Topbrands, Frozen, Sparkling Body Mist with Fruit (Rozświetlająca mgiełka do ciała)

Rozświetlająca mgiełka do ciała inspirowana postacią Anny z Frizen. Slodki, owocowy zapach. Formuła wegańska.

zapachowe
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Gdzie te owoce?

Mgiełkę kupiłam w Action zauroczona opakowaniem z bohaterką Krainy Lodu, jednej z najlepszych produkcji Disney'a.
Z tego co pamiętam było kilka wersji do wyboru, ja zdecydowałam się na wild fruit. Po opakowaniu sądziłam, że jest to produkt dla dzieci, dlatego mocno się zdziwiłam gdy w domu powąchałam mgiełkę. Zapach jest dla mnie specyficzny, elegancki, typowo kobiecy. Żadnych owoców leśnych nie czuję. Nie jestem pewna, czy ten zapach podpasuje dziewczynkom (bo wnioskuję że to do tej grupy wiekowej jest skierowany produkt). Tak czy inaczej mnie nie zachwyca, ale też nie odpycha.
Mgiełka zawiera małe drobinki które pięknie wyglądają na ciele, skóra po wyschnięciu się nie klei.
Ode mnie 3/5.