Nantes, Nano Aqua + Clean & Fresh, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Nantes, Nano Aqua + Clean & Fresh, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Głęboko oczyszczający żel myjący do codziennej pielęgnacji, z zawartością antybakteryjnych i regulujących molekuł roślinnych został opracowany z uwzględnieniem specyficznych potrzeb cery trądzikowej. Specjalny zestaw naturalnych betain doskonale myje skórę, usuwając z jej powierzchni wszelkie zanieczyszczenia, odblokowując pory i umożliwiając skórze oddychanie. Żel wzbogacony został o antybakteryjne molekuły Acnacidol, których zadaniem jest przywrócenie fizjologicznej równowagi skóry trądzikowej. Acnacidol oraz wyciąg z jeżówki, wspomagają utrzymanie kwaśnego odczynu skóry oraz hamują rozwój bakterii odpowiedzialnych za pojawianie się stanów zapalnych i zaczerwienień. Wyciągi roślinne regulują pracę gruczołów łojowych i zmniejszają ilość wytwarzanego sebum. Żel zapewnia właściwą pielęgnację cery trądzikowej przywracając jej zdrowy i świeży wygląd.

antybakteryjne, oczyszczające
w tubie
żel
>100ml

Bez spektakularnych efektów

Żel stosowałam rano i wieczorem (na noc wraz z tonikiem z tej samej serii). Nie pomógł na syfki, ale nie spowodował też, by pojawiły się inne przykre niespodzianki na twarzy. Po stosowaniu miałam nieprzyjemne uczucie ściągnięcia na buzi, które jednak znikało po użyciu rano kremu i wieczorem wspomnianego wyżej toniku. Jest wydajny i pachnie fenomenalnie, jednak nie pomógł mi na pojedyncze czerwone krostki. Myślę, że sprawdzi się u kobiet, które nie mają poważnych zmian na skórze.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Wart polecenia

Ja również stałam się posiadaczką zestawu Clean&Fresh - żel, tonik i krem za namową mojej kosmetyczki, która pracuje na tych właśnie kosmetykach i poleca je swoim klientkom, które nigdy nie wracały z reklamacją, Skusiłam się więc i ja. Musze przyznać, że ten kosmetyk zachwycił mnie jak żaden inny. Dobrze oczyszcza twarz z makijażu, ale moze nie radzić sobie z bardziej kryjacymi podkładami, zmywa tusz do rzęs nie podrażniajac przy tym oczu, nie podrażnia twarzy, nie ma uczucia ściągnięcia po umyciu, jest NIESAMOWICIE - -i pragnę to słowo naprawde podkreślić - wydajny, bo wystarczy tylko jedna kropla na całatwarz i szyję. Bardzo dobrze sie pieni, delikatnie pachnie, tak gabinetowo:-)I co najważniejsze- rzeczywiscie łagodzi wszelkie zaczerwienienia i leczy drobne syfki. Ja zauważyłam na sobie - a mam cerę bardzo podatną do zanieczyszczania i zapychania, i po prostu wysyfia mnei natychmiast -że taka buźka umyta wieczorem rano już jest zdrowsza, zaczerwienienia są znacznie bledsze, i ja nawet uznałam to za jakis cud- tak exkspresowe poprawianie stanu skóry. Natomiast jeśli ktoś ma problemy z podskórnymi bolącymi grudkami, które nie chcą zniknąć nawet przez kilka tygodni - ten żel sobei z tym nie poradzi. Ja niestety mam takie problemy i wciaż nie znam ich przyczyny, a trwa to juz dobrych kilka lat, dlatego wciaż szukam produktów, które mogłyby mi pomóc.
Jesli ktoś ma drobne syfki, zaczerwienieniam cerę wrażliwą i skłonną do podrażnień i uczucia ściagnięcia - ten żel bedzie najlepszym preparatem do oczysczania. Naprawdę nie ma lepszego. Cena jest dosyć wysoka, jak na polski produkt - ja zapłaciłam 35 zł, ale używam go od 5 miesiecy codziennei rano i wieczorem i mam jeszcze pół butelki. Więc jest bardzo wydajny.

Dobrze oczyszczający, niepodrażniający i wydajny

Od żelu do mycia twarzy wymagam, żeby dobrze zmywał makijaż, łącznie z oczami i ich nie podrażniał, nie wysuszał cery i dawał uczucie świeżości. Ten żel to wszystko robi, a do tego jest niesamowicie wydajny. Nie widzę w nim żadnych "ale".
Bardzo go lubię i szczerze polecam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego profesjonalnego (500ml)

Super

Jakiś czas temu byłam szczęśliwą posiadaczką tego żelu, toniku oraz kremu z tej serii i muszę przyznać, że byłam bardzooo z nich zadowolona. Moja cera bardzo się wtedy poprawiła, była nawilżona, odżywiona, wypryski zniknęły. Po prostu cud, miód i orzeszki ;). Żel jest bardzo wydajny, cera po nim nie jest wysuszona, jednak polecam zmyć makijaż wcześniej np jakimś mleczkiem, gdyż sam żel może sobie nie poradzić z porządnym oczyszczeniem cery. Jedyną i największą wadą jest cena. Niestety kosmetyki te nie należą do najtańszych, sam żel ok 40 zł. Ogólnie bardzo polecam :).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

bardzo dobry

Żel bardzo delikatny dla skóry, ale bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę. Najlepszy z całej serii, Kupiłam cały zestaw tych kosmetyków i zdecydowanie żel jest jest na "tak". Inne żele dla cery mieszanej/tłustej wysuszają cerę i większość jest typowo dla młodzieży, a po jest naprawdę godny polecenia. No i jest super wydajny, wystarczy kropelka, żeby umyć cała twarz.

Używam tego produktu od: lutego 2011

Jeżówka rządzi:D

Produkt ten poleciła mi moja kosmetyczka, która w swoim gabinecie korzysta właśnie z kosmetyków firmy Nantes. Z początku byłam sceptyczna i nieufnie podchodziłam do całej tej cudownej "nanowody", ale muszę przyznać,że ich kosmetyki są naprawdę dobre (stosowałam już krem do twarzy i krem pod oczy przeciwko cieniom). Żel ma śliczny zapach, jak wszystkie ich kosmetyki zresztą, bardzo dobrze oczyszcza pory i brudną skórę, nie podrażnia ani nie wysusza, rzeczywiście pomaga "leczyć" niedoskonałości, jest wydajny. Nie mam trądzikowej skóry, ale wrażliwą, mieszaną w kierunku suchej ze skłonnościami do niedoskonałości i ten żel sprawdza się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dla mnie bomba

Kosmetyk nie należy do najtańszych, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Poza tym jest szalenie wydajny. Po tygodniu stosowania już widzę, że moja cera jest bardziej oczyszczona, gładsza, nie mam problemów z wiecznie tłustą skórą i zaskórniakami na nosie. Również mój nastoletni syn wygląda dużo lepiej po stosowaniu żelu Nantes, a dla niego kupowałam już hektolitry różnych cudownie oczyszczających preparatów.
Dla mnie zdecydowanie produkt godny polecenia.

Edytuję , aby dopisać,że używam go już tak dlugo i dalej jest - wydajność pierwsza klasa.