Almay, Clear Complexion, Powder (Puder - podkład w kompakcie do cery trądzikowej)

Kategoria
Marka
Pojemność 8,5 ml

Podkład w kompakcie z 1% roztworem kwasu salicylowego. Leczy i zapobiega powstawaniu trądziku i skaz na cerze, oczyszcza i rozjaśnia skórę jednocześnie nie przesuszając jej. Działa matująco na cerę bez efektu świecenia się, jest beztłuszczowy. Leczy i ukrywa bez suszenia skóry, wyrównuje wszelkie niedoskonałości, cera nie świeci się. Podkład
jest beztłuszczowy, bezzapachowy, nie podrażnia. Odpowiedni się do skóry wrażliwej dla alergików, nie zatyka porów.

wrażliwa, trądzikowa
matujące
kompakty
hipoalergiczna, oil – free / nietłusta

świetny Polecam

Jestem bardzo zadowolona z niego matuje doskonale kryje dopasowuje sie do karnacji , troszeczkę podkreśla skórki ale tylko delikatnie . Dostepny tylko chyba w sklepach internetowych za bardzi niska cene . Latwa aplikacja i te pudełeczko piękne

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 0,5

FANTASTYCZNY!

Muszę przyznać, że jest to jeden z najlepszych podkładów jakich używałam.

1. świetnie się rozprowadza,
2. dopasowuje się do koloru skóry - nawet wręcz jaśnieje na twarzy (mam odcień Almond Beige 07) i jest zupełnie niewidoczny - naturalny
3. dobra cena
4. poręczne opakowanie (chociaż może mało higieniczne)

Ogólnie polecam, bo podkład spełnia jak na razie wszystkie swoje zadania: matuje, wyrównuje koloryt, nie obciąża cery. A co do zawartości kwasu salicylowego to nie zauważyłam jakiegoś widocznego efektu "żrącego" ;) - więc jest OK :)

Używam tego produktu od: 2 tygodni ;)
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe