The Body Shop, Edelweiss Serum Concentrate Sheet Mask (Skoncentrowana maska ​​w płachcie z serum)

Kategoria Maseczki

Wykonana w 99% ze składników naturalnego pochodzenia, nasza nowa, odmładzająca maska w płachcie ​​nasączona skoncentrowanym serum rozpieszcza Twoją skórę i pozostawia świeży blask na twarzy w zaledwie 15 minut – wystarczy zapytać 101 kobiet, które wypróbowały (i pokochały!) naszą nową maskę ​​w płachcie podczas niezależnego badania*.
Każda saszetka jest wzbogacona o 2/3 koncentratu serum Edelweiss znajdującego się w butelce naszego koncentratu – przygotuj się, aby zapewnić swojej skórze dogłębną pielęgnację.

Teraz wzbogaciliśmy każdą maskę o podwójne stężenie szarotki, która jest naturalnie wzmocniona kwasem leontopedowym znanym ze swoich właściwości przeciwutleniających. W rzeczywistości maleńka roślina szarotki jest tak potężna, że ​​jej ekstrakt ma 5 razy większą moc przeciwutleniającą niż octan witaminy E. Całkiem niezwykłe, prawda? Wzbogaciliśmy również nasze wegańskie serum peptydami naturalnego pochodzenia, tak na dokładkę. Pochodzące z ryżu peptydy pomagają zachować naturalną barierę wilgoci skóry.

Jest jeszcze jedna niespodzianka – nasze maski w płachcie są wykonane z włókien pochodzenia maturalnego.

* Wyniki próby użytkownika w okresie 4 tygodni: 101 kobiet w wieku 25-40 lat.

Maska w płachcie
Odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej
Sprawia, że ​​skóra staje się świeższa, gładsza i bardziej jędrna
Pomaga nawilżyć skórę
Wykonana w 99% ze składników pochodzenia naturalnego
Teraz wzbogacona o podwójną koncentrację szarotki
Certyfikowana przez The Vegan Society
Testowana dermatologicznie