Dove, Nutritive Solution, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych (nowa wersja))

Odżywka do włosów zniszczonych Dove Nutritive Solutions Intensive Repair została stworzona, aby wygładzać włosy i uodparniać je na zniszczenie i łamliwość. Nawet najbardziej zniszczone włosy mogą wyglądać zdrowo każdego dnia. Pielęgnacja zniszczonych włosów powinna wykraczać poza usunięcie zewnętrznych oznak uszkodzenia, dlatego odżywka Dove odżywia i regeneruje włosy także od wewnątrz. Dzięki formule Nutri-Keratin Repair Actives, odżywka usuwa oznaki uszkodzeń z powierzchni włosa, a przy stałym stosowaniu wnika w kosmyki, stopniowo odżywiając je i uodparniając na zniszczenia. Włosy stają się piękniejsze i zdrowsze po każdym myciu.
Aby uzyskać lepsze efekty stosuj z szamponem do włosów zniszczonych Dove Nutritive Solutions Intensive Repair.

Bardzo dobra odżywka

Odżywka ma gęstą konsystencję, bardzo przyjemny zapach i nie obciąża włosów. Po jej zastosowaniu włosy łatwo się rozczesują, przyjemnie pachną, są delikatne i miękkie. Delikatnie połyskują, ładnie się układają i dobrze wyglądają. Odżywka jest bardzo wydajna.

Odżywka na co dzień

Lubię używać szampon i odżywkę z jednej serii i tak też było w tym przypadku. Używałam jej razem z szamponem Dove, Nutrive Solution, Intense Repair.
Opakowanie odżywki i szamponu utrzymane są w tej samej kolorystyce. Biel z dodatkami niebieskiego to połączenie proste, a zarazem eleganckie.
Odżywka ma kremową, średnio gęstą konsystencję, łatwo rozprowadza się na włosach i równie łatwo się spłukuje.
Pokochałam zapach tej odżywki. Jest słodki, bardzo przyjemny i całkiem długo pozostaje na włosach.
Tuż po nałożeniu tej odżywki włosy stają się śliskie już podczas spłukiwania, łatwo się rozczesują. Włosy są dociążone, ale nie obciążone. Zachowują swoją objętość, są puszyste. Regularne stosowanie tej odżywki sprawiło, że włosy odzyskały połysk, są gładsze, miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Czy intensywnie regeneruje włosy? Nie zupełnie, ale jest to tylko odżywka.
Jak dla mnie jest super do stosowania na co dzień.
Jednak z racji tego, że mam zniszczone rozjaśnianiem włosy od czasu do czasu potrzebuję silniejszego odżywienia w postaci maski, bo odżywka to trochę za mało.

Odżywka do włosów zniszczonych

Ta odżywka super odbudowuje włosy. Nie obciąża ich i na dodatek przyjemnie pachnie. Zapach na włosach długo się utrzymuje a to uwielbiam po takich odżywkach jak pachną . Po użyciu odżywki super się rozczesuje włosy, nie ma żadnego problemu. Polecam zdecydowanie każdemu.

Sprawdziła się

Jestem mega zadowolona. Dotychczas moje odzywki nie były skuteczne. Mam bardzo suche i zniszczone włosy w dodatku rozjasniane, co prawda kilkanaście lat temu, ale rozjasniacz niszczy włosy na cale życie. Wiec odzywka bardzo wygladzila moje włosy i ułatwiła rozczesywanie juz przy pierwszym użyciu. Cz erpie radość z jej używania naprawdę. Po kilku uzyciach czuje różnice. A w dodatku zapach utrzymujący się na wlosachbjest świetny. Jest dość wydajna, bardzo gęsta lecz na mokre włosy świetnie się rozprowadza.

Nie dla cienkich włosów

Butelka Dove jest ładna, poręczna i łatwa w użyciu. Odżywka ma fajną gęstą konsystencję i jest wydajna. Pachnie delikatnie, ale zapach jest bardzo przeciętny, kojarzy mi się z większością drogeryjnych marek. Niestety odżywka bardzo obciąża moje cienkie włosy, stają się po niej oklapnięte. Na plus jest to, że łatwo się rozczesują i są miłe w dotyku. Nie zauważyłam, żeby moje włosy były zdrowsze czy mniej zniszczone, ale może to przez to, że nie byłam w stanie stosować odżywki regularnie. Może warto dać jej szansę, ale na pewno nie przy cienkich i delikatnych włosach.

