Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

prawie ideał

Utwardza błyskawicznie. Nie warto kupować tych malutkich buteleczek bo lakier szybko wysycha. Lakier ładnie błyszczy, nie ma smug. Gdy zostaje 1/3 lakieru, robi się bardzo gęsty, nie do użycia.

Naprawdę utwardza lakier.

Mam tłustą płytkę paznokcia i od zawsze mam problem, że lakier odpryskuje mi po dniu, czasami i w tym samym dniu. Zazwyczaj robię hybryd, ale co kilka miesięcy robię przerwę i używam zwykłych lakierów.
Owy produkt pokochałam, bo utwardza paznokcie na nawet 4, 5 dni! Uwierzcie, że u mnie to jest sukces.

Top nakładam na lekko wilgotne paznokcie, pozostawiam do wyschnięcia, czyli na jakieś 10 minut. Produkt nie ściąga lakieru, nie smuźy, nie bąbelkuje.

Paznokcie są utwardzone i błyszczące.

Dobry

Ekspresowo wysycha! nie wierzyłam do końca wcześniejszym opiniom, że jest najlepszy w tej dziedzinie. Bardzo miło się zaskoczyłam. Nie rozmazuje lakieru, utrwala dobrze. Ale nie rewelacyjnie. Choć mogę nie być obiektywna, bo mam słabe paznokcie i ogólnie nic zbyt długo się na nich nie utrzymuje.

Super tak jak jego "niebieski" brat

Jako pierwszego używałam Seche vive tego w niebieskim lub raczej kobaltowym opakowaniu, byłam zadowolona więc postanowiłam spróbować też tego utwardzacza. Od jakiegoś czasu mam niestety uczulenie ( poparzenie?) od hybryd więc szukam alternatywnych sposobów na ładne i w miarę trwałe pazurki, czegoś co będzie dawało efekt zbliżony do hybryd i czegoś żebym nie musiała suszyć godzinami zwykłych lakierów i nie bać się odcisków np. od pościeli ;) Ten produkt bardzo ułatwia życie. Przyspiesza wysychanie lakieru, w moim przypadku paznokcie są suche po jakiś chyba 15 minutach. Nadaje ładny efekt, nie jest oczywiście identyczny jak hybryda ale ładnie "wygładza" zwykły lakier. Zapach trochę nieciekawy ale to nie perfumy więc nie krytykuję go za to. Przedłuża trwałość lakieru. Produkt wygodny w używaniu, zauważyłam że z czasem trochę "glucieje". Generalnie fajny i pomocny produkt.

Idealny!!!

Nie ma lepszego top coatu niz ten! Zasycha szybciutko na kazdym lakierze. Lekko sie zabarwia przy malowaniu na czerwonym kolorze ale na szczescie nie przenosi go pozniej za kolejnym razem jak sie maluje na innym kolorze. Na długo wystarcza bo nie zasycha ani sie nie psuje. Super pedzelek

Niezbędnik każdej fanki klasycznych lakierów do paznokci

Mam ogólne predyspozycje do dosyć dobrego utrzymywania się lakieru na paznokciach, nie używam hybryd ani akryli, tylko klasyczne. Utwardzacza używam zawsze, paznokcie po nim błyszczą tak pięknie, że regularnie dostaję pytania u której kosmetyczki zrobiłam tak piękne hybrydy ;)
Paznokcie w idealnym stanie potrafią się utrzymywać nawet do tygodnia, co dla lakierów tradycyjnych jest absolutnie wiecznością!
Polecam bardzo, zawsze korzystam w połączeniu z bazą z tej samej marki i kilka koleżanek już przekonałam do wypróbowania

nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez tego produktu :)

Ten produkt to prawdziwe cudeńko ! Przyspiesza schnięcie lakieru i sprawia, że paznokcie wyglądają jak po nałożeniu hybrydy - są błyszczące, twardsze, idealnie gładkie. Zanim odkryłam ten produkt, musiałam "domalowywać" paznokcie średnio co 2-3 dni i wiecznie miałam na nich jakieś odpryski i odgniecenia. Po użyciu tego utwardzacza mam spokój z malowaniem paznokci na ok 1-1,5 tygodnia - co dla mnie jest sporą wygodą, a do tego paznokcie wysychają dosłownie w kilka minut. Jedyną wadą kosmetyku jest dość wysoka cena, ale bardzo często można go znaleźć na promocji za ok. 16 zł i według mnie jest to cena, którą warto za ten utwardzacz zapłacić.

