Lecher, PROlive, C4 (Spray wygładzający do włosów)

Lecher, PROlive, C4 (Spray wygładzający do włosów)

Idealnie wygładza, stosuje się go na wilgotne włosy i modelujemy jak zwykle. Nie trzeba używać prostownicy a włosy są lekkie, pachnące i miękkie. Innowacyjny, wyjątkowy produkt zawierający formułę, która jednocześnie nabłyszcza włosy, chroni je przed wilgocią i posiada właściwości antyelektrostatyczne. Nie natłuszcza i nie obciąża włosów

Bez zastrzeżeń

Fantastyczny! Używam go po umyciu włosów pozostałymi kosmetykami z tej serii. Wspaniale się rozpyla, pięknie pachnie. Sprawia, że moje włosy są miękkie, wygładzone, nie muszę już używać prostownicy. Zdecydowanie spełnia swoje zadanie. Polecam w połączeniu z pozostałymi kosmetykami z serii, ale oddzielnie wciąż jest bardzo dobrym produktem.

A minusy? Nie zauważyłam, a nie używam go od dziś ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Minusów - BRAK!

Prostuję włosy codziennie, bo skręcają się i puszą bez względu na pogodę. Gdy usłyszałam o tym sprayu od koleżanki, kupiłam go z wyrzutami sumienia, które szybko zniknęły po kilku dniach. To jedne z najlepiej zainwestowanych pieniedzy w moim zyciu :p Teraz nie mam takich napuszonych włosów, nie muszę ich codziennie prostować, ten produkt robi to za mnie ;) Bardzo ładnie je \'oswaja\' i pielęgnuje. Nie zuważyłam, żeby się przez to przetłuszczały czy były nadmiernie obciążone, wyglądały sztucznie. Innymi słowy - jestem baaaardzo zadowolona, z czystym sercem mogę polecić ten spray!

Ilość zużytych opakowań: 1 x 150ml

Bardzo dobry produkt!

Bardzo dobry spray wygładzający,włosy są miękkie,lśnią! Warto wydać trochę pieniędzy na tak dobry produkt.
Włosy trzymają się długo wyprostowane,niestraszna mu nawet wilgoć,która często \'niszczy\' efekt ładnie wyprostowanych włosów.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno