Farmina, Retimax 1500 (Maść ochronna z witaminą A)

Farmina, Retimax 1500 (Maść ochronna z witaminą A)

Retimax 1500 wskazany jest do miejscowego stosowania na skórę w stanach jej odwodnienia i suchości, w przypadku łagodnych podrażnień, otarć lub łuszczenia się naskórka. Działa regenerująco na naskórek po lekkich oparzeniach i odmrożeniach. Pomocny w pielęgnacji popękanych kącików ust, wspomagając naturalny proces gojenia. Używany ochronnie u dzieci, zapobiega pieluszkowym podrażnieniom skóry. Idealny do stosowania po opalaniu, korzystaniu z solarium, chemicznym usuwaniu naskórka oraz skórnych zabiegach laserowych.
- Odżywia skórę dzięki zawartości witaminy A, będącej niezbędnym regulatorem odnowy komórek.
- nawilża głęboko skórę
- chroni skórę i pozostawia uczucie naturalnej miękkości i gładkości.
Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

regenerujące, ochronne
w tubce
Struktura
bogate
krem
<50ml

Cudowna!!!

Tania jak barszcz maść o wielofunkcyjnym zastosowaniu.

+ duża zawartość wit. A
+ doskonale nawilża i wygładza
+ doskonała na suche pięty czy łokcie
+ fajna jako maska nawilżająca na twarz na noc
+ doskonała po depilacji, dzięki niej nie wyskakują mi już żadne krostki
+ nie uczula i nie podrażnia
+ doskonała w domu zamiast kremu do rąk
+ bardzo tania
+ regeneruje skórę
+ bezzapachowa
+ natłuszcza
+ poprawia kondycję skóry

Kocham Tę maść!!!:))

Używam tego produktu od: 2 tygodnii

Ilość zużytych opakowań: 3 całe i ciągle kupuję w ilościach hurtowych, to sama ambrozja dla mojej skóry!!!!!!

Polecam każdemu nawet nadwrażliwcom, maść jest fantastyczna

Jak dla mnie magiczna, mam cieniutką i przesuszoną skórę pod oczami i myślałam, że nic mi już nie pomoże. Używałam wcześniej super drogich kremów pod oczy Clarins, Clinique i Dr. Brand żeby się ratować, a okazało się że maść za niecałe 10 zł dokonała cudów. Smaruję się nią tylko na noc bo jest trochę za ciężka na dzień pod makijaż ale to i tak wystarczy.
Skóra pod oczami nareszcie jest porządnie nawilżona i już nie taka cieniutka jak kilka miesięcy temu.

PLUSY:
- cena
- duża wydajność (ja stosuję tylko pod oczy)
- wysoka zawartość wit A (retinol)
- mocno nawilża skórę
- rozjaśnia cienie pod oczami :)

MINUSY:
- trochę dziwnie pachnie....
- za ciężka na dzień

zaskoczenie!

Cudeńko na wszelkie zmiany skórne. Przyjaciel skóry!

&quot;+&quot;
- cena
- likwiduje zmiany skórne
- rozjaśnia cerę
- poprawia kondycję cery
- świetny na popękane, suche dłonie

&quot;-&quot;
w zasadzie brak, chociaż moje koleżanki miały problem ze znalezieniem Retimaxu

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

rewelacja!

W sytuacjach kryzysowych takich jak przesuszenie skóry, odmrożenia, łuszczenie skóry, otarcia jest niezastąpiony! Fantastycznie nawilża, ale jest trochę zbyt gęsy i nie lubię tego zapachu. Zawsze nakładam na noc, bo jest tłusty i skóra się po nim świeci. Mimo wszystko za taką cenę i nawilżenie warto go kupić!

Używam tego produktu od: 2 lata

To jest cuuudo !

Dowiedziałam się o istnieniu tej maści z jakiegoś kolorowego pisma, było w nim napisane, że jest całkiem niezła np. na suche pięty czy łokcie. Kupiłam i stwierdzam, że maść jest genialna. Na pięty jeszcze nie próbowałam ale na dłonie działa lepiej niz niejedna maska. Poza tym używam tej maści zamiast pomadki do ust, usta są po niej gładkie i nawilzone. Ktoś napisał, że ma kiepski zapach, jak dla mnie ta maść jest bezwonna ale może sie mylę... No i do tego cena - ta maśc jest prawie za darmo. Żeby jednak nie było tak kolorowo: ma jedną wadę: bardzo trudno jest ją dostać :) w necie nie patrzyłam ale zwiedziłam kilka okolicznych aptek zanim w końcu udalo mi się ją kupić i to tylko jedno opakowanie. Potem zdobylam drugie - na zapas :) To jest teraz numer jeden w mojej torebce i polecam ją wszystkim znajomym.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszej tubki

TO JEST TO,CZEGO SZUKAŁAM!!!

Maść jest rewelacyjna i jak dla mnie ma przeróżne zastosowanie;D nadaje się na suchą skórę,zaczerwienienia,skaleczenia,spierzchnięte usta. Pozostawiona przez noc na twarzy,rankiem daje efekt super nawilżonej cery,a każda krostka przygasa. Jedyne minusy to jak dla mnie nie zbyt przyjemny zapach i fakt,że ciężko wydobyć ją z tubki,ale działanie rekompensuje te małe minusiki. Szczerze polecam każdemu to cudeńko,które kosztuje grosze

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Jedyne co pomogło mi przy Izoteku!

Kiedy zaczęłam kurację z izotekiem moja skóra zrobiła się bardzo przesuszona. Do tego teraz te mrozy, które dodatkowo mi ją wysuszyły. Początkowo używałam maści z witaminą A HASCO-LEK, jednak drażnił mnie jej cytrynowy zapach. Przyjaciółka poleciła mi ten lek. Kupiłam go trochę w ciemno, jednak cena była tak niska, że zdecydowałam się ją kupić bez wahania. I była to najlepsza decyzja!! Maść jest idealna:
-chroni
-nawilża
-regeneruje
-nie zapycha!
-twarz jest po niej miękka i gładka
-przesuszone usta regenerują się
-fajna konsystencja(coś jak połączenie maści z wit A +alantan)
Wystarczy na noc nałożyć warstwę tej maści a rano skóra będzie gładka, piękna i promienna nawet przy przyjmowaniu wysokiej dawki izoteku! Nigdy z niego nie zrezygnuje. Kiedy skończę kurację będzie to mój jedyny kosmetyk pielęgnacyjny.
Polecam go osobą:
-z Atopowym Zapaleniem Skóry
-Przy kuracji retinoidami zewn. jak i wewn.
-kuracji dermatologicznej kremami i żelami wysuszającymi
-podczas mrozów
-latem, po opalaniu
-na przesuszone łokcie, kolana, pięty
-do pielęgnacji skóry TRĄDZIKOWEJ/TŁUSTEJ, normalnej, mieszanej, suchej, atopowej.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania ! 30g!- promocja 30g w cenie 20g za 2,70!

duża zawartość wit. A

największa ilość witaminy A, więcej niż w niejednym kremie do twarzy
szybko regeneruje przesuszenia i dobrze natłuszcza
polecam do zniszczonych, wysuszonych rąk jak również na twarz

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Niezbędnik

Maść jest tłusta, świetnie nawilża, regeneruje, chroni. Uratowała moje spierzchnięte, czerwone, obszczypane od mrozu usta:) W czasie suchości na twarzy odważyłam się nią posmarować, cera na drugi dzień jest miękka i w dużo lepszej kondycji. Dodam że może lekko zapchać- dlatego omijam strefę T, a jeśli muszę ją tam nałożyć to na drugi dzień zastosuję peeling i jest po kłopocie;) Jedyne co mi przeszkadza to posmak, ale działanie i cena przebija wszystko:D

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie i pół drugiego

The best of the best!

Maść jest genialna. Właściwie wszystko już zostało powiedziane, a ja tylko chciałam dodać że jedynym minusem jest to, że sprzedają ją w takich małych opakowaniach ;) Stosuję ją na wszystko. Paznokcie, pięty, twarz (cudownie radzi sobie z wszelkimi dziwnymi zaczerwieniami, suchymi plackami itp.), jako krem pod oczy również. Od czasu do czasu nakładam na noc na całą twarz, ale bardzo cienką warstwę bo ma tłustą cerę. Rano buzia jest jak nowa. Poleciłam już ją chyba wszystkim znanym mi kobietom :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego

To jest prawdziwy KWC

Maść - geniusz. Dobra na wszystko. Jeden z nielicznych kosmetyków, który nie dość, że działa to jeszcze obietnice producenta wypadają blado przy tym, co faktycznie robi. Do tego jest prawie za darmo. To jest po prostu nie do uwierzenia.

Jest tłuściutka, bardzo bogata w witaminę A, łatwa w aplikacji. Skutecznie obala tezę, że to co jest do wszystkiego - jest do niczego.

Co robi?
-w widoczny sposób zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek mimicznych pod oczami
-leczy podrażnioną, suchą, popękaną skórę, której nie da rady wyleczyć nic innego
-o dziwo świetnie wpływa też na tłuste partie skóry ze skłonnością do wyprysków
-stopy, suche skórki wokół paznokci, łokcie, podrażnienia po depilacji, rogowacenie okołomieszkowe - spokojnie zastępuje armię specjalistycznych kosmetyków, a niejednokrotnie lepiej niż one radzi sobie z tymi problemami

Jej zalety w wielkim skrócie:
-zabójcza skuteczność na wielu polach walki:)
-śmieszna cena
-jedyny znany mi kosmetyk, który faktycznie działa przeciwzmarszczkowo
-spora zawartość witaminy A
-komfort użycia pomimo tłustości

A wady? Jedną znalazłam - brakuje jej w aptekach.

Naprawdę gorąco polecam tę maść, nie wyobrażam sobie żeby mogła kogoś zawieść (no, chyba, że ktoś będzie jej chciał uzywać jako lekkiego kremu pod makijaż albo jako szamponu, to sorry:) )

Ilość zużytych opakowań: kilka

Hit na katar, a właściwie na popękana skórę nosa od częstego używania chusteczek

To niesamowite, ale to chyba najlepsze lekarstwo na katar, a właściwie na otarty od chusteczek nos jakie tylko było w moim posiadaniu. Podczas ostatniej chorobie mój nos wyglądał po prostu strasznie &#8211; skóra popękana, zwłaszcza ta koło dziurek niemal krwawiła. Po naniesieniu warstwy Retimaxu na nos, już po niecałej godzinie moja skora wyglądała znacznie znacznie lepiej i nie piekła. A po jednym dniu nanoszenia po pęknięciach nie było śladu. Spokojnie mogę ja polecić do stosowania koło nosa bo nie ma żadnego zapachu więc nie ma problemu jeśli ktoś jest wrażliwy na sztuczne zapachy ( Chociaż jak się ma zajęte zatoki to i tak chyba wszystko jedno ;) . Jedyny minus to to, że jest bardzo tłusta, ale jak się siedzi w domu z choroba to i tak to nie ma znaczenia. Natomiast jest tez genialna na popękane od zimna wargi. Jak dla mnie To jest Hit.

Polecam zdecydowanie wszystkim którzy mają obfity katar i muszą używać dużej liczby chusteczek, albo zaczynają mieć katar. Od teraz na pewno będzie w mojej apteczce zwłaszcza, że po wczorajszym zakupie miła niespodzianka, w tej samej cenie nie 20g ale 30g, i to za 2,54 zł. Po prostu cudeńko :))