AA, Help Cera Atopowa, Krem nawilżający 0%

AA, Help Cera Atopowa, Krem nawilżający 0%

Krem doskonale nawilża i regeneruje skórę oraz działa łagodząco. Nie zawiera alergenów, parabenów i barwników. Specjalnie opracowany dla cery bardzo suchej, nadwrażliwej i atopowej. Można stosować go na dzień i na noc, na twarz, szyję i dekolt. Zawiera cucurbitynę, olej z ogórecznika lekarskiego, glicerynę, skwalan z oliwek oraz witaminę E.
Produkt testowany alergologicznie.

Świetny.

Mimo, że nie mam skóry atopowej, to zdarza mi się sięgnąć po ten krem, gdy moja skóra przechodzi apogeum przesuszenia podczas zmian pór roku (jesień i wiosna).
Krem jest bardzo łagodny, nie podrażnia i daje olbrzymią dawkę nawilżenia bez jednoczesnego przetłuszczania i lepkości.
Spróbowałam go nawet pod makijaż i zachował się bardzo dobrze. Nie ważył podkładu;utrzymywał się tyle ile utrzymuje się na "zwykłym" kremie.
Polecam ten krem wszystkim, którzy zmagają się z mocnym przesuszeniem.

Rewelacyjny nawilżacz

Mam cerę mieszaną skłonną do atopii i rumienienia się. Krem ten:
+ bardzo dobrze nawilża
+ nie uczula
+ pozostawia na twarzy miękkość, gładkość i coś na kształt sprężystości (nie miałam takiego efektu po żadnym innym kremie)
+ zmniejszył łuszczenie się skóry
+ bardzo dobrze współpracuje z podkładami

Za minus można uznać dość spore błyszczenie się twarzy, które znika dopiero po kilku godzinach od stosowania kremu aczkolwiek jeśli stosujecie podkład/puder to nie ma z tym problemów. Czy zmniejszył liczbę wyprysków- tego nie wiem, ponieważ stosuje także inne kosmetyki które wpływają na ten stan mojej cery ale na pewno ''wspomaga'' nawilżeniem ich gojenie się.

Pomoc dla odwodnionej skóry

Ten krem jest moim odkryciem!
Zwróciłam na niego uwagę przypadkiem, kiedy szukałam czegoś co pomogłoby mi z przesuszoną cerą. Nic nie pomagało, a krem przeznaczony do cery atopowej- niezwykle trudnej wydał mi się warty uwagi. Po sprawdzeniu opinii na wizażu (dzięki! :) zakupiłam. Nie żałuję
+Cena, wręcz śmieszna za tak profesjonalny produkt
+Nawilża i regeneruje skórę
+Pomaga goić drobne ranki i uszkodzenia
+ Jest bezzapachowy
+Szybko się wchłania
+Można stosować pod makijaż
+Nie uczula, nie zapycha
+Ma dobry skład
+Higieniczne, estetyczne opakowanie
+Produkt polski
Jest genialny i wart o wiele więcej. Z pewnością zostanie ze mną na dłużej. Nie znam nic, co równie dobrze leczyłoby odwodnioną i przesuszoną cerę

Uratował mnie

Moja cera jest problematyczna, wręcz ma swoje humorki - jest tłusta, a za razem sucha, trądzikowa. Mimo częstego nawilżania czuje, że jest podrażniona, zaczerwieniona. Od dawna szukałam czegoś co ukoi moją twarz, a niestety większość kosmetyków drogeryjnych nie dawała mi tego co potrzebne. Po wielu poszukiwaniach, przeczytanych recenzjach w moje ręce trafił oto krem. Zwykły kremik w tubce kupiony w rossmannie za 10zł na promocji. I tu nastąpił przełom w pielęgnacji mojej twarzy. Już po dwóch dniach używania (rano i wieczorem) zauważyłam, że moja cera jest nawilżona. Policzki pierwszy raz od dłuższego czasu mnie nie piekły, a twarz z rana nie świeciła się tylko była przyjemnie gładka. Chyba już nigdy nie sięgnę po inny krem drogeryjny.

+dostępność (każdy rossmann)
+cena
+nawilża
+szybko się wchłania
+koi
+opakowanie (wolę kremy w tubce, nie trzeba mazać paluchami)
+delikatny przyjemny zapach
Minusów nie widzę.

Kosmetyczne odkrycie

Śmiało mogę określić ten krem mianem swojego największego odkrycia kosmetycznego w ostatnim czasie. Od dawna stosuję do twarzy wyłącznie kremy apteczne, których ceny wahają się między 35 a 60 zł. Niestety, jeden z takich kremów uczulił mnie, cera wyglądała kiepsko i nie bardzo wiedziałam, co robić, żeby sobie nie zaszkodzić. Wtedy mama zaproponowała mi krem (właśnie AA), który stosuje na dzień. Byłam sceptycznie nastawiona do kremu z drogerii za 15 zł, ale spróbowałam i…używam go do dzisiaj, choć objawy alergii dawno minęły.

Mimo, że jest to krem nawilżający, a nie matujący, moja cera mieszana nie błyszczy się po użyciu go (jest to pierwszy taki krem nawilżający, a wypróbowałam ich trochę) - niektóre kremy o właściwościach matujących dawały gorszy efekt. Jest lekki i stanowi idealną bazę pod codzienny makijaż, ja stosuję go teraz również pod oczy. Jestem z niego bardzo zadowolona, ponieważ mam wrażenie, że twarz dawno nie wyglądała tak dobrze i na ten moment jest to krem idealny dla mnie.
Polecam, za te pieniądze nie wyobrażam sobie lepszego kremu.

Bardzo dobry produkt

Zacznę od tego, że szukałam lekkiego kremu na dzień, który nie będzie tłusty pod podkładem, a jednocześnie nawilży intensywnie moją suchą skórę. Poleciła mi go siostra. Bardzo przypasował mojej skórze.
Zalety:
-wydajny
-świetnie nawilża, nie mam już zaczerwienień na skórze
-nie uczula
-lekka formuła, która się nie lepi
-odkąd go używam nie mam suchych skórek, nawet przy użytkowaniu cięższych podkładów, które wysuszają
-nie drażni mnie jego zapach ;)
- jest dostępny i często w promocji
-nie zapycha
Produkt idealny ;)

Kosmetyk z serii MUST HAVE

Krem do którego lubię wracać. Nawilża cerę, nie pozostawia tłustego filmu, nie zapycha, ma bardzo dobry skład i nie "śmierdzi" sztucznością. Na plus także cena - kosztuje kilkanaście złotych, w promocji można go dować za mniej niż dyszkę :) Polecam wszystkim dziewczynom z problamtyczną cerą ;)

Cudowny !!

Moja cera może nie jest atopowa, ale na pewno bardzo sucha, do tego stopnia, że prawie zawsze miałam łuszczący sie naskórek na płatkach nosa i czerwone suche plamy na policzkach. Przetestowałam wiele kremów, ale dopiero ten rozwiązał wszystkie moje problemy z cerą. Jest po prostu cudowny! Doskonale się rozprowadza, wchłania i nawilża skórę. Świetnie nadaje się pod podkład, nie podrażnia i jest bardzo wydajny.

Idealny dla atopowej skóry!

Bardzo dobry krem!
Długo szukałam czegoś lekkiego dla mojej atopowej skóry.

Zalety:
- lekkość,
- dość dobre nawilżenie,
- brak podrażnień,
- niska cena (można na promocji zakupić już za 9zł),
- dobra dostępność.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego opakowania.

- krem fajnie łagodzi lekkie podrażnienia, rano buzia jest wygładzona i uspokojona
- mam wrażenie, że naprawdę niweluje zaczerwienienia i rozjaśnia buzię
- ładnie nawilża
- niska cena
- dobra dostępność

Ogólnie polecam, odkąd go poznałam nie kupuję innych kremów aptecznych, na które nierzadko wydawałam sporo pieniędzy ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Krem uratował moją buzię. Miałam swędzące zaczerwienione plamki na twarzy (głównie na powiekach), żaden krem nie mógł sobie z nimi poradzić. Zdesperowana poszłam do Rossmanna w poszukiwaniu kremu dla wrażliwców gotowa wydać każde pieniądze byleby to zniknęło. Krem spisał się na 5. Plamki zniknęły a jeśli się pojawiają to tylko na chwilę. Nie wyobrażam sobie makijażu bez niego. Łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia, szybko się wchłania, nie ma zapachu. Dla mnie super :)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Świetny krem dla wrażliwej skóry!

Miałam już wiele kremów dla skóry wrażliwej (moja jest mega wrażliwa) za które czasami płaciłam sporo kasy... Ten kosztuje w promocji 10 zł a okazał się najlepszy! :D

Plusy:
+ delikatnie nawilża cerę nie powodując jej tłustości
+ bardzo szybko się wchłania
+ sprawia, że skóra staje się głądka i delikatna
+ jest niedrogi
+ nie uczula (co u mnie jest największą zaletą)

Minusy:
- ma delikatny zapach, który nie każdemu może przypaść do gustu

Polecam go każdej dziewczynie, która ma wrażliwą cerę ;)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże