Dove, Nutritive Solution, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych (nowa wersja))

Odżywka do włosów zniszczonych Dove Nutritive Solutions Intensive Repair została stworzona, aby wygładzać włosy i uodparniać je na zniszczenie i łamliwość. Nawet najbardziej zniszczone włosy mogą wyglądać zdrowo każdego dnia. Pielęgnacja zniszczonych włosów powinna wykraczać poza usunięcie zewnętrznych oznak uszkodzenia, dlatego odżywka Dove odżywia i regeneruje włosy także od wewnątrz. Dzięki formule Nutri-Keratin Repair Actives, odżywka usuwa oznaki uszkodzeń z powierzchni włosa, a przy stałym stosowaniu wnika w kosmyki, stopniowo odżywiając je i uodparniając na zniszczenia. Włosy stają się piękniejsze i zdrowsze po każdym myciu.
Aby uzyskać lepsze efekty stosuj z szamponem do włosów zniszczonych Dove Nutritive Solutions Intensive Repair.

Naprawdę niezła

Po odżywkę sięgnęłam bez większych oczekiwań i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Okazała się bowiem bardzo przyzwoitym produktem.
Po pierwsze, ma dobrą konsystencję (nie za gęstą, nie za rzadką), ładnie się rozprowadza na włosach i już w trakcie wklepywania czuć, że nawilża (włosy można z łatwością przeczesywać palcami).
Włosy są lśniące, gładkie i bardzo przyjemne w dotyku. W moim przypadku odżywki mają dodatkowo utrudnioną sytuację - codziennie myję i suszę włosy, zatem łatwo się puszą i niszczą. Ta odżywka radzi sobie bardzo dobrze przy codziennym kontakcie włosów z suszarką (nie napuszają się i pozostają miękkie i gładkie).
Ponadto, ma bardzo ładny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.
Naprawdę godna polecenia.

Moja perełka ❤

Tą odżywkę wraz z szamponem tej samej serii dostałam w prezencie od mojej mamy, bardzo długo testowałam ròżne odżywki z drogeryjnych półek na moje przesuszone, wysokoporowate włosy, lecz bez jakichś rewelacyjnych skutków. I pojawiła się ona, delikatna subtelnie pachnąca I super nawilżająca odżywka Dove wraz z szamponem tej Samej serii daje naprawdę dobre rezultaty jak za tą cenę :) Jestem miło zaskoczona I cieszę się, że znalazłam W końcu dobrą odżywkę na moje niesforne włosy

Odżywka okazała się totalnie nie sprawdzać...

Odżywkę dostałam w prezencie i czekała na swoją kolej do testowania. Wcześniej sprawdziłam opinię w internecie i spodziewałam się pozytywnym efektów. Jednak w moim przypadku w ogóle się nie sprawdziła.

Zacznę od opakowania, ładne, poręczne z prostą biało-niebieską szatą graficzną. Zamknięcie nie sprawia problemów, nie otwiera się, dobrze domyka. Produkt jest bezpieczny.

Co do obietnic producenta.... Mam włosy długie i trochę zniszczone przez używanie prostownicy. Chciałam, aby ta odżywka zregenerowała je, przynajmniej wyglądowo. Nie spodziewałam się odbudowy zniszczeń i takich tam.
Niestety po użyciu odżywki moje włosy były niesforne.. Plątały się bardziej niż zawsze, ciężko było je rozczesać. Stały się matowe, oklapnięte i wyglądały jak siano. Co w porównaniu do innych odżywek w ostatnim czasie mnie bardzo zaszokowało. W szczególności, że wiele jest pozytywnych komentarzy...
Zapach produktu jest ładny, delikatny, mało co wyczuwalny.

Na plus jest fakt, że nie trzeba tej odżywki przytrzymywać na dłuższą chwilę na włosach, ale po za tym ma więcej minusów.
Co do wydajności, u mnie bardzo szybko się ta odżywka zużyła. Myje włosy, co drugi dzień, ale ją stosowałam na zmianę z maską z Dr. Sante i nie minął miesiąc nawet, a już się zużyła. W moim odczuciu konsystencja jest zbyt płynna i jednak sporą ilość trzeba, aby pokryć całe włosy odżywką.

Sądzę, że na rynku kosmetycznym znajdziemy o wiele lepsze odżywki w działaniu niż ta z Dove. U mnie nie sprawdziła się w żadnym aspekcie.

Lubię

Cudowny zapach, głębokie nawilżenie, łatwość rozczesywania. Właśnie za te właściwości lubię ten produkt. Wystarczy niewielka ilość, zostawiam na włosach na około kwadrans, spłukuję, włosy są miękkie, pachnące, nie splątane. Nie mogę uczciwie stwierdzić, że wspomaga włosy zniszczone, nie zaobserwowałam tego na pewno jednak po jej użyciu jest odczuwalny komfort. Dodatkowy plus- przystępna cena.

Pięknie pachnie i fajnie działa

Jak dla mnie ta odżywka jest czymś w rodzaju 'kiedy jestem w Rosku i nie wiem co wybrać' - biorę ją, bo wiem, że jest naprawdę dobra.

Ma fajne, zgrabne opakowanie w biało - niebieskiej szacie graficznej, dobrze działające zamknięcie w postaci zatrzasku. Produkt dozuje się poprzez ściśnięcie opakowania.

Odżywka ma biały kolor i dość treściwą, gęstą konsystencję dzięki czemu nie spływa z włosów podczas nakładania, a mimo to nie ma też problemu ze spłukaniem jej z włosów. Pachnie pięknie, ciężko określić jaki to zapach, ale na pewno nie za słodki (co akurat mi pasuje) i na pewno nie ten orzeźwiający. Trochę kwiatowy.

Po spłukaniu odżywki i wysuszeniu włosów - włosy mniej się puszą, są gładsze w dotyku i na pewno są mniej 'sianowate'. Dodatkowo zdecydowanie lepiej się rozczesują.
Moje włosy mają tendencję do przesuszania i ta odżywka świetnie je nawilża. A zapach produktu utrzymuje się na nich bardzo długi czas. I za to właśnie ją lubię. Jest moim 'pewniaczkiem'.

Nie robi nic

Mam włosy do pasa, które nie zadowolą się byle czym i w przypadku tej odzywki się to sprawdziło. Ani nie regeneruje, ani nie wygładza, ani nie robi z włosami nic. Bardzo się zawiodłam, zwłaszcza po sporej ilości pozytywnych komentarzy.
Myślałam, że to coś z moimi włosami jest nie tak ale na mojej mamie też się nie sprawdziła więc tylko czekałyśmy aż się skończy.

Produkt idealny

Ta odżywka jest świetna. Używam jej jako bomby witaminowej na moje włosy, zaraz po zdjęciu warkoczy afrykańskich. Wtedy włosy mam ekstremalnie przesuszone i nieco zniszczone życiem. Pięknie nawilża, odżywia i sprawia, że włosy są idealnie gładkie i sypkie. Odpowiednio gęsta konsystencja sprawia, że produkt jest bardzo wydajny. Do tego pięknie pachnie i cena jest całkiem przystępna. Dostępna niemal w każdej sieci drogerii. Uwielbiam tą odżywkę i bardzo chętnie do niej wracam.

fajna.lekka odżywka do włosów

Odzywka fajnie nawilża włosy, nie obciąża, nadaje ładny połysk. Włosy są wyrażnie nawilżone co czuć w dotyku. Odzywka jest wydajna i ładnie pachnie, a zapach ten pozstaje na włosach na dłużej

Odżywka na co dzień

Lubię używać szampon i odżywkę z jednej serii i tak też było w tym przypadku. Używałam jej razem z szamponem Dove, Nutrive Solution, Intense Repair.
Opakowanie odżywki i szamponu utrzymane są w tej samej kolorystyce. Biel z dodatkami niebieskiego to połączenie proste, a zarazem eleganckie.
Odżywka ma kremową, średnio gęstą konsystencję, łatwo rozprowadza się na włosach i równie łatwo się spłukuje.
Pokochałam zapach tej odżywki. Jest słodki, bardzo przyjemny i całkiem długo pozostaje na włosach.
Tuż po nałożeniu tej odżywki włosy stają się śliskie już podczas spłukiwania, łatwo się rozczesują. Włosy są dociążone, ale nie obciążone. Zachowują swoją objętość, są puszyste. Regularne stosowanie tej odżywki sprawiło, że włosy odzyskały połysk, są gładsze, miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Czy intensywnie regeneruje włosy? Nie zupełnie, ale jest to tylko odżywka.
Jak dla mnie jest super do stosowania na co dzień.
Jednak z racji tego, że mam zniszczone rozjaśnianiem włosy od czasu do czasu potrzebuję silniejszego odżywienia w postaci maski, bo odżywka to trochę za mało.

Odżywka do włosów zniszczonych

Ta odżywka super odbudowuje włosy. Nie obciąża ich i na dodatek przyjemnie pachnie. Zapach na włosach długo się utrzymuje a to uwielbiam po takich odżywkach jak pachną . Po użyciu odżywki super się rozczesuje włosy, nie ma żadnego problemu. Polecam zdecydowanie każdemu.

Sprawdziła się

Jestem mega zadowolona. Dotychczas moje odzywki nie były skuteczne. Mam bardzo suche i zniszczone włosy w dodatku rozjasniane, co prawda kilkanaście lat temu, ale rozjasniacz niszczy włosy na cale życie. Wiec odzywka bardzo wygladzila moje włosy i ułatwiła rozczesywanie juz przy pierwszym użyciu. Cz erpie radość z jej używania naprawdę. Po kilku uzyciach czuje różnice. A w dodatku zapach utrzymujący się na wlosachbjest świetny. Jest dość wydajna, bardzo gęsta lecz na mokre włosy świetnie się rozprowadza.

Nie dla cienkich włosów

Butelka Dove jest ładna, poręczna i łatwa w użyciu. Odżywka ma fajną gęstą konsystencję i jest wydajna. Pachnie delikatnie, ale zapach jest bardzo przeciętny, kojarzy mi się z większością drogeryjnych marek. Niestety odżywka bardzo obciąża moje cienkie włosy, stają się po niej oklapnięte. Na plus jest to, że łatwo się rozczesują i są miłe w dotyku. Nie zauważyłam, żeby moje włosy były zdrowsze czy mniej zniszczone, ale może to przez to, że nie byłam w stanie stosować odżywki regularnie. Może warto dać jej szansę, ale na pewno nie przy cienkich i delikatnych włosach.