Dobra odżywka

Odżywka wraz z szamponem jest dobra i stanowią dobrze zgrany duet. Włosy stały się nawilzone , odżywione i błyszczące . Dobrze się rozczesuja i Nie elektryzują. Zachęcam do zakupu gdyż dove ma dobre produkty a bynajmiej moje włosy się z nim polubiły.

Bardzo mi się podoba.

Zdecydowanie polecam zarówno szampon jak i odżywkę, włosy nie są obciążone, ale ożywione i wyglądają zdrowo.
Odżywka przyjemnie pachnie, nie sprawia że włosy sklejają się w straczki po wysuszeniu, a mimo to są błyszczące i wyglądają zdrowo. Mam długie włosy, ale odżywka jest bardzo wydajna i mimo że stosowałam ją codziennie spokojnie wystarczyła na ponad 3 tygodnie.

Świetna!

Odżywkę Nutritive Solution, Intense Repair Conditioner marki Dove otrzymałam wraz z szamponem to przetestowania od Wizaż i jestem nią zachwycona.
Na początku muszę przyznać iż mimo że moje włosy są mocno zniszczone i łamliwe, posiadają też skłonność do przetłuszczania się dlatego też jestem raczej sceptycznie nastawiona do odżywek, gdyż większość z nich obciąża włoski. Jednak nie ta! Odżywka którą testuję już prawie miesiąc zachwyciła mnie przede wszystkim swoim zapachem który jest cudownie przyjemny, oraz lekkością i łatwością stosowania. Nakładam ją zawsze na umyte, wilgotne włosy, delikatnie w nie wmasowuje po czym pozostawiam na kilka minut i dokładnie spłukuję. Odżywka absolutnie nie obciąża włosków. Tuż po jej użyciu można zauważyć że włosy dużo łatwiej się rozczesują, są miękkie i przyjemne w dotyku a dodatkowo cudowny zapach odżywki jeszcze długo na nich pozostaje.
Po kilkukrotnym użyciu zauważyłam ogromną poprawę kondycji włosów. Są znacznie zregenerowane, nawilżone i odbudowane, o wiele mniej się łamią i wypadają.
Produkt zamknięty jest w estetycznej poręcznej butelce z przyjemną szatą graficzną. Dodatkowo odżywka jest bardzo wydajna i z pewnością wystarczy jeszcze na kolejny miesiąc.
Polecam gorąco!

Przyjemna odżywka

Opakowanie jest wygodne w użyciu, wykonane solidnie. Zapach produktu jest przyjemny i świeży- jakby połączenie świeżego prania i kremu dla dzieci. Nie zauważyłam jakichś szalonych rezultatów, jest to raczej standartowa, dobra odżywka, która widocznie poprawia wygląd włosów. Jest bardzo wydajna, niewielka ilość wystarcza na całą długość włosów.

Świetne dopełnienie szamponu z tej samej serii!

Odżywkę Dove Intensive Repair za każdym razem używam razem z szamponem z tej samej serii. Uważam że stanowi ona doskonałe uzupełnienie szamponu, a razem tworzą idealny duet.

Po zastosowaniu odżywki włosy są miekkie w dotyku, bardziej odżywione i bez problemu się rozczesują. Nawilżenie włosów również przez te 2 tygodnie uległo poprawie. Najważniejszą dla mnie cechą tej odżywki jest to, że nie obciąża ona włosów.

Ogólnie polecam odżywkę, ma przepiękny zapach, z czasem poprawia strukturę włosów i sprawia że są one miękkie, miłe w dotyku i nawilżone.

Świetny produkt

Świetny szampon natomiast nie każdemu przypadnie do gustu, ponieważ delikatnym włos przetłuszcza się po użyciu tego produktu. Idealnie nadaje się do suchych łamliwych włosów. Bardzo wydajny produkt. Włosy świetnie pachną i długo pachną. Odżywka ułatwia rozczesywanie i nawilża włosy. Włosy nie pusza się i świetnie się układają

Mniej połamanych końcówek

Miałam ogromny problem z łamiącymi się końcówkami i odzywka Dove Intensive Repair okazała się dla mnie świetnym rozwiązaniem. Włosy po kilku myciach stały się bardziej gładkie i liczba zmniejszonych końcówek zmniejszyła się - końcówki stały się mniej szorstkie i wyraźnie wygładzone. Stosowałam je od połówy długości, bo bałam się przetłuszczenia. Odzywka ma ponadto super zapach!

Zwyczajna

Odżywka jest ok. Przyjemny zapach, konsystencja, wydajność. Łatwo się rozprowadza. Nie zauważyłam jednak żadnego wpływu na kondycje moich włosów w porównaniu z innymi dotychczas używanymi.