Greenland, Less=More, Body Butter (Masło do ciała (różne rodzaje))

Greenland, Less=More, Body Butter (Masło do ciała (różne rodzaje))

Kolekcja maseł do ciała 'mniej=więcej'.
W jej skład wchodzą 4 rodzaje maseł: granat, bergamotka, żurawina, kakao i wanilia.
Składniki organiczne na bazie roślinnej substancji pochodzą z roślin, które uprawia się naturalnie, bez użycia pestycydów, sztucznych nawozów itp.
Oprócz tych organicznych składników, produkty z tej kolekcji zawierają także:
- olej z orzechów kukui, naturalny olej bogaty w tłuszcze Omega 3 +6, które pomagają chronić skórę przed odwodnieniem.
- masło mango, doskonały balsam dla skóry.
- masło shea, bogate w kwasy tłuszczowe i witaminy A i E, pomaga zmiękczyć skórę.
- słonecznik, bogaty w witaminę E, witaminy antyoksydacyjne, które regenerują skórę.
- masło kakaowe, o wysokiej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych, jest doskonałym balsam.

balsamy
masło
100 – 250ml

Bardzo Lubię

Mam kakao i wanilia.
Zacznę od tego, że lubię próbować, tym bardziej nieznane "wynalazki", szczególnie w kategorii balsamów i maseł do ciała. Osobiście nigdy nie słyszałam o Greenland, ale fakt, że masła nie zawierają ani parabenów, ani sztucznych zapachów i barwników przyciągnął moją uwagę.
Masło jest przyjemne. Niesamowicie nawilża i szybko się wchłania. Jest baaardzo gęste. Wydaje się, że 200ml starczy tylko na kilka razy, ale nic badziej mylnego. Niewielka ilość rozprowadza się wyśmienicie i potrzeba niewiele produktu, by dokładnie nawilżyć skórę całego ciała. Masło nie pozostawia po sobie tłustego filmu i nawilża na całe 24h(bo dopiero po wieczornej kąpieli znów wsmarowuję je w skórę). Zapach mi się podoba. Nie jest słodki ani mdły. Masło kakaowe wkomponowane w delikatne tło wanilii pachnie smakowicie.
Największym plusem jest oczywiście brak sztucznych składników.

Używam tego produktu od: miesiąca [?]
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 i jedno w zapasie :)