Rosalia, Gel D - Make (Żel do demakijażu twarzy i oczu)

Rosalia, Gel D - Make (Żel do demakijażu twarzy i oczu)

Delikatny kremowy żel do oczyszczania twarzy z makijażu i codziennych zanieczyszczeń. Połączenie hydrolatu różanego i oleju z róży piżmowej czyni cerę miękką i nawilżoną, a piękny kremowo-różany zapach utrzymuje się na skórze długi czas.
98,9% ogółu składników są pochodzenia naturalnego.
Nie zawiera Sodium Lauryl Sulfate (SLS), parabenów czy syntetycznych barwników.
Formuła nie testowana na zwierzętach, bez składników pochodzenia zwierzęcego.

KWC dla suchoskórych!

Uwielbiam kosmetyki z olejem z róży rdzawej. Szukałam produktu do oczyszczania cery, który nie wysuszy skóry twarzy, po którym nie potrzebna będzie natychmiastowa pomoc w postaci kremu lub innego nawilżacza. Mam cerę wrażliwą i pokornie przyjęłam perspektywę nie używania pachnących kosmetyków (po każdym nawet naturalnym produkcie z olejkami eterycznymi dostawałam potwornego uczulenia). Do tej pory nie znalazłam niczego, zmywalnego wodą, po czym nie miałabym suchej skóry i uczucia dyskomfortu na twarzy. Na ten d-make gel skusiłam się przypadkiem, znając już kosmetyki Rosalia (jako jedyne nie podrażniały mnie mimo zawartości naturalnych substancji zapachowych). Nie rozczarowałam się, to był strzał w 10!

- zero podrażnienia, szczypania pomimo perfumowanego kosmetyku!

-mimo żelowej konsystencji produkt jest naprawdę treściwy, aksamitny,

-bardzo dokładnie oczyszcza skórę, ale po umyciu nie jest wysuszona!WOW!Pierwszy raz mam takie odczucie po umyciu twarzy kosmetykiem z użyciem wody!

-cera jest naprawdę miękka, nawilżona jak po kremie, nie potrzebuje nakładać nawet oleju!

-pachnie jak dla mnie obłędnie, bardzo retro:-)

-czasem zostawiam na kilka minut jak maseczkę

-dla mnie to KWC wśród produktów do oczyszczania twarzy (wspaniale zmywa makijaż oczu, nie stosuje podkładu więc nie wiem jak zmywa pełny makijaż)

- po umyciu zero dyskomfortu tylko cudowne uczucie rozluźnienia skóry (podobne uczucie mam zawsze po aplikacji oleju jojoba)

Polecam suchoskórym wrażliwcom!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie