Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Nowy Eye Studio Lasting Drama Gel Liner zapewnia:
- więcej intensywności niż liner w płynie,
- więcej efektu koloru niż w przypadku linera z końcówką flamastra,
- precyzję jaką zapewnia zastosowanie pędzelka,
- trwałość przez 24 godziny,
- 100% wodoodporność.
W przeciwieństwie do zwyczajnych linerów, które ulegają działaniu oleju i wody, nowy Gel Liner jest w 100% wodoodporny i nie rozmazuje się, zapewniając prawdziwie teatralny efekt. Produkt nie zawiera olejków, dzięki czemu utrzymuje sie przez 24 godziny.

Skład jest w trakcie moderacji.

• CYCLOPENTASILOXANE, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, CERESIN, ISODODECANE, CYCLOHEXASILOXANE, CAPRYLYL METHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA SILYLATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PROPYLENE CARBONATE, CANDELILLA CERA/CANDELILLA WAX/CIRE DE CANDELILLA, CAPRYLYL GLYCOL, ALUMINUM HYDROXIDE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SILICA, TIN OXIDE. [+/- MAY CONTAIN/PEUT CONTENIR: CI 77491, CI 77492, CI 77499/IRON OXIDES, MICA, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, CI 77007/ULTRAMARINES, CI 77510/FERRIC FERROCYANIDE, CI 77288/CHROMIUM OXIDE GREENS, CI 77289/CHROMIUM HYDROXIDE GREEN, CI 77742/MANGANESE VIOLET, CI 42090/BLUE 1 LAKE, CI 19140/YELLOW 5 LAKE, CI 77510/FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE.]

Świetny ♥

Jedyny mój eyeliner w takiej formie jaki posiadam ze względu na to, że zawsze wydaje mi się, że trzeba umieć już malować kreski takim pędzelkiem a mi tak dłonie się trzęsą.. ale nic bardziej mylnego :)
Ma żelową konsystencję dzięki czemu jest bardzo miękki i na prawdę bez problemu rysuje sie kreskę, i dzięki tej formule to śmiało mogę powiedzieć, że lepiej niż pisakami. Zastyga bardzo wolno więc chwilę trzeba poczekać, i to jest uciążliwe mocno, rano jak szybko potrzebuję zrobić makijaż to niestety nie mam czasu aby czekać aż zastygnie więc nie sięgam po niego tak często jakbym chciała.
Kolor można lekko sprawić ,że będzie mniej intensywny i rozetrzeć kreskę i wtedy mamy pół smokey efekt.
Jak już zastygnie to nie da się go zetrzeć i zmyć wodą ale jeśli damy go za dużo to może się wykruszać w ciągu dnia.

Jest to świetny produkt który spełnia oczekiwania każdego kto szuka trwałości, intensywnego koloru i żeby był wodoodporny.

Dużo osób pisało, że szybko wysycha w środku opakowania, ja jak nim się maluję to odwracam wieczko w dól i kładę na półkę - wtedy nie dostaje się powietrze i nie mam problemu tego problemu. Produkt mam już długo i dalej jest mokry w środku.

Polecam ♥

Wielkie nadzieje

Miało być och i ach, ale było dość byle jak. Dość trudno się nim pracuje, może jest za gęsty, robią się grudki? Dokładanie produktu czy poprawienie kreski jest poprostu mozolne i trudne, tusz się ściąga i rozmazuje. Po wielu bojach da się zrobić kreski, ale szału nie ma.

Fatalna trwałość

Kupiłam ten produkt, aby sprawdzić jak będzie mi szło tworzenie kresek pędzelkiem (kupionym oddzielnie) i tuszem w słoiczku.
Absolutnie nie polecam tego tuszu.
Słoiczek jest wygodny, ale reszta to same wady. Kolor płowiał od razu po wyschnięciu. Zamiast czerni uzyskiwałam ciemną szarość. Po kilku godzinach tusz odbijał się na powiekach. Aplikacja jest wygodna, ale kreski nie da się poprawić, gdyż świeży tusz nakładany na zaschnięty tusz tworzy grudki.

Użyłam około 5 razy i poszedł o kosza. Niby jest tani, ale niewarty nawet swojej niskiej ceny.

Najlepszy jaki miałam!

Metodą prób i błędów doszłam do wniosku, że jest to najlepszy eyeliner.
Pasuje mi w nim dosłownie wszystko! Po pierwsze, jest naprawdę czarny, kolor nie blaknie w ciągu dnia i nie kruszy się (jak chociażby Rimmel). Jest tak intensywny, że niektóre płyny micelarne mają problem z jego zmyciem.
Aplikacja za pomocą dołączonego pędzelka jest naprawdę prosta i przyjemna, rano przed pracą robię dzięki niemu kreski w jakieś 5 minut.
Produkt jest odpowiednio gesty i "mokry", nie zasycha w opakowaniu, swój egzemplarz mam już chyba z rok i dalej nic się z nim nie dzieje.
Polecam zarówno osobom uczącym się robienia kresek, jak i tym szukającym ideału!

Zużyłam jedno opakowanie i więcej nie kupiłam

Zużyłam jedno opakowanie i więcej nie kupiłam, ale nie dlatego, że był zły, wręcz przeciwnie. Nakładało się go bardzo łatwo, dzięki pędzelkowi dołączonemu do zestawu. Liner ma czarno czarny kolor, jest wydajny, w momencie kiedy mi zaczął wysychać, dodawałam Duraline i spowrotem liner był jak nowy.

Super jest

Bardzo polubiłam ten eyeliner. Odpowiada mi jego pojemność, czarny, intensywny kolor i pojemniczek w jakim się mieści. Jedynym minusem jest potrzeba mieszania go np z duralinem z Inglota, aby można było w wygodny sposób robić kreskę eyelinerem w innym przypadku może być za sucho. Sporo czasu zajęło aż dobiłam dna w słoiczku.

Świetny, cudowny, niezastąpiony!

Eyeliner z Maybelline to mój must-have. Nie da się go w dodatku zastąpić żadnym innym, gdyż nic co mi wpadło w rączki do przetestowania nie dorównuje mu do pięt!

Ale do rzeczy..
Eyeliner jest:
-extra czarny
-trwały przy czym nie jest trudno go zmyć płynem micelarnym
-łatwo dostępny i w dobrej cenie
-łatwy w aplikacji, pięknie sunie po powiece..
-nie kruszy się, nie pęka, nie znika w ciągu dnia!!
-meeega wydajny

Mój wieloletni ulubieniec, używam już od 6 lat ;)
Polecam z całego serca.

Co do pędzelka dołączonego gratis to nie jest z nim źle, w razie gdyby chciał ktoś się nim posługiwać to również jest bardzo wygodny. Ja go używam głównie w podróży, gdyż jest niewielkich rozmiarów i daje radę :)

Niezbędny

Próbowałam eyelinera w pędzelku, w pisaku, a w końcu trafiłam na ten w żelu i wiem, że do wcześniejszych nie wrócę. Daje większą swobodę i precyzję, jest trwały i doskonale czarny. Można nim wyrysować równą kreskę lub rozetrzeć wg. uznania. W duecie z duraline przetrwa wieki.

Ulubiony, ale nie bez wad.

Mimo moich licznych skoków w bok, to chyba jednak póki co mój ulubiony liner, choć do ideału mu trochę brakuje niestety.
Zacznę od tego, że te kilka lat temu, kiedy trafiłam na super opinie na jego temat, zupełnie nie byłam przekonana co do formy aplikacji - słoiczek, pędzelek, trochę za dużo zabawy. Lubię kompaktowe kosmetyki, które zajmują jak najmniej miejsca i są wygodne w użyciu. Przekonałam się jednak do tego linera, mimo, że wciąż uważam, że forma nie jest najwygodniejsza (głównie chodzi mi o poprawki w ciągu dnia czy używanie w podróży, bo w domu takie bawienie się z aplikacją mi nie przeszkadza).

Eyeliner dla wprawionych

Eyliner jest zamknięty w małym szklanym słoiczku, w zestawie także znajdziemy mały pędzelek, którym, co prawda, narysujemy kreskę, ale będzie ona mało precyzyjna.

Eyeliner jest dobrze napigmentowany i po wyschnięciu jest całkowicie matowy, co - jak dla mnie - jest wielkim plusem. W ciągu dnia nie rozmazuje się, wszystko siedzi na swoim miejscu. Tym eyelinerem trzeba pracować szybko, ponieważ lubi on szybko wysychać zarówno w opakowaniu jak i na pędzelku. Nie będzie on więc dobry dla osób początkujących, które nie mają jeszcze pewnej ręki.

Po pewnym czasie używania, kiedy eyelinera zostało jeszcze całkiem sporo, zasechł on na amen. Za każdym razem kiedy chcę narysować nim kreskę, używam kropelki Duraline Inglota. Dzięki temu trikowi będę mogła zużyć go do końca. Dodam jeszcze, że eyeliner jest bardzo wydajny, starczy na długo.

Jest w porządku.

Fajny, trwały eyeliner, eleganckie opakowanie. Dużym plusem jest dodatek bardzo wygodnego i precyzyjnego pędzelka. Cena jest przystępna,a produkt dostępny w większości drogeriach.

ulubieniec

Ten Eye liner jest zdecydowanie moim numerem 1. Dobra konsystencja, bardzo dobre krycie, trwały, nie kruszy się. Pędzelek w zestawie pozwala na precyzyjne namalowanie kreski.

Kiedyś bardzo lubiłam, dziś wolę eyelinery w wersji płynnej.

Eyeliner w żelu Maybelline był najlepszym eyelinerem o tej konsystencji jaki miałam. Opakowanie zawiera mały, szklany słoiczek oraz pędzelek do rysowania kresek. Pigmentacja produktu jest na prawdę dobra. Jeśli chodzi o pędzelek to niestety nie byłam nim zachwycona, ponieważ nie jest to pędzelek precyzyjny do cienkich kresek - bardziej nadaje się do grubszych oraz zakończonych jaskółką. Z eyelinera trzeba korzystać dosyć szybko, ponieważ szybko zastyga zarówno na powiece jak i schnie w słoiczku. Zapach produktu jest niewyczuwalny.