CoverGirl, Perfect Point Plus Eyelner (Eyeliner w kredce do oczu z gąbeczką)

CoverGirl, Perfect Point Plus Eyelner (Eyeliner w kredce do oczu z gąbeczką)

Pojemność 0,23 g

Eyeliner w formie przekręcanego ołówka z gumką do korekty. Nie wymaga ostrzenia. Dostępny w ośmiu odcieniach. Intensywne kolory, trwałość i łatwość stosowania to największe plusy produktu.

Super;)

Ja posiadam kredkę o numerze 235- starlighting (perłowy kolor), zamówiłam ją na allegro, bardzo lubię rozjaśniać oczy zwłaszcza w kącikach, stwarza to iluzję powiększenia ich.;)

+łatwa w aplikacji
+plusem jest posiadanie gąbeczki korygującej na końcu kredki
+łądny intensywny kolor
+bardzo wydajna
+długo sie utrzymuje na powiece
+miła konsystencja, nie jest ani za twarda ani za miękka po prostu w sam raz!!:)

S-U-P-E-R!;)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

rewelacyjny

w swojej kolekcji mam tylko niebieski bo nie było innego do kupienia aktualnie, więc tak długo się utrzymuje, nie szczypie, kolor intensywny w dodatku posiada gumkę, którą idealnie można rozprowadzić produkt, bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: dwa, drugie w trakcie

Tak jak mówi nazwa tego produktu - PERFECT Point Plus

Kupiłam tę kredkę dość dawno, bo aż jakieś 4 lata temu, zagranicą. Posiadam odcienie brązu: Espresso i Chestnut.
Generalnie lubię tę kredkę. Kolory są bardzo wyraziste i intensywne. Jest łatwa w użyciu. Nie rozmazuje się (rzeczywiście jest wodoodporna!). Łatwo się ją rozciera cieniem do powiek. Niewątpliwą zaletą tego produktu jest to, że nie potrzeba temperówki, aby kredkę "zaostrzyć" - wystarczy tylko pokręcić tu i ówdzie i możemy się malować. Poza tym każdy znajdzie tu coś dla siebie, gdyż ma bardzo bogatą gamę kolorystyczną.
Moim zdaniem jedyną wadą jest to, że jest nieco trudno ją zmyć, ale trudno się dziwić, skoro jest to produkt wodoodporny.
Uważam, że ta kredka jest po prostu bardzo dobra pomimo drobnych wad. Jak ktoś ma możliwość kupna tego produktu, to jak najbardziej polecam.

ZALETY
+ bogata gama kolorystyczna - każdy znajdzie tu coś dla siebie
+ nie rozmazuje się - jest rzeczywiście wodoodporna
+ łatwa w użyciu
+ dobrze współgra z cieniem do powiek
+ temperówka jest tu zbędna
+ intensywne i wyraziste kolory

WADY
- trudno ją zmyć (w sumie jest to trochę naciągane, gdyż jest to produkt wodoodporny, więc trudno się dziwić, że występuje tego typu sytuacja)

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie