The Body Shop, Edelweiss Serum Concentrate Sheet Mask (Skoncentrowana maska ​​w płachcie z serum)

Kategoria Maseczki
Pojemność 1 szt

Napełnij skórę blaskiem dzięki naszej nowej i ulepszonej masce w płachcie Edelweiss.

Wykonana w 99% ze składników naturalnego pochodzenia, nasza nowa, odmładzająca maska w płachcie ​​nasączona skoncentrowanym serum rozpieszcza Twoją skórę i pozostawia świeży blask na twarzy w zaledwie 15 minut – wystarczy zapytać 101 kobiet, które wypróbowały (i pokochały!) naszą nową maskę ​​w płachcie podczas niezależnego badania*.

Nałóż maskę na oczyszczoną skórę i pozwól jej działać. Już po jednym użyciu Twoja skóra jest o 83,3% bardziej nawilżona, jest świeższa, gładsza i wygląda na bardziej sprężystą i zdrową.

Każda saszetka jest wzbogacona o 2/3 koncentratu serum Edelweiss znajdującego się w butelce naszego koncentratu – przygotuj się, aby zapewnić swojej skórze dogłębną pielęgnację.

Teraz wzbogaciliśmy każdą maskę o podwójne stężenie szarotki, która jest naturalnie wzmocniona kwasem leontopedowym znanym ze swoich właściwości przeciwutleniających. W rzeczywistości maleńka roślina szarotki jest tak potężna, że ​​jej ekstrakt ma 5 razy większą moc przeciwutleniającą niż octan witaminy E. Całkiem niezwykłe, prawda? Wzbogaciliśmy również nasze wegańskie serum peptydami naturalnego pochodzenia, tak na dokładkę. Pochodzące z ryżu peptydy pomagają zachować naturalną barierę wilgoci skóry.

Jest jeszcze jedna niespodzianka – nasze maski w płachcie są wykonane z włókien pochodzenia maturalnego.

Nakładaj maskę w płachcie dwa razy w tygodniu na oczyszczoną skórę, gdy poczujesz, że potrzebujesz zastrzyku nawilżenia. Pozostaw na 15 minut. Następnie zastosuj Skoncentrowane Serum do twarzy Edelweiss, aby uzyskać dodatkowy zastrzyk świeżości.

Ta maska sprawi, że drobne zmarszczki się wygładzą, a cera będzie bardziej promienna.

* Wyniki próby użytkownika w okresie 4 tygodni: 101 kobiet w wieku 25-40 lat.

Maska w płachcie
Odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej
Sprawia, że ​​skóra staje się świeższa, gładsza i bardziej jędrna
Pomaga nawilżyć skórę
Wykonana w 99% ze składników pochodzenia naturalnego
Teraz wzbogacona o podwójną koncentrację szarotki
Certyfikowana przez The Vegan Society
Testowana dermatologicznie