupiłam małą pojemność żeby spróbować. I nie wiem czy kupię większa. Trochę mnie rozczarował ten okrzyczany utwardzacz. Jest bardzo gęsty, ciężko się rozprowadza i wcale nie działa lepiej niż np. Sally Hansen. Do tego ten fatalny zapach. Żaden utwardzacz nie pachnie, ale to już przesada. Jest też dość drogi. Wszystko przemawia za SH i chyba przy nich pozostanę.

Ilość zużytych opakowań: jedno, mini

Ten Top Coat to produkt, który absolutnie należy mieć!

Seche Vite Dry Fast Top Coat jest produktem niemalże niesamowitym (i tu zdecydowanie nie przesadzam)..niesamowicie się błyszczy i to właściwie aż do zmycia lakieru, co rzadko się zdarza w przypadku innych utwardzaczy, zapobiega odpryskiwaniu lakieru, niesamowicie wygladza płytkę i wydobywa głębię docelowego koloru, a co najważniejsze chyba dla nas wszystkich dziewczęta on schnie dosłownie w 5 min!Nie trzeba się więc martwić o ewentualne "dotknęłam się!":)
Jedynym mankamentem jest fakt,że ciężko go w Polsce dostać..no ale zawsze zostaje internet i ściąganie zza granicy. Ja jakiś czas temu nabyłam sobie na zapas dużą butlę do uzupełniania..co najlepsze jest mega wydajny i nie gęstnieje,ciągle go używam a na razie nie widzę,żeby jakoś znacznie go ubywało:)

Ilość zużytych opakowań: 2 małe i 1 duże

Świetny produkt!

Kupiłam go na allegro w promocji za około 30zł.
Pomimo swej wysokiej ceny to uważam, że opłacało się:)
Utwardzacz ma dobrą konsystencję, przez co łatwo go nałożyć nawet na jeszcze mokry lakier (ja tak właśnie robie, nie kładę go na wyschnięty), nie robi zamazów, a nawet wygładza jakieś niedoskonałości które nam się przytrafiły podczas manikiuru :)
BARDZO szybko schnie, dosłownie 2 minuty i lakier jest wyschnięty na cement! Zero jakiechkolwiek odbić, smug, odbitej pościeli (lubię malować paznokcie wieczorem i często budziłam się z wzorkami na paznokciach...), po prostu tak jak powinno być. Co do trwałości lakieru - przedłuża, nadaje połysk. Przedłużenie trwałości zależy od jakości lakieru, taki za 3zł wytrzyma 4-5 dni, lepszy - dłużej.
Jest to najlepszy produkt do paznokci jaki miałam okazję używać i jak na razie nie zamierzam go zmieniać na inny:)

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Bardzo dobry utwardzacz

Witam
Bardzo pozytywnie oceniam ten utwardzacz, działa błyskawicznie i doskonale utwardza lakier w 10 minut.
Trzeba jednak starannie go rozprowadzić na paznokciach,bo mogą tworzyć się smugi i widać miejsca,w których nałożono go więcej.
Szybko gęstnieje jednak to nie wpływa na jakość rozprowadzania go na lakier.
Buteleczka ma dużą pojemność i lakier jest bardzo wydajny,z pewnością starczy na długo.
Nie podoba mi się jego zapach,ale jestem w stanie to wytrzymać za błyskawiczne działanie- dzięki niemu chce się zmieniać kolor paznokci każdego dnia,bo nie trzeba czekać godziny na wyschnięcie lakieru.
Jest to najlepszy utwardzacz jaki stosowałam do tej pory.

jest to hit!

nigdy sie z nim nie rozstane :)

mam maniere nie zalowania lakieru, ktory potem nie chce doschnac, z nim ten problem zostal zazegnany.
Lakier schnie blyskawicznie i pieknie, pieknie, pieknie lsni, efekt jak z salonu. Obkurczania sie lakieru nie zaobserwowalam, ale na razie uzylam raz.

Poki co jestem zachwycona :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczete