myBuddy, Pianka myjąca do twarzy

myBuddy, Pianka myjąca do twarzy

Cena PLN 26.90

Pianka myjąca do twarzy o kremowej konsystencji przeznaczona do codziennego mycia twarzy, szczególnie tej wrażliwej. Zawiera kompleks ekstraktów roślinnych, które działają na twarz łagodząco. Regularne stosowanie produktu łagodzi podrażnienia, wpływa na odpowiednie napięcie skóry oraz zmniejsza zaczerwienienia. Pianka idealnie domywa makijaż.

demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
>100ml

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4

Super pianka

Mój typ skóry to sucha, naczyniowa , czyli wrażliwa . Opakowanie produktu jest wygodne w użyciu, wystarczy jedna pompka na pokrycie całej twarzy. Kosmetyk , jest konsystencji od razu pianki , więc nie trzeba spieniać go . Oczyszcza skórę, lecz dla mnie bardziej na rano jest przystosowany, gdyż mam tendencję do zaskórników i do dwuetapowego oczyszczania potrzebuję mocniejszego produktu. Zapach jest delikatny , nie drażniący. Skóra moja nie była ściągnięta , a bardzo rozświetlona , co przy cerze suchej jest na duży plus . Jeśli chodzi o nawilżenie nie odczułam , żeby mocno nawilżyła czy przesuszyła , myślę że to bardzo wyrównane jest . Szczerze mogę polecić do porannej rutyny pielęgnacyjnej

Wielkie zaskoczenie

W związku z tym, że nie znałam wcześniej firmy myBuddy podeszłam do testu sceptycznie. Wcześniej byłam zachwycona pianką myjącą Phlov, jednak jej cena nie pozwalała mi na czeste stosowanie. Pianka myBuddy na początku zaskoczyła mnie zapachem - ziołowy. Dla mnie bomba! Czułam się jak na letniej łące pełnej kwiatów. Później efekt czystej skóry, delikatnie napiętej. No i efekt po kilku tygodniach stosowania - brak zaczerwienień (nawet po usuwaniu zaskórników). Wydajność bardzo dobra, opakowanie starczy na dwa miesiące stosowania. Wrócę do tego kosmetyku na pewno.

• Zapach: 2
  • Opakowanie: 5

Pianka dla osób, które lubią pachnące kosmetyki

Pianka łatwo się rozprowadza i zmywa, pozostawiając skórę czystą - spełnia więc swoje zadanie. Nie zauważyłam, aby mnie wysuszała, nie było efektu ściągnięcia, a to przy mojej suchej cerze duży plus. Ma fajny, naturalny skład. Opakowanie jest spore i wydajne.

Pierwsze co zauważyłam używając pianki to jej dość wyraźny zapach, który niektórym może pewnie przeszkadzać. Ja po kilku użyciach przyzwyczaiłam się do niego. Być może kupię ją kiedyś ponownie, choć na rynku jest sporo pianek, które dają podobne rezultaty.

Delikatna pianka do mycia

Ta delikatna pianka ma kremową konsystencję i świetnie nadaje się dla wrażliwej skóry, którą posiadam. Jej skład bardzo dobrze oczyszcza skórę i jednocześnie działa kojąco. Pianka łagodzi stany zapalne i przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości. Pianka doskonale oczyszcza moją skórę. Dzięki niej mam pewność, że moja skóra twarzy jest dokładnie oczyszczona. Posiadając wrażliwą skórę, często napotykam trudności w znalezieniu odpowiedniego produktu. Jednak ta pianka sprawdziła się doskonale. Nie wywołała u mnie żadnych uczuleń ani zaczerwienień, z czego bardzo się cieszę.

Bardzo fajny produkt

Pianka myjąca do twarzy jest zamknięta w fajnym opakowaniu z wygodnym aplikatorem. Była ona dla mnie miłym zaskoczeniem. Używałam wcześniej kilku produktów w tej formie i jakoś nie do końca byłam do nich przekonana, sprawdzały się do mycia buzi ale nie radziły sobie z usuwaniem makijażu. Pianka od myBuddy ładnie domyła eyeliner i tusz nie piekąc przy tym w oczy, co jest dla mnie bardzo ważne, bo produkty do mycia często podrażniają moje oczy. Pianka jest bardzo delikatna i przyjemnie pachnie. Nie wysusza buzi i nie sprawia że skóra wydaje się być naciągnięta, buzia po użyciu pianki wydaje się być nawilżona i sprężysta. Jestem z niej w pełni zadowolona i z pewnością jeszcze do niej wrócę.

Wizażanki najczęściej polecają:

Rewelka!

Piankę MyBuddy miałam możliwość testować w ramach Klubu Recenzentki za co serdecznie dziękuje.
Pianka świetna. Gęsta, treściwa. Używam jej do porannego oczyszczania. Wystarczy jedna doza produktu aby pokryć cała twarz i dokładnie zmyć pozostałości wieczornej pielęgnacji. Gdzie przy podobnych produktach potrzebowałam dwóch pompek.
Skóra po umyciu za pomocą pianki miękka, jedwabista. Nie ściąga mojej delikatnej skory twarzy. A to rzadkość, nawet przy piankach. Nie muszę szybko tonizować skory przez to nieprzyjemne uczucie.
Czy wpłynęła pozytywnie na kondycję mojej skory to ciężko ocenic, bo stosuje dużo składników aktywnych i nie powiedziałabym ze to akurat szybko zmywalny produkt może pomoc w pielęgnacji.
Zapach ma delikatny kremowy, bardzo przyjemny.
Bardzo przyjemniej się jej używa, chętnie sięgnę po nią ponownie.

• Opakowanie: 5

Jedna z lepszych pianek jakie miałam.

Uwielbiam pianki do mycia twarzy. Przetestowałam już kilkanaście różnych, ale nadal chętnie sprawdzam nowe produkty. Posiadam cerę mieszaną w kierunku tłustej, dlatego bardzo mi zależy, żeby produkty których używam do oczyszczania twarzy były skuteczne i niwelowały powstawanie zaskórników i wyprysków.
Pianka ma dość gęstą konsystencję, co wśród pianek jest dość wyjątkowe. Spotkałam się już z takimi, które były dość lejące. Jednak pianka od myBuddy jest zbita, dzięki czemu niewielka jej ilość wystarczy na dokładne oczyszczenie całej twarzy. Pianka zamknięta jest w przyjemnym dla oka opakowaniu, które pozwala na higieniczne wyciśnięcie odpowiedniej ilości. Jedynym jej minusem jest jak dla mnie dość intensywny zapach, momentami zbyt intensywny. Jeśli ktoś nie przepada za mocno pachnącymi kosmetyki może być trochę zniechęcony, ale warto jej spróbować i samemu się przekonać. Pianka bardzo ładnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją przyjemną w dotyku. Myślę, że jeszcze do niej kiedyś wrócę.

• Zapach: 3

Łagodzi i nawilża

Pianka do mycia twarzy, muszę przyznać że idealnie oczyszcza, a przy tym nie pozostawia ściągnięcia skóry. Idealna dla skóry suchej i wrażliwej. Wygodne opakowanie sprawia, że aż chce się po nią sięgnąć. Po jej zastosowaniu skóra była przyjemnie nawilżona, rozświetlona, nie było na niej niedoskonałości. Jej jedyny minus to niestety zapach - pachnie mydłem dość intensywnie.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Niestety nie dla mnie

Mam suchą skórę, dlatego pianka się dla mnie nie do końca sprawdziła. Nie oznacza to jednak, że jest zła, bo ma też swoje plusy, więc zacznę od nich. Ma fajną gęsta konsystencję, bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach i jest niesamowicie wydajna. Dodatkowo dobrze oczyszcza skórę i zauważyłam mniej niedoskonałości na skórze. Jednak bezpośrednio po użyciu skórę na twarzy miałam mocno ściągniętą i przesuszoną. Musiałam użyć sporo kosmetyków intensywnie nawilżających, żeby wyrównać tę różnicę. Myślę, że dobrze sprawdzi się na skórze tłustej lub mieszanej, ale skóra sucha na pewno odpada.

Polecam :)

myBuddy, Pianka myjąca do twarzy.
Świetna pianka, sprawdza się w codziennej pielęgnacji. Odświeża, dokładnie oczyszcza i działa kojąco dla skóry. U mnie sprawdza się świetnie i jest jednym z ulubionych kosmetyków. Polecam każdemu a zwłaszcza osobom z wrażliwą skórą. Pianka warta uwagi, polecam wypróbować każdemu.

Piankowa rozkosz

Pianka ma bardzo ładny jak dla mnie zapach, zachęcający do użycia. Jest to miły dodatek to codziennej rutyny. Pianka ładnie rozprowadza się na skórze. Nie potrzeba dużej ilości aby oczyścić ładnie skórę. Pianka nie podrażniła mojej wrażliwej cery. Nie zauważyłam także dodatkowych wyprysków. Mogę stwierdzić, iż mnie nie zapchała. Po umyciu buzia jest nawilżona, miękka. Nie czuć efektu naciągnięcia skóry. Ilość produktu wystarczy na długi czas użytkowania. Dla mnie jest idealna.

• Zapach: 1
  • Opakowanie: 5

Oczyszczająca pianka do mycia twarzy.

Pianka jest bardzo kremowa, pięknie domywa pozostałości po makijażu, nie pozostawiając ściągnięcia skóry. Jest bardzo delikatna, ma świetny skład : Panthenol,
wyciąg z bluszczu i kasztanowca,
ekstrakt z liści winogron, arniki i oczaru wirginijskiego.
Wszystko to działa kojąco, nawilżająco i łagodząco.
Jedyna rzecz, która mi tu przeszkadza to mocny mydlany zapach, który pozostawia na ustach gorzki posmak.
Jak dla mnie produkt po prostu jest ok, niestety nie będzie moim ulubieńcem.