Natchem, Krem żurawinowy

Natchem, Krem żurawinowy

Odżywczy krem żurawinowy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji cery suchej i wrażliwej. Dzięki starannie dobranym składnikom naturalnym o działaniu synergicznym krem żurawinowy wnika w głębsze warstwy skóry stymulując odnowę tkankową. Stosowany systematycznie opóźnia procesy starzenia, chroni przed powstawaniem zmarszczek oraz spłyca już istniejące. Składniki kremu wyrównują koloryt cery dojrzałej. Krem żurawinowy sprawia, że skóra pozostaje gładka, sprężysta oraz nawilżona.
Składniki aktywne:
- kwas ursolowy: otrzymany z owoców żurawiny uczestniczy w odbudowie włókien kolagenowych, intensywnie wygładza zmarszczki. Ma silne właściwości antyoksydacyjne, zwalcza objawy starzenia się skóry,
- olej z pestek winogron: jeden z najsilniejszych antyutleniaczy, bogate źródło witaminy E, utrzymuje młody i piękny wygląd skóry,
- olej makadamia: chroni komórki przed zniszczeniem, doskonale zmiękcza i wygładza naskórek,
- olej żurawinowy: zmiękcza i nawilża skórę, stanowi bogate źródło przeciwutleniaczy,
- skwalen: poprawia oddychanie skóry, chroni ją przed utratą wody, przyspiesza przenikanie substancji aktywnych przez warstwę rogową naskórka,
- masło kakaowe: natłuszcza skórę, stanowi naturalny filtr UV,
- witamina E i prowitamina B5: neutralizuje wolne rodniki oraz doskonale wygładza i uelastycznia skórę, łagodzi podrażnienia, działa kojąco na skórę wrażliwą.
Zalety: krem żurawinowy to krem przeciwzmarszczkowy. Kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów. Produkt został przebadany dermatologicznie.

cudeńko

Doskonały krem nawilżający na dzień. Idealny pod makijaż.
Po użyciu czuje się głęboko nawilżenie skóry. Używam go z kremem botanicznym (ten drugi na noc).
Moja wrażliwa, sucha do bólu, naczynkowa i, co tu ukrywać, dojrzała skóra, wreszcie znalazła co czego szukała.
Ma konsystencję pianki, jest leciutki jak chmurka. Muszę przyznać, że z początku drażnił mnie zapach - może ciut za bardzo intensywny, ale po kilku użyciach też się do niego przekonałam.
Zostanie ze mną na dłużej.

Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale na tym się nie skończy

Znakomity!!!! Nie znam lepszego!!!!!!

Znalazłam ten krem w sklepie zielarskim - polecił mi go sprzedawca!
I muszę przyznać, że krem spełnił moje oczekiwania!
Skład kremu jest niespotykany - posiada bardzo dużo naturalnych składników, nie tylko chemia jak w większości kremów dostępnych na rynku.
Krem idealnie nawilża - a nawilżenie utrzymuje się cały dzień. Oprócz tego delikatnie natłuszcza.
Zapach kremu jest bardzo delikatny, lekko owocowy (w końcu to krem żurawinowy:):):)
Polecam wszystkim, którzy mieli problem z wysuszoną skórą twarzy - ten krem naprawdę nawilża!!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania