Inglot, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Inglot, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Lakiery do paznokci INGLOT to bogata paleta kolorów połączona z najwyższą jakością. Nie zawierają toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu (DBP), kamfory.
Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

Marka z klasą

Do tej marki mam szczególny sentyment ponieważ moja mama używała kosmetyków firmy Inglot gdy ja byłam jeszcze nastolatką i czasami jej podbierałam kosmetyki.
Lakiery inglot mają przede wszystkim szeroki wybór kolorów. Każdy znajdzie tu odcień dla siebie. Kolory są ładne, żywe nadają paznokciom blasku i co najważniejsze nie odpryskują po jednym dniu i nie trzeba ich co chwilę podmalowywać albo co gorsza malować od nowa. Przy intensywnej pracy rąk w wodzie lakier po kilku dniach traci blask ale ja zawsze na górę stosuję Top Seche i nie narzekam na ścieralność lakieru.
Jedyny a zarazem największy minus to cena, która sięga nawet około 30 zł. Szczerze mówiąc w tej cenie można dostać lakier hybrydowy i nie martwić się o odpryskujący lakier. Ja używam zamiennie zwykle lakiery z hybrydami ponieważ nie lubię zbyt często naświetlać paznokci.
Dla mnie lakiery marki Inglot są trwałe, dobrze trzymają się na paznokciach i są wydajne a przede wszystkim nie wysychają po dwóch tygodniach użytkowania.

Uwielbiam!!!

Lakiery są brdzo dobre jakościowo, mają rzadką konsystencję przez co bardzo dobrze się nimi maluje i pewnie dlatego nie gęstnieją w buteleczkach, jednak nie są wodniste i nie spływają po bokach.
Pędzelek w sam raz.
U mnie trzymaja się ok 5 dni bez żadnych odprysków jedynie ścierają się na końcach. Potem pojawiają się drobne odpryski, jednak jest to widoczne tylko z bliska. Jak na moje paznokcie to i tak bardzo długo, bo zdarzało się że lakiery mi odpryskiwały jeszcze tego samego dnia! Zauważyłam że ten bordowy szybciej się ściera na końcach ale generalnie odcienie czerwieni mają teką tendencję.
Schną szybko, po około pół godzinki już wszystko dobrze wyschnięte.
Jak na taką jakość cena przystępna bo lepiej kupić jeden dobry lakier niż pięć badziewnych którymi codziennie trzeba malować paznokcie!
Duży plus za ogromny wybór kolorów.
Napewno kupię jeszcze inne kolory!!!!
Osobiście POLECAM godne wypróbowania. :D

Bardzo dobrej jakości.

Lakiery do paznokci używam namiętnie, dużo, często zmieniam, mam spore doświadczenie jeśli chodzi o firmy i jakoś produktów. Lakiery z Inglota naprawdę warte są polecenia. Sprytny, nieduży, dość długi a precyzyjny pędzelek już robi dobrą robotę na wstępie. Konsystencja raczej rzadka, ale (w zależności od koloru) dwie warstwy wystarczą do ładnego pokrycia. Dzięki tej konsystencji nie nałożymy zbyt dużo produktu, dzięki czemu paznokcie nie są grube i nieestetyczne. Lakiery same w sobie pięknie się błyszczą a w połączeniu z topem już w ogóle rewelacja. Nie należą do najtańszych, ale proszę mi wierzyć - warte zakupu. W porównaniu z tańszymi widać jakość. Przy dobrze przygotowanej płytce lakiery trzymają się u mnie 7 dni, nie odpryskują, nie tworzą się na nich jakieś załamania, odbarwienia itp. Polecam.

nawet nawet

lakier średni. To znaczy:
miałam parę kolorów. Jedne kryły super już za 1 razem inne dopiero po 2 nawet 3 razach.
Aplikator pędzelek jak dla mnie za cienki, denerwuje mnie to
Trwałość jest nawet ok
Czas schnięcia - oczywiście zależy od grubości warstwy, ale jest też ok

Inglot

Bardzo trwały, Na moich wymagających i ciągle myjących naczynia, paznokciach bardzo długo się utrzymywał, bo cały tydzień! Akurat ten kolor bardzo ładny i wyglądający jak hybryda. Konsystencja bardzo płynna, jak dla mnie bardzo dobry.

Bardzo dobry

Lakier bardzo trwały i odporny na czynniki zewnętrzne. Aplikacja i ewentualne zmycie bezproblemowe. Zakupiłam go pierwszy i nie żałuje a tak naprawdę przekładając jego cenę na jakość to wcale nie wychodzi drogo. Dodatkowym atutem lakieru jest jego czas schnięcia po aplikacji. Kolor ma bardzo żywy i wyrazisty. Polecam !

Beznadziejny

Mam odcień 112 (granat z drobinkami) i 727 (burgundowy mat).
112 jest tak wodnisty, że pierwsza warstwa jest przezroczysta i wygląda, jakby mi paznokcie posiniały od choroby, włazi pod skórki przez tę konsystencję, smuży się, trudno schnie. Pomalowanie nim paznokci to mordęga. Dopiero trzeciej warstwie zaczyna to wyglądać. Trwałość też nie powala.
Lakier matowy wygląda po aplikacji pięknie... przez kilka godzin, bo potem już zaczyna odpryskiwać. Lakier za prawie 30 złotych! Jedyne, co jest w nich fajne, to piękne odcienie, ale co mi po tym, skoro do niczego się nie nadają.

Lakier do paznokci Inglot.

Bardzo ładna i bogata gama kolorów lakierów do paznokci od Inglot. Posiadam kolorek bordowy. Bardzo równomierne nakładanie, szybko schną, śliczne kolory, długo utrzymują się na paznokciach. Zdarza się tak,że trzeba pomalować paznokcie ze 2 albo nawet i 3 razy, aby lakier był równomiernie rozprowadzony. Eleganckie kolory na różne okazje oraz na zwariowane mieszanki kolorystyczne. Zakup tego lakieru, można uznać za niemały wydatek, gdyż cena ich jest trochę wygórowana dla kogoś kto maluje paznokcie sporadycznie po prostu się nie opłaca. :)

Super

Jestem fanką tego lakieru, długo się trzyma, świetnie rozprowadza, dość rzadki dlatego dla efektu trzeba nałożyć 2 warstwy, nie robi smug, w miarę szybko schnie. Można mieć go długo i nie gęstnieje szybko nie twardnieje w buteleczce.

Porażka...

Posiadam kolor 117.
Pomimo tego ,że żaden lakier nie utrzymuje się na moich paznokciach zbyt długo to ten wypada najgorzej.
Lakier wysycha bardzo wolno, po kilku godzinach już odpryskuje ,pomimo utrwalenia go i nałożenia pod niego odżywki...
Trzeba nałożyć dwie warstwy,aby uzyskać jakieś krycie.
Jedynym plusem jest łatwość nakładania i to tyle.

Przeciętnie i drogo.

Kiedyś te lakiery należały do moich ulubionych, jednak z biegiem czasu pojawiło się sporo nowych i bardziej trwałych lakierów, a jakość Inglota pozostała daleko w tyle.

Mój ostatni zakupiony lakier jest w kolorze mocno nasyconej czerwieni (nr.183) i mimo że ma już kilka miesięcy jego konsystencja jest nadal odpowiednia do malowania paznokci, co jest niewątpliwą zaletą tych lakierów.

Opakowanie w formie szklanej, kwadratowej buteleczki z widoczną zawartością i kolorem, o sporej pojemności 15 ml. Lakier ma idealną konsystencję , nie jest ona ani za gęsta , ani za rzadka. Pędzelek jest cienki i dość długi, ja osobiście wolę szersze pędzelki , ale nie ma żadnego problemu z malowaniem paznokci, po prostu zabiera mi to trochę więcej czasu. Nawet podczas długotrwałego używania nie odkształca się , nie rozwarstwia i nie gubi włosków.

Nałożone dwie warstwy lakieru zapewniają dobre krycie bez prześwitów i smug.
Wysycha po kilku minutach , ale ja stosuję go i tak z seche vite więc mam prawie natychmiast suche paznokcie. Trwałość jest kiepska, już w ten sam dzień potrafi odpryskiwać i schodzić płatami. Największą krzywdę wyrządza mu woda i nie ma znaczenia czy myję naczynia, czy też biorę dłuższą kąpiel w wannie, po prostu odchodzi wówczas z paznokci. Mimo prób stosowania go z różnymi utwardzaczami czy lakierami nawierzchniowymi efekt i tak zawsze jest mizerny.

Cena prawie 30 zł jak za tak słabą jakość to całkowite nieporozumienie, i choć jest w czym wybierać bo gama kolorystyczna jest ogromna ja więcej z nich nie skorzystam.

Dobre tylko dla paznokci u stóp.

Dawno temu,gdy miałam czas i chęci ( i brak zestawu do robienia hybryd) z zamiłowaniem malowałam paznokcie. Lakiery Inglot to był mój numer jeden. Potrafiłam wyczarować cuda, wyglądały jak hybrydowe paznokcie. Zużyłam więc wiele kolorów i buteleczek w tym celu. Co mi się najbardziej podobało? Przede wszystkim pigmentacja. Fenomenalna , nie trzeba czekać wieczności, jedną warstwa i gotowe! Zapach umówmy się, jak w każdych innych lakierach - czyli drażniący. Buteleczka solidnie wykonana, spadła mi wiele razy z różnych wysokości na różne powierzchnie ( całe szczęście zamknięta zawsze) i nigdy się nie zniszczyła.
Trwałość niestety, jak w każdym innym lakierze. W rękach przeciętnie, dwa dni i odpryski. W nogach idealnie, liczmy dwa tygodnie i czas na nowe. Mam od dwóch lat jeszcze dwie lub trzy sztuki, używane wyłącznie na paznokcie u stóp i nic się z nimi nie dzieje (btw trzymam w lodówce ;)) . Niestety, trwałość i cena wykluczyła zupełnie moją chęć na zakup nowych. W tej cenie kupię dwa lakiery hybrydowe, lub jeden w zależności od firmy.
Gdyby Inglot wprowadził własne hybrydowe lakiery z chęcią bym kupiła .

2-3 warstwy. Trzyma 2 dni.

Mam kolor grafitowy. Lakier jest raczej standardowy - trzyma 2 dni bez odprysków. Pigmentacja mogłaby być lepsza, bo po dwóch warstwach czasem prześwituje. Pędzelek trochę za cienki.