L'Oreal Paris, Body Expertise, Nutrilift (krem-mleczko, wersja dla skóry suchej)

Siadłam późnym wieczorkiem do komputerka żeby się z wami podzielić moim najnowszym odkryciem. W ukochanym moim pisemku była właśnie próbka tego cudeńka. Wypróbowałam i jestem zachwycona. Myślałam, że do suchej skóry będzie raczej ciężkie i tłuste,ale tak nie jest. Jest delikatne, jedwabiste, kremowe....mmmmm rozmarzyłam się... i do tego ten zapach... przypomina mi perfumy Allure dla kobiet. Cudowne. Planuję już zakup peelingu, zelu wyszczyplającego i mleczka z tej serii. Kiedy pojawią się efekty ujędrniania to natychmiast dam znać.

Skład: aqua, glycerin, cyclopentalsiloxane, petrolatum, butyrospermum parkii, elaeis guineensis, aluminum starch octenylsuccinats, paraffinum liquidum, cetearyl, alcohol, coco-glucoside, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, xanthan gum, pisum sativum, disodium edta, 2-olea-mido-1, 3-octadecanediol, methylparaben, imidazolidinyl urea, butylparaben, zapach, (FIL B 5743/1)

Cena: ok. 30 zł / 250 ml

niezły balsam, ale bez zachwytów

balsam kupiła w promocji i uważam że nie jest wart normalnej ceny
*wygodne opakowanie z pompką, konsystencja rzadka,w sam raz do pompki
*wydajność przeciętna
*kremowy, mydlany zapach, nie lubię takich
*działanie - dobrze nawilża, ale nie odżywia, nie natłuszcza suchej skóry
raczej działa zapobiegawczo
jest lekki, szybko się wchłania i nie lepi, ale na zimową porę dla suchej skóry to może być za mało

Ilość zużytych opakowań: kończę opakowanie 400ml

Bardzo Dobry :)

Kupiłam balsamik w rossmanie w promocji :) muszę przyznać że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zapach bardzo mi odpowiada. Po kąpieli wsmarowałam go w ciało- bardzo szybko się wchłania i doskonale nawilża, czegóż chcieć wiecej? :) jestem zachwycona gdyż niektóre z balsamów które miałam posiadały jedynie walory zapachowe :) ZDECYDOWANIE POLECAM!

Używam tego produktu od: tygodnia

KWC wszechczasow!

Cudo dzialajace cuda z twoja skora :)
Rewelacyjna niezbyt gesta konsystencja
Idealne wchłanianie
Piekny zapach
Skora mieciutka, wygladzona i dobrze odzywiona
Wydajnosc swietna
Cena jak za taka jakosc to grosze!! Poza tym zawsze sa promocje i ogromne opakowanie 400ml mozna dostac za 19.90 :)
Polecam po przetestowaniu wszystkich niemal balsamow na naszym polskim rynku!
Ten jest niezawodny!

Używam tego produktu od: baardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: baardzo duzo-12?

Bardzo ciekawy

Moja mama go uwielbia . Ja obecnie go nie uzywam , poniewaz czekam na promocje . Balsam jest jak najbardziej ok . Ladnie pachnie , nie uczula , delikatnie nawilza , zostawia delikatna powloke na skorze , ladnie sie rozsmarowuje . Ogolnie tez dziala . Polecam

Używam tego produktu od: kilka lat z duzymi przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Najlepszy dla mnie!!

Wypróbowałam wielkie ilości różnych kremów, maseł i balsamów do ciała. Ten jest idealny. Gęsty, bogaty, treściwy i mocno nawilżający. Moja skóra, sucha z natury, nie wytrzyma dnia bez nawilżania, czasem staje się łuszcząca, mimo wszelkiej pielęgnacji. Ten krem świetnie się wchłania, choć nie błyskawicznie. Zostawia delikatną kołderkę na ciele, co osobiście bardzo lubię. Doskonale nawilża i dodatkowo ujędrnia. Stosuję go od dłuższego czasu i krem utrzymuje moje moje ciało w świetnej formie. Mimo swej konsystencji dobrze sprawdza się nawet latem, świetnie koi skórę po opalaniu. Aaa i cudownie pachnie!

Średni

Kupiłam go ze względu na pozytywne opinie na wizazu, z którymi niestety nie mogę w pełni się zgodzić. Po zużyciu jednej butli stwierdzam, że jest to jeden z wielu balsamów, lokuję go gdzieś pośrodku skali.

Jest dość płynny, wygodnie się go nabiera i rozprowadza na ciele. Wchłania się dobrze, ale niestety pozostawia na skórze tłustawy film, którego nie lubię :(

Pachnie delikatnie, dla mnie prawie niezauważalnie, co poczytuję mu na plus.

