Liz Claiborne, Liz Claiborne EDT

Liz Claiborne, Liz Claiborne EDT

Sygnatura perfumiarska od Liz Claiborne skomponowana we floralowym"rytmie w 1986 roku. Nuty głowy: goździki, lilie, frezja, mandarynka, gerbera, zielone nuty, bergamotka i brzoskwinia. Serce to fala nut kwiatowych: jaśmin, narcyz, róża, ylang - ylang, bez, tuberoza, konwalia i fiołek. Bazę stanowią nuty: drzewa sandałowego, ambry, mchu i piżma. Flakon zaprojektował Pierre Dinand

Kategoria: kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: goździk, lilia, frezja, mandarynka, gerbera, nuty zielone, bergamotka, brzoskwinia
nuta serca: jaśmin, narcyz, róża, ylang - ylang, fiołek, bez, tuberoza, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, ambra, mech, piżmo

wody toaletowe
kwiatowe

sztuczny fiołek

trwały, mocny ale plasikowy fiołek... Może pojawiać się wrażenie owoca, atramentowego - jagoddy... Jak to z zapachami lat 80-tych - dziś zdają się być przerysowane, sztuczne pompatyczne... Dla mnie to zapach amerykańskiej leciwej pańci, która za mocnym makijażem i młodzieżowym szykiem próbuje ukryć wiek... Zapach na ciepłe pory roku, wesoły, dzis można go poużywać z przymrużeniem oka. Ale to nie mój klimat i tak duża geometryczna flaszka powędrowała do... mojej Mamy (biedna Mama..., ale sobie poradziła)

Używam tego produktu od: przetestowałam, pomarudziłam
Ilość zużytych opakowań: swoją 100tkę oddałam