The Body Shop, Tea Tree Cleansing Face & Body Slab (Oczyszczające wegańskie mydło do twarzy i ciała)

Gotowe, aby zapewnić skórze z niedoskonałościami czułą i troskliwą opiekę, nasze wielozadaniowe Oczyszczające wegańskie mydło do twarzy i ciała Tea Tree z olejkiem z drzewa herbacianego pozostawia skórę oczyszczoną, a jednocześnie odświeżoną.

Wzbogacone kwasem salicylowym pochodzenia naturalnego z Wintergreen, cząsteczkami liści zielonej herbaty i olejkiem z drzewa herbacianego pozyskanymi w Kenii w zgodzie z zasadami Community Fair Trade. To odświeżające mydło zamienia się w lekką musującą pianę, która delikatnie złuszczy Twoje piękne ciało od stóp do głów, pozostawiając je oczyszczone, gładkie i pozbawione nadmiaru sebum.

Wykonane w 95% ze składników pochodzenia naturalnego, dostarczane jest w 100% papierowym opakowaniu nadającym się do recyklingu*. Świetna sprawa!

Nasze mydła w kostce 100g i 150g to znacznie więcej niż kostki mydła - są motorem postępu społecznego od 1988 roku. Nasze mydła są starannie tworzone przez naszego wieloletniego partnera Soapworks, założonego przez Anitę Roddick celem stworzenia możliwości zatrudnienia w ubogiej części śródmieścia Glasgow. Obecnie jest to największy producent mydła w Wielkiej Brytanii. Więc za każdym razem, gdy się myjesz, wiedz, że robisz coś dobrego!

* Tam, gdzie pozwalają na to lokalne placówki.

Oczyszczające mydło do twarzy i ciała
Nadaje się do skóry z niedoskonałościami
Pomaga wygładzić i oczyścić skórę
95% składników pochodzenia naturalnego
Certyfikowane przez The Vegan Society