Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Eye Pencil (Kredka do powiek)

Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Eye Pencil (Kredka do powiek)

Double Wear Stay-in-Place Eye Pencil zapewnia delikatnie i perfekcyjnie podkreślone kontury oczu do 12 godzin.
Praktyczny, podwójny sztyft z wkładem oraz gąbką umożliwia szybką i perfekcyjną aplikację. Kremowo - lekka konsystencja ułatwia rozprowadzanie.
Trwałe kolory. Natychmiastowe utrwalanie. Nie rozmazuje się i nie kruszy.

Najlepsza!

Najlepsza z kredek jakie dane było mi stosować. Nie ściera się, idealnie rozprowadza. Kolor 01 Kohl Noir rewelacja - prawdziwa, głęboka czerń. Do tego wodoodporna. Wszystko w jednym!

Dosc dobra

Dostalam kredke w postaci pakietu jakiego kupilam z saszetka.
Kolor 01 onyx, dosc mieciutka, przez co nie ciagnie powieki tylko przejezdzajac lekko rysuja ladna linie, a dodam ze nie mam w tym wprawy. Bardzo ladna.

nie warto

kredka nie zostaje w miejscu, rozmazuje się po 2 godzinach chodzi sobie pod okiem, czyli obietnica producenta niespełniona. a zatem cena, szkoda pieniedzy chyba ze ktoś lubi trzymać w ręku EL i ma nadmiar kasy to jego sprawa

Najlepsza !!!

Miałam tą kredkę ponad 10 lat - tak używałam jej bardzo oszczędnie i sporadycznie, został z niej już kikut wlaściwie więc wywaliłam.
Idealna nie za twarda nie za miękka, idealny chłodny brąz dla blondynki. Trwałość super, gąbeczka do rozcierania perfect. Zdecydowanie moja ulubiona. Obecnie trochę mi szkoda tyle dac za kredkę bo jest sporo tańszych i fajnych produktów, ale przy jakimś przypływie gotówki na pewno wrócę do niej.

"Mocna" Czarna Kredka na Piątkę!

Kredkę odkryłam kupując ją w zestawie z tuszem. Posiadam kolor 01-ONYX, który jest bardzo wyrazistym głęboko czarnym kolorem, świetnie podkreślającym kąciki oczu czy górną linię przy rzęsach.
Stosuję ją bardzo często bo jest trwała i bardzo delikatna dla oczu i skóry powiek, co uważam za jej duży atut przy tak wyrazistym i długotrwałym efekcie.
Bardzo dobrze się nakłada, czasem też stosuję ją do makijażu brwi bo fajnie się rozprowadza.
Mimo swojej niemałej ceny jest to produkt wysokiej jakości spełniający wszystkie obietnice producenta, co przecież nie zawsze jest takie oczywiste.

Dla mnie jest to numer 1 w rankingu czarnych kredek : - )

Genialna kredka

Mam kredkę w kolorze czarnym - ONYX. Głęboka czerń, łatwa aplikacja, mega wysoka wydajność. Mam ją ponad rok i myślę, że mimo codziennego używania posłuży jeszcze następny rok. Trzyma się cały dzień. Nie wymaga poprawek. Dobrze napigmentowana. Nie kruszy się, nie podrażnia. Wszystkie zalety rekompensują cenę.

głęboka czerń :)

Największym plusem tej kredki jest jej trwałość- bez poprawek utrzymuje się cały dzień, a nawet i całą noc ;) I ta głęboka czerń <3 bardzo lubię kredki które mają dużo pigmentu, ta od Estee Lauder spełniła moje oczekiwania :) Jest łatwa w użyciu, nie za twarda, nie za miękka, w sam raz :) Przy tym jest bardzo wydajna- używam jej od roku a nie doszłam nawet do połowy kredki :D

Świetna kredka

Mam odcień czarny. Kredka jest rewelacyjna, super miękka przez co sie super rozpowadza, rozciera, nie podrażnia oczu, bardzo długo się trzyma a kolor jest niesamowicie głęboki. Jedyny minus to wynajnośc. Kredka jest miekka, więc często trzeba ją ostrzyć. Mimo to polecam :)

Bardzo lubię!

Jedna z niewielu, które nie podrażniają mi oczu, piękny kolor, super miękka konsystencja - cudo! Oceniam kolor ciemny brąz.
Jedyny minus, to wydajność.. Kredka jest mięciutka, więc nie podrażnia oczu, pięknie się nakłada i rozciera, ale też dość szybko kończy.
Mimo to, więcej zalet, niż wad. Mój zdecydowany ulubieniec :) Muszę kupić ponownie!

Wielozadaniowa

Największym plusem tej kredki jest mnogość sposobów, w których można ją stosować. Nadaje się do zagęszczania linii rzęs (szczególnie jeśli rozetrze się ją jeszcze lekko pędzelkiem), rysowania delikatnego kociego oka i smoky i utrzymuje się na linii wodnej.
Plusy:
- ładna czerń
- łatwa w aplikacji
- daje się rozcierać pędzlami do uzyskania pożądanego efektu
- nie schodzi do kącików oczu
Minusy:
- pod koniec dnia rozciera się na powiekach
- rozmyta czerń ma niebiesko-zielonkawy odcień, niespecjalnie estetyczny
- trudno ją zmyć
- jest zbyt miękka do precyzyjnego makijażu

Zadowlona

Jestem bardzo zadowolona. Wcześniej używałam czarnej kredki z Bobbri Brown, która choc fajna - była tragicznie wprost niewydajna.
Tutaj mamy dosyć twardy grafit, który jednak nie jest przykry w użyciu.
Co do trwałości - jest tak samo trwała jak wielki Double Wear, tj póki nie tknie jej płyn do demakijażu, póty trwa na oczach.
Mam czarną - kolor bardzo ładny, ani nie węgielny, ani nie szary.
Polecam!

Bardzo dobra kredka

Mam szary odcień. Jest bardzo wydajna nie rozmazuje się. Kolor jest wyrazisty i trwały. Nie potrafię używać gąbki więc nie ocenię jej przydatności :) kredki używam klasycznie, nie do smokey.