Kigelia Cosmetics, African Earth, Natural Day Moisture (Krem nawilżający na dzień)

Aktywny krem na dzień, który łatwo się wchłania. Ma lekką konsystencję,nawilża, nie zapycha porów.Szczególny skład powoduje, że nadaje się świetnie dla skór młodych z tendencją do trądziku. Ekstrakt z Kigelii posiada szereg niezwykłych właściwości, wyrównuje koloryt i skuteczne leczy trądzik. Silne przeciwutleniacze pozostawiają skórę stonowaną i ożywioną, redukując szkody wyrządzone w następstwie działania słońca.
Posiada działanie antybakteryjne. Uelastycznia skórę tworząc jędrniejszą, gładszą cerę. Na zdjęciu pierwszy z lewej.

na dzień
antybakteryjne, nawilżające, przeciwzmarszczkowe, regenerujące
normalna
bez alkoholu, bez parabenów, bez silikonów
lekkie
z pompką

KWC nawilżenia!!

Używam ten krem na noc. Mimo iz konsystencja wydaje sie ciężka krem bardzo szybko sie wchłania, nie mniej jednak u mnie pod makijaż sie nie sprawdził. Świetnie nawilża, cera jest promienna, nawilżona, napięta.

jedyny minus to dostępność kremu.

Używam tego produktu od: 5 mcy
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze opakowanie

świetne nawilżenie i pielęgnacja

Ten krem był najdłużej wyczekiwanym przeze mnie zakupem na biolanderze - polowałam na niego chyba 2 miesiące :-), bo po otrzymaniu próbki od koleżanki wiedziałam, że musze go mieć.
Krem ma konsystencję dość zwartą i sprawia wrażenie ciężkiego nawet w trakcie smarowania twarzy. Jednak błyskawicznie się wchłania, nie zostawia tłustej powłoki tylko taki "płaszczyk" nawilżenia. Zawarte w nim składniki ładnie pielęgnują cerę i świetnie ją nawilżają. Skóra jest gładka, elastyczna i mięciutka przez cały dzień a nawet po wieczornym demakijażu. Ma delikatny, przyjemny zapach i jest wydajny. Często używam go na noc i wówczas równiez zapewnia mi optymalne nawilżenie i odżywienie - taki mój krem na dzień i na noc w jednym. Do kompletu mam krem pod oczy i jest także świetny.

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca

godny polecenia krem

Bardzo delikatny,lekki krem.U mnie momentalnie się wchłania,nie pozostawia żadnej tłustej warstwy.Komfort stosowania oceniam bardzo wysoko.Opakowanie również na plus,szklana lekka buteleczka i estetyczna pompka.Najważniejsze jeśli chodzi o ten krem to całodzienne nawilżenie.Krem jest bardzo wydajny,wystarcza naprawdę mała ilość na zaaplikowanie go na całą twarz.Jestem bardzo zadowolona z zakupu i szczerze polecam.

Używam tego produktu od: od 5 tygodni

Rewelacyjne nawilżenie, pod makijaż nie ma nic lepszego

Rewelacyjny krem na dzień! W przypadku cery mieszanej szybko wchłania się do pełnego matu. Bardzo lekki. Pachnie świeżym ogórkiem z nutą słodyczy. Idealny pod makijaż. Cera po nim świeża i świetlista. Higieniczna aplikacja to dodatkowy plus (buteleczka z pompką). Krem jest bardzo wydajny. Przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na 5 miesięcy.

to się nazywa NAWILŻENIE

Do tej pory używałam kremów nawilżających różnych firm. Wydawało mi się że Hydrain2 czy też krem nawilżający z Mineral Flowers są bliskie mojemu ideałowi. Myliłam się :)
African Earth kupiłam w Biolanderze (to chyba jedyny sklep, który oferuje kosmetyki tej firmy). Kupowałam inne kosmetyki - chociażby serum z African Earth na promocji, więc aby mieć darmową przesyłkę dorzuciłam ten krem nawilżający do koszyka (czego się nie robi, żeby zaoszczędzić kilka zł na przesyłce - kupuje krem za 69 złotych :D )
Krem ten zamknięty w szklanym opakowaniu z pompką fantastycznie nawilża moją skórę. Stosowany solo (lub czasem z serum AE) powoduje, że podkład na skórze NARESZCIE wygląda tak jak powinien! Krem zmniejsza widoczność porów, eliminuje suche skórki (czego do tej pory żaden krem nie zdziałał).
Pachnie prawie niewyczuwalnie.
Zakochałam się w tym długotrwałym nawilżeniu i efekcie, który daje ten krem pod makijażem :)
Natura górą!
Polecam!