Cattier, Lotion Purifiante (Tonik oczyszczający do skóry tłustej i problematycznej)

Stworzony z olejków naturalnych z drzewa herbacianego, rozmarynu i mięty. Tea Tree Oil to najsilniejszy ze znanych naturalnych środków antyseptycznych, Jest bardzo skuteczny w leczeniu wyprysku alergicznego, pomaga pięlęgnować skórę problematyczną i trądzikową. Tonik łagodnie i kompleksowo oczyszcza, tonizuje utrzymując równowagę skóry. Zamyka pory daje uczucie świeżości. Skóra jest matowa i dotleniona.
Posiada certyfkat ecocert.
Aplikuję się go poprzez spryskiwanie.

Najlepszy tonik do cery tłustej

Tonik ma znakomity skład. Posiada przede wszystkim ekstrakty z mięty i rozmarynu, które działąją zbawiennie na rozszerzone pory i nadmierne wydzielanie sebum. Ekstrakt z drzewa herbacianego ma z kolei działanie antybakteryjne. Do tego kwas AHA w postaci kwasu mlekowego to dokładnie to, czego moja skóra potrzebuje - asystenta w złuszczaniu i oczyszczaniu porów.

Tonik nadaje buzi uczucie świeżości, mam wrażenie, że jest świetnie oczyszczona i po prostu ładniejsza.

Jest to świetne uzupełnienie serii Catter do cery tłustej i problematycznej, od którego szybko nie odejdę.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

świetny

Markę Cattier znam od lat z recenzji czytanych na francuskim beaute-test, ale w Polsce nie widziałam, więc gdy zobaczyłam stoisko na targach kosmetycznych ogromnie się ucieszyłam, a jeszcze bardziej gdy zobaczyłam ceny, są naprawdę konkurencyjne a marka ma przecież Ecco Cert (i to między innymi).

Tonik jest doskonały, przedłuża trwałość makijażu i nie wysusza, spryskuję całą twarz pomimo że producent radzi przy cerze mieszanej używać tylko na okolice przetłuszczające się. Świetnie tonizuje i nawilża.

Ten tonik kupiłam pomimo, że nie mam tłustej cery i ogólnie jest on przeznaczony do cery problematycznej i młodej, to jest jakoś ujęte \'peaux jeunes\' mówiąc prosto nastolatki, a nią już dawno nie jestem :) Pomimo to kupiłam, bo miałam jesienią problemy z cerą i punktowe wypryski, na które nic nie działało. Akurat na to tonik nie pomógł, ale pozostał na stałe do tej pory jako element pielęgnacji bo doskonale tonizuje i energetyzuje i po prostu go lubię.

Cattier ma też rewelacyjne serum do pielęgnacji biustu i gdyby nie to że nie przepadam za zamawianiem przez internet już dawno uzupełniłabym zapasy, bo wiem że nie wymienię go na inny. Za to kremy do twarzy, które dostałam w próbkach to już tylko dla \'peux jeunes\' :) takie sobie po prostu, przyjemne nawilżacze, ale nie dla mojego wieku nawet te z linii przeciwzmarszczkowej.

Cudowny

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego produktu. Super odświeża, nawilża, uspokaja naczynka, łagodzi podrażnienia. Sposób aplikacji, spryskiwanie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Naprawdę polecam;)

Ilość zużytych opakowań: 1/ 2oo ml