Ducray, Neoptide, Traitement Anti Chute pour Femmes (Kuracja w spray`u dla kobiet przeciw przewlekłemu wypadaniu włosów)

Neopeptide kuracja przeciw wypadaniu włosów w spray`u działa bezpośrednio w mieszku włosowym stymulując fazę wzrostu włosa - fazę anagenu. Tetrapeptyd, czyli kombinacja 4 aminokwasów, zawarty w kuracji Neopeptide pobudza cebulkę włosa do produkcji komórek i w zamienny sposób wydłuża fazę wzrostu włosa. Tym samym proces wypadania włosów zostaje zatrzymany.
Neopeptide wzmacnia mikrocyrkulację krwi oraz wpływa na wydłużenie łodygi włosa. Włosy rosną szybciej i stają się gęstsze i mocniejsze. Kombinacja kolejnych substancji aktywnych zawartych w Neopeptide takich jak: neoruscyna, tetrafosforan diguanozyny oraz nikotynamid rewitalizuje cebulkę włosa powodując tym samym przyspieszenie wzrostu zdrowych i mocnych włosów.
Kiedy wszystkie komórki włosów są pobudzone, wypadanie włosów zanika a zwiększona objętość włosów staje się widoczna.
Lekka konsystencja preparatu Neopeptide szybko się wchłania nie powodując przetłuszczania się włosów.
Sposób użycia:
Nakładać 1ml Neopeptide raz dziennie wieczorem na suchą skórę głowy. 1ml Neopeptide to około 12 rozpyleń. Następnie należy wykonać masaż skóry głowy, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu, zapewniając lepszą absorbcję kuracji. Nie spłukiwać. Nie myć głowy/włosów przynajmniej 2 godziny po nałożeniu produktu.
Kurację kontynuować przez 3 miesiące.
1 butelka sprayu wystarcza na jeden miesiąc kuracji.

Najlepszy z Najlepszych

Stosowałam 2 x kurację Firmy Ducray 1 raz Creastim i 1raz Neoptide i Efekty były niesamowite bardzo szybki wzrost włosów (fryzierka nie uwierzyła) zachamowanie wypadania juz po 2 tyg stosowania .całe mnóstwo nowych włosów które rosły jak szalone .Polecam wszystkim stosowałam różne produkty typu Aminexil i neog. z Vichy ten preparat nie ma sobie równych ,Cena jak na 3 mieś nie jest wygórowana .Ampułki sa przeważnie na kilkanaście dni

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dziala ale..

Z wypadaniem wlosow mecze sie juz od kilku dobrych lat, nie mam pojecia dlaczego nie jestem jeszcze lysa. Zadnen lekarz nie postawil ostatecznej i cennej diagnozy wiec leczylam sie juz chyba wszystkim i na wszystko... wlosy wyraznie sie przerzedzily. Nie majac nic do stracenia (przez te kilka lat wydalam krocie na wlosy, az strach pomyslec...) zakupilam ducray neoptide- bez wiekszych nadzieji ale tego jeszcze nie stosowalam ;) sumiennie wcieralam preparat co wieczor przez trzy miesiace, plus masaz glowy. W moim przypadku w trakcie trwania kuracji wypadanie wlosow zmniejszylo sie i zauwazylam malutkie baby hair na skroniach i linii czola, szal bo juz daaaawno nie widzialam takich wloskow u siebie :)! Po trzech miesiacach zakonczylam kuracje i... tutaj zaczal sie moj dramat, wlosy leca jak szalone... chyba to co nie wypadlo w trakcie kuracji wypada wlasnie teraz, widze tez ze te male krotkie wloski wypadaja rowniez :( Ogolnie preparat dziala, a ja jestem dosc ciezkim przypadkiem, pytanie tylko co stanie sie po zakonczeniu kuracji

HIT

Mam Hashimoto od 8 lat. Z gęstych włosów pozostala skromna kitka o grubości 6 cm (kiedyś żadna gumka nie potrafiła ich utrzymać, a mama przerzedzała je degażówkami). Postanowilam czegoś sprobować, by poorawić ich kondycję. Cena Vichy była dla mnie z kosmosu, radical przed zmianą skladu był dobry teraz nie działa, joanna, bioxsine, seboradin też nic nie robiły. Koleżanka poleciła mi ducray creastim twierdząc, że w trakcie kuracji nie ma efektow, ale po są zachwycające. Poczekałam na slynne promocje -50% i akurat na półkach był tylko neopeptide. Zaryzykowałam i jest SUPER! Po 3 miesiącach przyrost 4 cm, mnóstwo baby hair, aż fryzjerka zapytała o to, co robię. Włosy po użyciu specyfiku nie są tłuste także można spróbować i w dzień go nakładać. Zmniejszył wypadanie o 1/3 . Fakt w trakcie stosowania nie widziałam ekstra rezultatów, ale teraz to oo prostu bajka. Zakupiłam 2 opakowanie za cenę 80 zł w mniejszej aptece oraz creastim. Mam nadzieje, że efekty nie będą krótkotrwałe. Polecam z całego serca tylko trzeba sumiennie, coodziennie nakładać i masować skalp.

przy problemach z tarczycą

Polecono mi ten produkt w aptece, sugerując, że jest właściwy na wypadnie włosów przy problemach z hormonami. Skusiłam się i nie żałuję. Podczas leczenia tarczycy wyciągałam włosy garściami, potem mocno wypadały. A ta kuracja jest bardzo skuteczna. Kupiłam dwa opakowania, bo dwa razy się leczyłam, ale jedna kuracja powinna wystarczyć w zupełności.

Dobry na porost włosów

Pokładałam w tym specyfiku duże nadzieje związane ze zredukowaniem nadmiernego wypadania włosów, z którym walczę od lat( dodam, że nie mam chorób tarczycy, zachwiania równowagi hormonalnej, anemii oraz braków witamin i minerałów).
Niestety trochę się zawiodłam, preparat nie zredukował wypadania włosów, natomiast spowodował duży wysyp nowych - i przynajmniej z tego można się cieszyć.
Stosowałam preparat codziennie (razem z szamponem Anaphase), 30 ml starcza więcej niż na miesiąc, nawet gdy stosuje się więcej niż 12 psiknięć. Używanie jest łatwe i wygodne, zapach specyfiku jest całkiem w porządku. Początkowo zauważyłam ogólną poprawę wyglądu włosów, były one bardziej podniesione, błyszczące i puszyste. Z czasem, chyba przyzwyczaiły się do Neoptide, po 2 miesiącu stosowania włosy zaczęły się szybko przetłuszczać i stały się oklapnięte.
Kurację udało mi się kupić za ok 130 zł na Allegro, w aptekach cena jest o wiele wyższa - ok. 200zł. Zadowolona jestem jedynie w 50 %, ze względu na wysyp nowych włosów (a zaczęły rosnąc naprawdę szybko, już po pierwszej buteleczce), bo jest on naprawdę znaczący. Po żadnym wcześniejszym preparacie (a stosowałam ich naprawdę dużo; m.in: Dermena, Seboradin, Petrosterol, Jantar) włosy nie kiełkowały w takiej ilości.
Na pewno warto wypróbować jeżeli ma się problem ze wzmożonym linieniem, wiadomo, że u każdego jego przyczyna jest inna, więc warto spróbować, zwłaszcza, że wiele osób jest zadowolonych z rezultatów.

Używam tego produktu od: 4 mce
Ilość zużytych opakowań: 3 x 30ml

Strzał w 10!

Od zawsze miałam cienkie i słabe włosy, w okresie dojrzewania ich stan sie pogorszyl (mam 23 lata). Wszyscy zawsze krytykowali moje włosy, fryzjerki śmiały się i pytały jak można mieć takie włosy (jakbym sama je sobie wybrała), co spowodowalo, ze przestałam chodzić do fryzjera. Nie farbuje, nie prostuje, nie susze suszarka. Stosowałam różne rzeczy z wielkim zapałem ale nic nie pomagało na dłuższą mete. W końcu pogodziłam się z tym, że mam włosy jakie mam.
Jakiś czas temu mama natknela się w internecie na ten preparat, nie chciałam go - stwierdzilam ze za drogi a i tak nie pomoże. Mama i tak go kupiła i jestem Jej za to wdzięczna. Już po 1 buteleczce włosy przestały wypadać, zakola zaczęły zarastać i miałam mase nowych włosów! Włosy myje codziennie, rano byly tlustawe ale nie sądzę żeby prearat był tego przyczyną.
Dla mnie super, za jakis czas kupie znowu. Efekt wynagradza cenę:) Polecam!

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: 1op (3x30ml)

To jest to!

Neoptide doskonale odżywił moje włosy, sprawił że zaczęły rosnąć szybciej. Dużym plusem jest to, że w trakcie używania podnosi je do góry i wyglądają zdrowo.

Ilość zużytych opakowań: całe 1 opakowanie

bardzo dobre

Bardzo proste w uzyciu wystarczy rozpylic na włosy i po kłopocie.Mam bardzo duze problemy z wypadajacymi włosami i to takie ze na polowie glowy przeswituja biale placki,po kuracji neoptide było o wiele lepiej.A uzywalam juz dziesiatki takich srodkow wiec wiem co mowie.Mysle ze wkrotce do niego powroce.

Używam tego produktu od: od3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno(skladajace sie z 3 buteleczek)