The Body Shop, Freestyle Multi-Tasking Colour (Wielozadaniowy tint)

The Body Shop, Freestyle Multi-Tasking Colour (Wielozadaniowy tint)

Kategoria Róże

Masz już dość rutyny podczas robienia makijażu? Odrzuć przestarzałe zasady i bądź kreatywna, dzięki naszym nowym wielozadaniowym tintom Freestyle. Ten niezbędny składnik każdego makijażu w nawilżającym kremie do koloryzacji zapewnia pigmenty do podkreślenia ust, policzków i oczu w wielu różnych odcieniach, które występują w matowych i błyszczących wykończeniach.

Dzięki organicznemu olejowi kokosowemu z pierwszego tłoczenia z Samoa pochodzącego ze społeczności Fair Trade, nasza formuła jest oparta na składnikach w 90% pochodzenia naturalnego oraz jest przyjazna dla skóry, pozostawiając skórę i usta nawilżone, bez uczucia lepkości i suchości. Ta formuła bezproblemowo dopasowuje się do każdej stylizacji - Twój makijaż, Twoje zasady.

Delikatnie wetrzyj w skórę, aby uzyskać naturalnie wyglądający odcień lub dodaj trochę więcej, aby uzyskać intensywniejszy efekt.
W The Body Shop zawsze staramy się być tak otwarci, jak tylko możemy. Dlatego wypróbowaliśmy i przetestowaliśmy nasze tinty Freestyle na zróżnicowanym panelu sześciu odcieni w skali Fitzpatricka wśród 200 osób z różnych płci i grup wiekowych, z różnymi odcieniami skóry i typami skóry, aby upewnić się, że produkt działa dobrze na wszystkich.

Po pierwszym użyciu:
• 83% klientów potwierdziło, że produkt jest lekki i wygodny po nałożeniu na skórę i usta.
• 77% przyznało, że nasze tinty nie wysuszają ust, co daje im uczucie nawilżenia.

Co ciekawe... nasze tinty są dostarczane w nadającej się do recyklingu* aluminiowej tubie wykonanej w 95% z aluminium PCR i nadającej się do recyklingu* plastikowej nasadce. Przetwarzaj je osobno. Tubki aluminiowe mogą się łatwo wgniatać podczas używania.

* Tam, gdzie pozwalają na to lokalne udogodnienia.

• Dostępne w wielu różnych odcieniach, które występują w matowych i błyszczących wykończeniach.
• Nadaje się do ust, policzków i oczu.
• Łatwy w aplikacji oraz doskonały w stopniowym budowaniu intensywności koloru.
• Wzbogacony organicznym olejem kokosowym z pierwszego tłoczenia ze społeczności Fair Trade.
• Wykonany w 90% ze składników pochodzenia naturalnego.
• Certyfikowany przez The Vegan Society.
• Nadaje się do skóry wrażliwej i przetestowany dermatologicznie.
• Opakowanie nadające się do recyklingu*

Efekt
matowe