Revers Cosmetics, Brow Artist, Styling Wax (Wosk do stylizacji brwi z keratyną i pantenolem)

Formuła BROW ARTIST zapewnia brwiom mocne utrwalenie przez cały dzień, a obecność składników aktywnych Keratyna + Pantenol wzbogaca produkt o działanie pielęgnacyjne, odżywcze i regenerujące. Wosk o przyjemnej konsystencji pozwala w prosty i szybki sposób rozprowadzić się na włoskach oraz nie pozostawia białego nalotu.

Umożliwia nadanie idealnego kształtu
Wzmacnia, utrwala i dyscyplinuje brwi
Nadaje piękny połysk i zdrowy wygląd
Doskonale łączy się z pomadą, kredką lub cieniami.

Pielęgnacja i dyscyplina

Świetne mydełko idealne do ułożenia nawet niesfornych i gęstych brwi.
Trzyma je zdyscyplinowane w jednym miejscu przez caly dzień. Nie pozostawia żadnych nalotów, a do tego jest w naprawde przystepnej cenie.
No i posiada składniki pielęgnujące :)
Czego chcieć wiecej ?

Chętnie sięgam :)

Ten wosk wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Nie zostawia nielubianej warstwy. Ładnie rozdziela brwi i stylizuje :) łatwo się go nakłada i wytrzymuje bardzo długo.

Bardzo polecam :)

W końcu wosk który się u mnie sprawdza!

Wosk już od pierwszego użycia skradł moje serce. Ma bardzo przyjemną konsystencję, która pozwala w szybki sposób stylizować nasze brwi. Nie pozostawia białego nalotu. Możemy w łatwy sposób nadać idealny kształt, nawet rano gdy się śpieszymy. Utrwala na cały dzień. Kolejnym plusem jest przyjemny zapach i przystępna cena.

Polecam!

Świetny produkt

Idealny kosmetyk zarówno na codzień jak i na wyjścia.
Świetnie podkreśla brwi nie zostawiając na nich żadnego śladu , brwi są ładnie ułożone , wydają się bardziej gęste.
Podoba mi się to że stają się pogrubione bez dodatkowego makijażu.
Szybko , łatwo można mieć śliczne brwi w domu

opakowanie jest wydajne co jest ogromnym plusem