Kiehl`s, Ultra Facial Cream (Ultra krem do twarzy)

Kiehl`s, Ultra Facial Cream (Ultra krem do twarzy)

Zainspirowany oryginalnym i ukochanym przez Kiehl`s `Ultra nawilżaczem do twarzy`, ten krem nawilża skórę na 24 godziny, pozostawiając uczucie niezwykłego komfortu i lepszego balansu. Krem sprawdza się szczególnie w nieprzyjaznych warunkach pogodowych jak silny mróz i wiatr. Krem zawiera ekstrakt Antarticine z mikroorganizmów z morza lodowego a także Imperata Cylindrica - rośliny, którą można znalezc na australijskiej pustyni, posiada ona niezwykłą zdolność utrzymywania wody w suchych warunkach.

Doskonały krem do twarzy!

Lubię testować produkty, które marka uznaje za swoje bestsellery. Zawsze jestem ciekawa, co jest w nich takiego wyjątkowego i czy faktycznie zasługują na takie miano.

Markę Kiehl's znam dosyć dobrze. Moim ulubieńcem jest ich krem pod oczy z awokado - mój totalny must have! Teraz okazuje się, że znalazłam wśród ich produktów kolejną perełkę <3

Podoba mi się opakowanie kremu - generalnie wszystkie produkty Kiehl's mają ciekawe opakowania - takie trochę apteczne, retro. Krem zamknięty jest w białym plastikowym słoiczku z odkręcanym wieczkiem.
Ma specyficzną konsystencję - jest gdzieś pomiędzy gęstą i treściwą, a żelową i lekką. Formuła jak dla mnie bezzapachowa.

Krem doskonale i bardzo szybko się wchłania. Krótko po nałożeniu można wyczuć delikatny film na skórze, ale po kilku minutach nie ma już po nim śladu.
Cudownie nawilża, ale też chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, jak np. wiatr czy delikatny mróz. Sprawia, że skóra jest miękka, przyjemna w dotyku i bardzo dobrze odżywiona.

Dobrze sprawdza się pod makijaż, ale musiałam na niego położyć bazę matującą bo z inną bazą i tym kremem, makijaż szybko mi się wyświecał.
Generalnie żałuję, że w moim słoiczku widać już dno ;-) Zamawiam kolejne opakowanie!

Agata

Bardzo dobry

Jeden z moich ulubieńców, stosowany zamiennie z kosmetykami Estee Lauder oraz Clareny. Ma świetną konsystencję nieco żelową, ale jednak to krem. Wchłania się bardzo szybko. Nie zapycha, nie podrażnia, nie powoduje wysypu,różnych niespodzianek na twarzy. Lekki minus za opakowanie, wolę "wyciskanie" kremu, jakoś to bardziej dla mnie higieniczne. Świetnie natomiast nadaje się pod makijaż, brak po nim suchych skórek. Trzeba przyznać, że faktycznie bardzo dobrze nawilża i długo utzymuje się jego działanie.

Nowy ulubieniec

Na krem Kiehl's czaiłam się od dobrych kilku miesięcy. Kiedy wreszcie wpadł do moejgo koszyka podczas zakupów w perfumerii postanowiłam od razu go przetestować. Ten znany kosmetyk świetnie sprawdza się na mojej przesuszonej, wrażliwej cerze. Stosuję go na dzień, podkład na takiej bazie nie roluje się, wygląda bardzo dobrze. Już po kilku tygodniach skóra twarzy stała się bardziej sprężysta, nawilżona (zaleta składników), elastyczna. Przypadła mi do gustu jego konsystencja i subtelny zapach, jest wydajny. Wiem, że będę go używała niezależnie od pory roku. Naprawdę jest warty zakupu, pomimo, że cena jest wysoka. Poleciłam go mojej siostrze, jej odczucia są zbliżone do moich; to nasz nowy KWC.

Najlepszy krem nawilżający jaki do pory używałam!

Ultra Facial Cream to klasyk, który jest znany na całym świecie. Jego konsystencja uwielbiana jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Szybko się wchłania, ale jednocześnie zapewnia komfort na skórze. Jest idealny na każdą porę roku, zarówno na niskie temperatury zimą jak i upały latem. Świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż, dzięki czemu przez cały dzień nasz make-up wygląda nieskazitelnie. Krem jest praktycznie bezzapachowy, dlatego nawet najwięksi wrażliwcy na zapach będą zadowoleni.

Ultra facial cream zawiera glikoproteinę oraz skwalan, które zapewniają długotrwałe nawilżenie jak i zapobiegają nadmiernej utracie wody z naskórka. Potrzebujemy niewielką ilość produktu aby rozprowadzić go na dużej powierzchni, co świadczy o jego wydajności.

Uwielbiam ten krem za jego szybkie wchłanianie, za efekt miękkiej i gładkiej skóry oraz to, że idealnie współgra z makijażem, który na niego nakładam.

Polecam go wszystkim, już otrzymałam kilka podziękować od koleżanek, którym doradziłam ten produkt i tak jak ja dziewczyny są zachwycone.
Zdecydowanie mój faworyt w nawilżaniu!

Coś właśnie dla mnie!

Idealny krem dla moje skóry - delikatnej, nieodpornej na wiatr i mróz, skłonnej do odwodnienia i przesuszeń. Tak, jest wymagająca, ale odpowiednio pielęgnowania szybko odwdzięcza się pięknym wyglądem i nie kaprysi ;)

Ultra cream ma fajną konsystencję, konkretną, olejkową - ale jednocześnie lekką, świetnie się wchłania, na początku skóra wypijała go bardzo dużo, po jakimś czasie mogłam już nakładać cieńszą warstwę. Okluzyjny film, który pozostaje na powierzchni jest bezproblemowy - dobrze chroni, nie powoduje zapychania i jednocześnie sprawdza się pod makijażem.

W składzie - oprócz ciekawych ekstraktów morskich także bogactwo olejków: z pestek morel i avocado, z otrębów ryżowych, słodkich migdałów, soi - plus oliwa z oliwek. Bardzo ok!

Podsumowując - porządne działanie nawilżające i ochronne, lekka formuła.
Ponadto - krem pięknie koi skórę po użyciu kwasów (stosuję lekkie stężenia).

Cieszę się że mogłam go przetestować, na pewno zostanie ze mną na dłużej!

Super ultra krem

Opakowanie zwykłe aje w środku krem petarda. Mega dobry skład i zachwycające rezultaty. Konsystencja kremu jest dość gęstą dzięki czemu wystarczy nam na długo. Może być stosowany rano ,wieczorem ale ja go lubię pod makijaż. Plus za ekspresowe nawilżenie i odżywianie skóry dzieki czemu niweluje uczucie ściągniętej skory. Krem szybko się wchłania więc nie trzeba długo czekać

ZALETY:
wydajność
konsystencja
szybkie nawilżenie

Doskonały krem do twarzy!

Agata

Drogi średniak.

To kolejny produkt z Kiehlsa, którego zużyłam 2 opakowania i do czasu byłam super zadowolona... Mam cerę mieszaną z tłustą strefą T, a gdy go używałam miałam duże problemy z trądzikiem. Potrzebowałam czegoś turbo lekkiego i niezapychającego. Stosowałam go tylko pod makijaż i w tej roli sprawdzał się dobrze.

Konsystencja była na pograniczu kremu, a żelu. Dosyć lekka ale jakby treściwa. Krem sam w sobie nie nawilżał zbytnio cery, którą wieczorem wysuszałam różnymi preparatami punktowymi. Podczas używania go miałam dosyć duże problemy z suchymi skórkami. Nie zauważyłam, aby mnie zapchał ale też nic dobrego nie zrobił mojej skórze...

Ponownie go nie kupię. Znalazłam lepszy krem za 6 ziko z Fitokosmetik, który na mojej skórze działa cuda, a konsystencję ma bardzo zbliżoną. Dla mnie totalnie szkoda pieniędzy na ten krem, oczywiście z perspektywy czasu.

Prawdziwy kosmetyk do nawilżania

Na rynku jest mnóstwo produktów, które zostały stworzone po to, aby nawilżać, jednak nie każdy potrafi to robic. W przypadku tego kremu możemy poczuć dosłownie na własnej skórze czym jest nawilżenie :)

Opakowanie jest proste klasyczne- bez historii, nigdy nie jest to głównym kryterium oceny. Podoba mi się skład kosmetyku, bardzo cenie, jeśli krem nawilżający ma w swoim składzie mocznik- bardzo dobrze nawilża zawsze moją skórę. Bardzo doceniam tez brak zapachu- to krem a nie perfumy, cieszę się, ze zarówno producenci jak i konsumenci są świadomi tego, ze zapach w kosmetykach pielęgnacyjnych jest Zbędny - super, ze tu go nie mamy.

Działanie to właśnie coś, co mnie urzekło. Krem doskonale wywiązuje się ze swojego zadnia. Przy tym nie zapycha, ani tez nie powoduje nadmiernego przetłuszczania skory. Po prostu ja nawilża. Sprawdza mi się zarówno na noc, kiedy aplikuje go na serum, jak i na dzień pod podkład, czy krem cc ale wtedy aplikuje go bardzo malutko.
Przy regularnej pielęgnacji przy pomocy tego kremu moja twarz jest zdrowa, nawilżona, gładka - taka jak być powinna :)

Był to mój pierwszy produkt tej marki, o której słyszałam mnóstwo pozytywów - teraz już wiem dlaczego:) chętnie będę odkrywała ich kolejne produkty :)

Służy mojej skórze

Rozumiem, czemu o tym kremie mówi się kultowy. Świetnie radzi sobie z nawilżeniem skóry. Moja wręcz go pije. Szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną, odżywioną, a suche skórki zniknęły już po kilku aplikacjach. Mam nadzieję, że ten efekt będzie długotrwały. Krem zamknięty w prostym, minimalistycznym opakowaniu. Jest dość wydajny. Konsystencja bardzo mi odpowiada. Wystarczy użyć niewielką ilość produktu. Polecam, moim zdaniem warto.

Najlepszy.

Mam kompleksową pielęgnacje od Kiehl's. Krem pod oczy z awokado, krem ultra facial oraz olejek Midnight Recovery - to są moje trzy hity od Kiehl's, które stosowane razem działają na mojej budzi cuda. Nie podrażniają, nawilżają, regenerują cerę. Ten kremik jest cudowny, mega odżywczy. Nawilża i regeneruje moją twarz. Kocham go i jest wart każdej złotówki!

Solidny nawilżacz

Krem Kiehl's bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma urocze, dość proste opakowanie, idealne do zabrania w podróż, zmieści się w każdej kosmetyczce. Wygląd ma nieco "apteczny", co daje wrażenie kosmetyku-leku. Trochę przeszkadza mi, że jest to słoiczek, bo to mniej higieniczna wersja - wolę kosmetyki z pompką, gdzie nie dostaną się ani moje palce ani powietrze. Pomijając tę niedogodność nie mam więcej zastrzeżeń.

Krem jest praktycznie bezzapachowy, nie męczy, nie drażni.
Z powodzeniem może być stosowany przez mężczyznę - mój się z nim bardzo polubił (a to niełatwe!). Krem jest komfortowy w stosowaniu.

Konsystencja to krem-żel, odpowiednio lekka (nie mylić z wodnista), nie lepi się, nie ma uczucia klejącej się, obciążonej skóry. Do mojej mieszanej skóry jest wystarczający, nie przetłuszcza dodatkowo rejonów, które same z siebie robią się tłuste. Krem szybko się wchłania, co jest dużą zaletą - i dzięki czemu mężczyzna używa go z chęcią (co mnie bardzo cieszy).

Najlepiej sprawdza się na noc, rano skóra jest miękka, gładka, ukojona. Nie straszne jej kaloryfery, zmiana temperatur. Skóra ma ładny, zdrowy koloryt, wygląda promiennie, brak przesuszonych miejsc, nie ma mowy o suchych skórkach (które w przypadku innych kosmetyków często ujawniają się np. dopiero po nałożeniu podkładu). Nawilżenie jest długotrwałe, nie znika w ciągu dnia - także hasło o 24-godzinnym nawilżeniu to nie tylko czysty marketing. Skóra jest dobrze wypielęgnowana, nic jej nie brakuje.

Krem idealny na obecną porę roku, nie straszne jej wahania temperatur, wiatr - jakby zostawia na skórzę warstwę zabezpieczającą ją przed światem zewnętrznym.
Kiehl's zapewnia jedwabistą skórę na wiele godzin. Codziennie powoduje mój uśmiech, gdy widzę i dotykam swojej twarzy.

Gdy się skończy z chęcią sięgnę po kolejne opakowanie.

Nawilżenie na najwyższym poziomie

Przygodę z marką Kiehl's miałam przyjemność zacząć właśnie od kremu Ultra Facial Cream dzięki uprzejmości Wizażu. Od dawna miałam oko na ich kosmetyki, ale jakoś zawsze wpadło mi w ręce coś innego. I chyba sporo straciłam.
Mam cerę tłustą i odwodnioną, co mocno odczuwam właśnie teraz po długim sezonie grzewczym. Nieprzyjemne napięcie skóry i sebum wydzielane w nadmiarze, to moja codzienność. Dlatego z wielką radością przyjęłam wiadomość, że w końcu udało mi się zakwalifikować do testu i to takiego produktu.

Krem po otwarciu słoiczka wydaje się gęsty i tłusty, ale mimo swojego treściwego charakteru łatwo się rozprowadza i dość szybko wchłania, chociaż delikatny film na skórze pozostaje. Ja dla celów testu stosowałam go rano i wieczorem i w żadnym wypadku film mi nie przeszkadzał. Wieczorem przeważnie stosuję odżywcze formuły, więc jestem przyzwyczajona, a rano ta nawilżająca warstewką sprawnie znikała pod makijażem.

Krem ma biały kolor i praktycznie nie posiada zapachu. I chociaż lubię pachnące kosmetyki, to jestem w stanie zrozumieć, że brak substancji zapachowych jest dodatkowym plusem dla osób o wrażliwej cerze. Ponadto nie uczulił mnie ani nie zapchał. Jest bardzo wydajny.
Świetnie dogaduje się z kosmetykami pielęgnacyjnymi oraz kolorowymi. Ładnie łączy się z serum, nie roluje podkładu i nie degraduje makijażu w ciągu dnia.

Jeśli chodzi zaś o działanie, to jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim krem świetnie nawilża i utrzymuje to nawilżenie przez długi czas. Nałożony wieczorem rano daje mi ładną, wypoczęta i promienną cerę bez nadmiaru sebum. Zaaplikowany pod makijaż przedłuża jego trwałość za sprawą nawilżenia na wysokim poziomie i co za tym idzie wolniejszego przetłuszczania się cery. Nie czuję też tego nieprzyjemnego napięcia.
Nawilża, odżywia, a dzięki temu sprawia, ze skóra jest bardziej elastyczna, jędrna, promienna i o równym kolorycie. Po prostu zdrowa. Nawet po demakijażu nie jest zmęczona. Naprawdę jest świetnie.

I chociaż skład idealny nie jest, to jednak biorę pod uwagę fakt, że nie jest to marka naturalna i producent nam tego nie obiecuję.
Wysoko mamy glicerynę i skwalan, chociaż przeplatane sylikonem. W tego typu kremie sylikon zapewne ma powstrzymywać ucieczkę wody przez naskórek. Ja nie mam nic przeciwko sylikonom, dopóki mnie nie zapychają. Tutaj tego nie zaobserwowałam.
Jest jeszcze mocznik i olej z pestek moreli.
Reszta substancji aktywnych już za konserwantem, więc są w niewielkich stężeniach. A są to olej z granatu, olej z oliwek, olej ryżowy, ekstrakt z imperaty cylindrycznej, olej ze słodkich migdałów, olej sojowy, Wit. E, ekstrakt z mikroorganizmów z morza lodowego, kolagen.
W roli konserwantów fenoksyetanol, parabeny i disodium EDTA. Tutaj mogło być lepiej. I fajnie gdyby chociaż część substancji aktywnych było ciut wyżej. Ale widocznie nie można mieć wszystkiego. ;-)

Kremik znajduje się w plastikowym, białym słoiczku wykonanym z twardego tworzywa. Graficznie jest prosto i estetycznie. Krem dodatkowo został zabezpieczony sreberkiem, a nakrętka zaklejona taśmą.
Krem dostępny jest w różnych pojemnościach, co jest sporym plusem, bo można sobie go przetestować w tej mniejszej, a jeśli go pokochamy, to kupować już w tej największej. Cenowo na każdą kieszeń pewnie nie będzie, jest to sprawa czysto indywidualna.
Marka dostępna w Douglasie i internecie.
Czy kupię ponownie? Przyznaję że nie wiem, chociaż działanie mnie urzekło. Jednak jeśli będę miała do wyboru podobnie działający krem z lepszym składem, to wybiorę właśnie taki. Jednak w mojej ocenie jest to nawilżający pewniak i sięgnę po niego, jeśli będę tego nawilżenia potrzebować na już.