Joico, K - PAK Color Therapy, Split End Mender (Kuracja na rozdwojone końcówki)

Joico, K - PAK Color Therapy, Split End Mender (Kuracja na rozdwojone końcówki)

K-PAK Kuracja na zniszczone, rozdwojone włosy.
Polecany do:
- Wszystkich typów włosów
- Dla włosów zniszczonych obróbką termiczną, środkami chemicznymi i szkodliwymi wpływami środowiska
- Dla włosów zmęczonych, łamliwych i delikanych.
Właściwości:
Lekka i jedwabista konsystencja o współczynniku pH 5.8-6.3 Forma mikrożelu ułatwia błyskawiczne wnikanie składników aktywnych do wnętrza włosa. Kompleksy Polimerowe (kationowe i anionowe) dają długotrwały efekt regeneracji. Quadramine Complex wzmacniający włókno włosowe. Kompleks keratynowo-silikonowy wygładzając powierzchnię włosa zapewnia trwałe nawilżenie. Łagodne substancje nawilżające przywracają odpowiedni poziom nawilżenia. Specjalne składniki wygładzają, utrzymują kolor (włosów koloryzowanych) i zapewniają zdrowy wygląd.
Sposób użycia:
 Rozsmarować odpowiednią ilość produktu w dłoniach i aplikować na lekko wilgotne włosy , ze szczególnym uwzględnieniem końcówek, zniszczonych części włosa. Układać jak zwykle.
Efekt:
 Wzmocnione, odżywione włosy stają się elastyczne i błyszczące. Seria K-Pak odżywia włosy i przywraca im naturalną rozciągliwość i siłę. Dzięki niej włosy stają się bardziej sprężyste i podatne na układanie, znacznie zmniejsza ilość rozdwojonych włosów.

BADZIEW !!

Serum to dostałam w saszetkach przy zakupie zestawu produktów Joico.

Plusy :
- piękny zapach - taki tropikalny

Minusy :
- lepi się okrutnie (chyba ma to za zadanie zlepiać rozdwojone końcówki włosów - ale jak dla mnie to jest jakiś okropny klej....)
- po nałożeniu: włosy są masakrycznie sztywne, posklejane, nie da się ich ułożyć w żaden sposób, robią wrażenie paskudnego i suchego siana.
- jak dla mnie - nie pielęgnuje, tylko niszczy włosy.

Dobrze, że produkt dostałam w gratisie, bo jakbym dała za to 80 zł, to chyba bym padła ze złości....
Dodatkowo dochodzi wielkie rozczarowanie - bo kosmetyki Joico zawsze zadowalały mnie swoją jakością.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna, spora saszetka (wystarcza na kilka aplikacji)

jestem na TAK

Od 2 miesięcy używam całej serii K-Pak i jestem baaardzo zadowolona. Serum do końcówek super skleja uszkodzone końce. Po aplikacji włosy są troszkę sztywne, ale wystarczy je przeczesać i odzyskują gładkość(przy nakładaniu na suche włosy)Preparatu używam w zależności od tego czy korzystałam z rekonstruktora czy nie. Jeśli nakładałam tylko odżywkę to serum aplikuję na wilgotne włosy. Czasem zamiast preparatu na końcówki nakładam balsam prostujący włosy pod wpływem ciepła(K-Pak Smooth Balm). Zawiera on mikrodrobinki po których moje włosy prześlicznie lśnią:)

Masakra

Kosmetyk, ktory skleja i niszczy wlosy. Ta kuracja to jakas pomylka. Tym wieksze rozczarowanie, ze lubie Joico i zazwyczaj jestem zadowolona. Przed tym przestrzegam.

Używam tego produktu od: wyrzucilam polowe opakowania
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Okropna! włosy są sztywne i łamią się!

Ten kosmetyk to najgorsza rzecz, jakiej używałam do pielęgnacji włosów! Jest lepki, po nałożeniu na włosy wysusza je, robią się dosłownie jak siano, można je połamać zginając je (tak, da się to zrobić, są sztywne jak papier). Nie da się tego używać, wyrzuciłam 3/4 opakowania, a ta odrobina wysuszyła mi i zniszczyła włosy. SZOK! I ta cena! Rozbój w biały dzień.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego