Bielenda, Skin Clinic Professional, Serum normalizująco-wygładzające `Niacynamid + alfa-arbutyna + kwas laktobionowy`

Skin Clinic Professional, czerpiąc z osiągnięć współczesnej nauki, technologii i bogactw natury, łączy w sobie substancje aktywne z kompatybilnymi składnikami biologicznie czynnymi, które poprzez synergiczne działanie przynoszą w szybkim czasie zauważalne efekty.

Cel: normalizacja i wygładzenie skóry.
Wskazania: przywrócenie równowagi cerze z z niedoskonałościami.

Efekty: po 1 użyciu odświeżenie i odczuwalne nawilżenie skóry. Po miesiącu stosowania wygładzenie i zmiękczenie naskórka; redukcja przebarwień i ujednolicenie kolorytu; zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów.

Jest spoczko

Serum stosuje na noc, a na to dodatkowo kremik nawilżający - super się sprawdza :)
Serum szybko się wchłania i jest bezzapachowe. Chociaż w sumie czasem jak przesadzę z ilością to moja twarz się delikatnie lepi, ale da się z tym funkcjonować, więc bardzo mi to nie przeszkadza.
Produkt mnie nie podrażnił ani nie uczulił więc to też ogromny plus!
Zauważyłam, że moje niedoskonałości szybciej się wysuszają i znikają.
Moja skóra jest w dobrej kondycji, także jak najbardziej polecam :)

Cudo

Serum zakupiłam niedawno w promocji, w Superpharm i jestem bardzo z niego zadowolona. Ma przepiękny, perfumowany kwiatowy zapach, dość intensywny ale nie przytłaczający. Wygodna, bardzo ładna buteleczka z pipetką umożliwia precyzyjne wydobycie odpowiedniej ilości serum podczas każdorazowego użytku. Ma ono lekką i trochę lepką konsystencję. Dość długo się wchłania, nie pozostawia filmu, ani tłustej warstwy na twarzy, a jedynie uczucie lekko klejącej skóry. Po pewnym czasie skóra staje się bardziej sprężysta, jędrna, gładka i nawilżona. Drobniutkie zmarszczki, związane z suchością skóry znikają, cera jest promienna i ładna. Nie uczuliło mnie i nie spowodowało podrażnienia. Jest to dokładnie taki efekt jakiego oczekiwałam. Nie zawiodłam się na nim i z pewnością kupię go ponownie! Polecam :)

Stara dobra Bielenda ❤️

Kto z nas nie kochał słynnych Mezo Serum tej marki? A ktoś pamięta takie z kwasem hialuronowym lub z kwasem glikolowym i witaminą C? To były złote czasy Bieledny! Aż łza się w oku kręci...

Tak się cieszę, że marka postanowiła nieco wrócić na starą ścieżkę i przy pomocy nowej technologii wprowadzić trochę świeżości do pielęgnacji.

Dosłownie każde serum z serii Skin Clinic jest godne uwagi. Szkoda, że twarz jest tylko jedna!

Serum z niacynamidem poszło na pierwszy ogień i jest miłość.
Moja skóra od zawsze lubi się z witaminą B3, więc siłą rzeczy polubiła się z tym produktem. Oprócz głównego składnika znajdziemy tu rozjaśniającą przebarwienia alfa-arbutynę oraz delikatnie złuszczający kwas laktobionowy (PHA).

Całość działa silnie przeciw zaskórnikom, wypryskom, śladom po nim i nadmiernej produkcji sebum. Serum idealne dla skóry tłustej i problematycznej.

Przy regularnym stosowaniu, a kończę już pierwsze opakowanie, widzę że moja skóra jest w dobrej kondycji. Nie wytwarza dużej ilości sebum, nie jest już tak tłusta w strefie T. Dodatkowo niedoskonałości jest dużo mniej, a jeśli się już pojawią, to szybko znikają. Koloryt skóry jest naprawdę piękny, równy, a skóra jest przepięknie "blada". Bez cienia starych przebarwień.

Oczywiście wpływ na stan mojej skóry ma całą pielęgnacja, ale to serum w dużym stopniu przyczyniło się do poprawy jej wyglądu.

Dużym plusem jest to, że serum jest bezzapachowe. Standardowe opakowanie z pipetą w ogóle mi nie przeszkadza. Pipeta idealnie aplikuje żelowe serum, a na jedno użycie wystarczy mniej niż jej połowa. Dzięki temu serum jest niezwykle wydajne.

Jedynym minusem, który niestety musi być tu uwzględniony, to lepkość, jaką serum pozostawia na skórze chwilę po nałożeniu. Sprawia to, że kolejne kosmetyki nałożone na skórę zaczynają się rolować. Jest to trochę denerwujące, szczególnie że stosuję ten produkt rano i zależy mi na szybkiej i kompleksowej pielęgnacji.

Poza tym nie mam już żadnych uwag. Mam jeszcze inne produkty z tej linii do wypróbowania!

Bardzo fajne

Serum mieszczone w szklanej buteleczce z pipeta która dozuje idealna ilość produktu. Serum ma dosyć rzadką konsystencję, lekko zolty kolor wydaje mi sie ze delikatnie przechodzi na skore dzieki czemu koloryt zostaje wyrównany. Bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy i szybko wchłania, lepka warstwa jest delikatna i minimalnie wyczuwalna. Po domknięciu wszystkiego kremem można poczuć przyjemne nawilżenie. Skóra po zastosowaniu serum jest jaśniejsza, bardziej gładka. Koloryt skóry powoli zaczal się wyrównywać. Myślę że po długotrwałym stosowaniu efekt może być naprawdę zadowalajacy. Polecam

Używa produktu od: próbka

Genialnie spłyca zmarszczki

Ideał na noc! Serum super się wchłania, spłyca drobne zmarszczki. Nawilża, odżywia zmęczona skórę. Rano skóra jest nawilżona, świeża wygląda na wypoczęta. Serum jest bezzapachowe co jest bardzo fajne bo nakładając po nim jakikolwiek inny krem nie gryza się zapachy co nocą mogloby być nieco uciążliwe. Kosmetyk zdecydowanie godny polecenia.

Cudowne wygładzenie!

Może zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, z niewielkimi przebarwieniami , z pierwszymi oznakami starzenia oraz niedoskonałościami.
Już po pierwszym użyciu Serum normalizująco-wygładzające Niacynamid + alfa-arbutyna + kwas laktobionowy,poczułam dogłębne odżywienie. Po kilku użyciach zauważyłam, że moja cera stała się jednolita, promienna , wygładzona, miękka oraz bardzo odżywiona i mogę stwierdzić, że zmniejszyła się ilość widocznych porów.
Jestem zachwycona, ponieważ serum szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Jest lekkie, nie obciąża ani nie podrażnia. Nie zatyka porów.
Umieszczone jest w szklanej buteleczce z pipetką, dzięki temu jest to kosmetyk bardzo higieniczny i bezpieczny. Jego konsystencja jest bezbarwna i bezwonna.
Szata graficzna przykuwa uwagę, chociaż jest minimalistyczna. Kolor jej idealnie nawiązuje do składu i działania.
Serum jest tanie, wydajne i przynosi świetne efekty. Polecam!

Świetne serum

Serum bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Sprawdza się przy cerze problematycznej. Delikatnie rozjaśnia drobne przebarwienia i zaczerwienienia. Ciężko określić czy zapobiega powstawaniu niedoskonałości, ale na pewno je łagodzi. Serum jest wygodne w użyciu, szybko się wchłania i jest wydajne.

Niacynamid moim przyjacielem

Serum stosuję na noc i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Uważam, że nadaje się również na dzień, ponieważ produkt bardzo szybko się wchłania, ma lekką konsystencję i nie obciąża skóry, pozostawiając ją przyjemnie nawilżoną. Moje pory wreszcie przestaly być tak widoczne, a przebarwienia wyraźnie zostały zredukowane. Moja skóra jest odświeżona i wygładzona. Poza tym moja twarz jest miękka i przyjemna w dotyku, ogólnie skóra jest w lepszej kondycji. Serum posiada butelkę z pipetą dzięki czemu idealnie możemy dozować ilość produktu, który i bez tego jest bardzo wydajny. Zapach jest bardzo delikatny i ładny. Produkt nie podrażnił mnie ani nie uczulił, co jest jego wielkim plusem. Na pewno kupię to serum ponownie.

Zapowiada się dobrze

Jak na krótki czas użytkowania sprawdza się dobrze. Ma fajny zapach, dobrze się wchłania i wygodną aplikację. Produkt ma dobry skald i ładny wgląd. Ładne opakowanie. To serum spełnia moje oczekiwania

Całkiem fajne serum

Zawsze mam w kosmetyczce serum z niacynamidem, dlatego wypróbowałam ich już całkiem sporo. Ten produkt jest całkiem przyjemny w użytkowaniu, ma bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłania. Jest naprawdę fajną opcją na dzień, ponieważ nie obciąża skóry, nie zostawia też śliskiego czy klejącego filmu. Jest bardzo wydajny.
Działanie tego produktu jest w porządku, ale nie jest porywające. Faktycznie lekko nawilża i nieco przyspiesza znikanie małych wyprysków, ale to tyle. Nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków stosowania tego kosmetyku.
Bardzo podoba mi się jego opakowanie - szklana buteleczka z pipetą dobrej jakości. W porównaniu do serum z witaminą C z tej samej serii ma bardzo przyjemny zapach.

Używa produktu od: próbka

Ty śpisz, a ono pracuje!

Jedno z lepszych serów, jakie miałam okazję testować. Fantastycznie nawilża i odżywia cerę, sprawiając, że w dni, kiedy jestem już bardzo zmęczona, mogę spokojnie zapomnieć o nałożeniu dodatkowo kremu. Efekt wygładzenia cery jest faktycznie zauważalny co mnie dosyć zaskoczyło. Zdecydowanie się polubiliśmy!

Całkiem przydatne serum

Serum bardzo przyjemne w użytkowaniu. Skóra jest po nim przyjemnie miękka i nawilżona. Zauważyłam, że pory są płytsze i bledsze. Nie widac ich az tak bardzo. Nie zauważyłam, aby wypryski i niedoskonałości wychodziły mniej, ale przynajmniej te co wychodzą szybciej się wyciszają i wysuszają. Są bledsze i mniej widoczne. Buzia jest gładka w dotyku co mnie akurat urzekło. Serum zamknięte jest w poręcznej, przezroczystej butelce z pipetą. Ja akurat nie specjalnie lubię pipety, wolę inne dozowniki czy pompki, ale tu akurat jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało. Bardzo wydajne bo wystarczy niewielka ilość, aby pokryć twarz i szyję. Nie ma zapachu więc nie drażni. Generlanie dla mnie produkt naprawdę ciekawy i godny przetestowania. Myślę, że jeszcze po niego sięgnę.