Największy minus to sama skuteczność działania, bo nawilża i odżywia dość płytko, dla mnie niewystarczająco. Brakuje po nim długotrwałego efektu nawilżenia i elastyczności skóry :(

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ideal :)

Mam bardzo kaprysna skore, szybko sie przesusza, a potem luszczy i piecze ;/
Ten balsam jako jedyny jak do tej pory tak swietnie ja nawilza, juz prawie zapomnialam jaka kiedys potrafila byc zniszczona :D
Skora staje sie mieciutka, nawilzona, i bardzo sprezysta na dlugi czas, a cale cialo apetycznie wyglada i az chce sie chodzic chociazby na basen.
Pomaga tez delikatnie zniwelowac rozstepy =)
Co najwazniejsze, po paru uzyciach dzialanie nie mija po kapieli, widac ze skora jest ewidentnie odbudowana, a nie tylko zamatowana jak w przypadku czesci innych specyfikow.

Jedno opakowania starcza mi na pol roku przy prawie codziennym stosowaniu na cale cialo!

Nie chce juz innego, moja skora go kocha :)

Szczerze polecam

Absolutnie fantastyczny balsam do ciala.
Przyjemnosc zaczyna sie w chwili nakladania i trwa caly dzien.
Swietny zapach i rewelacyjne dzialanie.
Z przesuszona i wrazliwa skora poradzil sobie jak zaden inny.
Szczerze polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Ten balsam miałam po raz pierwszy, 5 lat temu, kupiłam w promocji 400ml w cenie 250ml za ok 25zł.

Było to akurat w wakacje, i wybierałam się na wakacje do Włoch więc było jak znalazł, chociaż zastanawiałam się czy będzie dobrze nawilżało.

Po opalaniu nie używałam kremu po kąpieli słonecznej tylko tego balsamu, skóra była super nawilżona, jędrna i pachnąca, bo nie można zapomnieć o tym że balsam super pachnie.

Aplikacja dzięki pompce bardzo wygodna, wydajny.

Godny polecenia.

Używam tego produktu od: 2004 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

działa!

Balsam ma same zalety jak dla mnie. Po pierwsze świetnie nawilża, a wiem co mówię z moją suchą skórą;-) Po wieczornej aplikacji nastepnego dnia rano czuję taki delikatny film na skórze, jest też gładsza i bardzo przyjemna w dotyku. Poza tym uwielbiam jego zapach, a dozownik z pompką jest bardzo wygodny dla takiego leniwca jak ja:-) Konsystencja idealna, nie za rzadka, nie za gęsta, łatwo się rozmarowuje. Na pewno kupię jeszcze nie raz, zwłaszcza że w UK jest o połowę tańszy i to nie tylko podczas promocji.

Ilość zużytych opakowań: 2x 250 ml

Pięknie pachnie, świetnie nawilżą, szybko się wchłania !

To mleczko, którego używam od ponad 8 lat ( jeśli dobrze liczę ;) ), zdradzam je z innymi, ale zawsze chętnie wracam.
Zdecydowanie wolę tę wersję, od wersji dla skóry normalnej. Choć nie mam szczególnie przesuszonej skóry, konsystencja tego jest bogatsza, przyjemniejsza w aplikacji, a sam efekt lepszy.

Już od pierwszej butelki zachwycił mnie zapach, na zawsze będzie mi się kojarzył z wakacjami po maturze ;) A chcąc go opisać, powiedziałabym, ze to zapach czystości i swieżości, ale w takiej subtelnej, kobiecej wersji.

Pompka bardzo wygodna, choć dość sporo zostaje niewykorzystane. Jednak wolę taki wariant, bo faktycznie aplikacja bardzo na tym zyskuje.
Poza tym konsystencja- bogatsza niż balsam, lżejsza niż krem, ideał :)
Uczucie nawilżenia pozostaje na długo.

Uzywając tego mleczka, czuję się dopieszczona :-)

Jest genialnym produktem, od lat z checią do niego wracam.

Polecam, bo to bardzo uniwersalny kosmetyk i nawilża i ujerdnia i wygladza. Dobrze sprawdzi się zamiast sterty różnych balsamów i serum.
Bardzo dobry stosunek jakosci do ceny

.Używam tego produktu od: 8 lat ( z przerwami )

Ilość zużytych opakowań: Na pewno kilkanaście

Nie miałam lepszego!

rewelacyjny!!!!! Zawsze mam go w łazience... super nawilża, nie pozostawia tłustego filmu, super się wchłania... działa rewelacyjnie po opalaniu.

Mam naprawdę mega suchą skórę nóg i żadne balsamy - nawet z firm medycznych nie dawały takiego rezultatu.

Bardzo długotrwały efekt, nie ma czegoś takiego,że wezmę przysznic i skóra znów jest sucha... mam wrażenie, że balsam działa jakoś dogłębnie :)

Ilość zużytych opakowań: ponad 5