Stanowcze nie

Zachęcona opinią koleżanki kupiłam i się zawiodłam. Owszem może odrobinę przyspiesza schnięcie lakieru, ale już na drugi dzień paznkocie wyglądały wstrętnie. Lakier "połamał się", zaczął odpryskiwać, a same paznkocie w ciągu dwóch dni wyglądały potwornie. Preparat spowodował efekt ściągnięcia lakieru, co wyglądało nieestetycznie. Stanowcze nie dla tego specyfiku.

niezbędnik

Skusiłam się po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii i ten produkt stał się moim must have.
Kupiłam w drogerii internetowej za ok 12 zł, co jest naprawdę korzystną ceną w stosunku do stacjonarnych sklepów. Duża buteleczka, pędzelek wprawdzie całkiem prosty na końcu, ale w miarę wygodnie się nim maluje,
Lakier wysusza o wiele szybciej niż inne tego typu produkty. Dodatkowo pozostawia piękną, lśniącą warstwę, z którą lakiery wyglądają o niebo lepiej.
Z niektórymi lakierami współpracuje jeszcze pod względem przedłużenia ich żywotności na paznokciach, choć nie ze wszystkimi.
Może gęstnieć po jakimś czasie, jednak zaopatrzyłam się w Seche Restore, którmy można go w takiej sytuacji rozcieńczyć.
Na początku bardzo przeszkadzał mi zapach, ale chyba po jakimś czasie wywietrzał trochę, lub ja się do niego przyzwyczaiłam.
Szkoda, że nie odkryłam go wcześniej, zaoszczędziłabym mnóstwo czasu, na schnięciu lakieru.
Dla mnie absolutny hit. Nie wyobrażam sobie, by mogło mi go zabraknąć!

Ratuje mi życie

Jeśli chodzi o malowanie paznokci zwykłymi lakierami to jestem totalną ofermą - zawsze gdzieś muszę dotknąć o coś mokrym paznokciem.
Seche Vite znam od wielu lat, był moją miłością zanim poznałam wygodę lakierów hybrydowych. Wystarczy nałożyć produkt na mokry jeszcze lakier, odczekać minutkę lub dwie i paznokcie są całkiem suche, bez ryzyka uszkodzenia. Dodatkowo top zwiększa również trwałość lakierów, nawet takich które z trudem wytrzymują 1 dzień na moich paznokciach.
Obecnie stosuję go tylko w przerwach między hybrydami, ale nie wyobrażam sobie nie mieć go w domu.
Jedyny minus-dosyć szybko gęstnieje, przez co bardzo trudno go wykorzystać do końca.

Kupiłam małą butelkę po przeczytaniu funkcji, że szybko wysycha, że na mokry lakier i jakie było moje zaskoczenie jak okazało się że przewyższył moje oczekiwania. Paznokcie wysychają w prawdziwie ekspresowym tempie, są pięknie błyszczące dając efekt hybrydowych paznokci. Ważną rzeczą jest pamiętać, by nakładać go równomiernie na całą płytkę (jest dosyć gęsty i zostawia widoczne "smugi" w niedomalowanych miejscach). Same sprawdźcie ....

Najlepszy top coat

Jest to najlepszy kosmetyk w swojej kategorii jaki stosowałam w życiu.
Nie trzeba czekać aż lakier wyschnie, wystarczy ze lekko podeschnie i już można nakładać utwardzacz.
Paznokcie wysychają bardzo szybko, są bardziej błyszczące, mocniejsze. Myślę też że ten top coat przedłuża trwałość lakieru.
Pod koniec zaczyna gęstnieć, mam już końcówkę, jest gęsta ale nadal udaje mi się go nałożyć więc można zużyć go do samego końca.