Clairol, Nice`n Easy, Color Blend Foam (Farba do włosów w piance)

Clairol, Nice`n Easy, Color Blend Foam (Farba do włosów w piance)

Farba do trwałej koloryzacji w postaci pianki. Dzięki innowacyjnej formule koloryzacja włosów jest łatwa, przyjemna i niezwykle szybka. Farba ma postać pianki, dzięki czemu nie kapie i nie spływa z włosów oraz idealnie je pokrywa. Szybka aplikacja nie wymaga używania pędzla. Efektem są miękkie, błyszczące włosy o lśniącym, nasyconym kolorze utrzymującym się do 8 tygodni. Do wyboru jest 18 odcieni.

pianka
farby
odświeżenie koloru
Trwałość
długotrwałe

najbardziej udana farba

Farbuje włosy od wielu lat i miałam na głowie różnorakie odcienie, tą farbe pierwszy raz spotkałam w UK i mając dobre doświadczenie z szamponami do włosów tej marki postanowiłam spróbować. Wybór odcieni jest spory wiec bez problemu można sobie cos upatrzeć, są to bardzo naturalne tonacje. Nakładanie farby nie jest zbyt wygodne z winy butelki ktora ciezko wyciskac jednakże wydajność jest genialna, jedno opakowanie wystarcza na dlugie za łopatki i gęste wlosy, jest to bardzo dobra wiadomość. Natomiast mnie osobiscie zapach farby ( przypominajacy fermentujace wino ) bardzo dusi wrecz nie moge wyrobic dopoki nie wyjde z lazienki staram sie nie oddychac za duzo :/ Cieszy jednak efekt koncowy i to ze farba działa szybko. Przy dwoch pierwszych uzyciach skora szczypała nieznacznie. Ale za to że:
- Farbuje rownomiernie odrosty, koncowki, wszystko w jednym odcieniu
- Efekt bardzo naturalny
- kolor identyczny jak na opakowaniu
dziewczyny ktora inna farba nam to daje??
- odzywka w dwoch pratycznych saszetkach ( jedna na zaraz po druga na nastepne mycie, i nic sie nie marnuje )
- kolor sie całe 5-6 tygodni utrzymuje bez zmian
- nie niszczy tak jak np blondy loreala
- przy rozjasnianiu z ciemniejszego na jasny nie tworzy \'\'efektu żółka\'\' na gł0wie

Reasumując za ta trwałość, zgodnosc efektu koloru z tym widocznym na wybranym opakowaniu. Skuteczne rownomierne pokrycie, ja wytrzymuje duszacy zapach i niepraktyczna butelke z pompka ktorej sie nie uzywa i zostaje przy tej farbie na stałe.

po prostu dobra farba

Dotychczas farbowanie wlosow nie bylo dla mnie zadna przyjemnoscia ani "pamperowaniem", i choc do dzisiaj nie jest ;) , to przynajmniej ow zabieg jest dla mnie o wiele latwiejszy! A to za sprawa postaci pianki.
Uzywalam pare razy farby L Oreala Sublime w piance i wszystko bylo jak najbardziej ok-[podobala mi sie rowniez dolaczona odzywka.
Zauwazywszy promocje na Clairola, mysle-czemu nie sprobowac?
Ok, wiec zacznijmy od poczatku. Duzy plus za instrukcje obslugi- jest ona bardzo prosta, krotka i bez zbednych komentarzy i udziwnien. Prosta i rzetelna. Dzieki temu chyba nawet szybciej sie naklada pianke :) Jest to doslownie pare krokow.
Opakowanie podobne do L Oreala.
Po zmieszaniu, kolor farby wcale nie byl czarny lub ciemny, jak sie spodziewalam (farbuje zawsze na czern), jakby jakis b ciemna czerwien czy co?? Jednak wszystko jak najbardziej ok i czarno ;)
Aha, pamietam,ze w instrukcji pisali wyraznie,zeby sie do niej stosowac, zeby efekt byl najdokladniejszy.
I wlasnie tutaj mala roznica od L Oreala. Jest pompka i jest mus ale... producent wyraznie karze, zeby nie naciskac pompke (ktora nie wiadomo czemu w sumie jest), tylko sciskac srodek buteleczki,zeby otrzymac mus (farbe..). Dosc mnie to zdziwilo i skolowalo, ze tak powiem, bo w koncu pompka jest a tu jej nie uzywac..?
Farba nie miala nieprzyjemnego-chemicznego zapachu! Byl on raczej, smiesznie zabrzmi, pachnacy jak sfermentowane owoce lub taniutkie gazowane wino :) Podobala mi sie ta mniejsza intensywnosc, w kazdym razie.
Nakladanie farby proste,nic nie kapie i nie scieka. Na wlosach wyglada na bardzo mokra.. Wlosy lsnia, jakby byl na nie nalozony zel.
Dosc szybko sie splukiwala.
Dolaczona odzywka to totalne nieporozumienie. Nie dosc, ze nie w wygodnej tubce, to w saszetkach... :/ Ktore sa trudne do otwierania! Nie maja tzw pomocniczego rogu do otwarcia/rozdarcia a nie kazdy ma czas na rozcinanie i szukanie nozyczek w lazience... :/
Wyciskana nawet w niewielkiej ilosci potwornie obciaza wlosy i tu zgadzam sie z wizazanka, ktora to pierwsza zauwazyla. Efekt byl tak oplakany, ze musialam po raz kolejny myc wlosy :( Takze dolaczona odzywka od razu nadaje sie do kosza.
Podsumujac, jest to dobra farba, nie ustepuje duzo L Orealowi, ale za sprawa odzywki, ktorej nie da sie uzywac a jednak trzeba za nia placic, odejmuje gwiazdke.
Polubilam ta farbe, bo nie jest zla. Mogliby jednak nie dolaczac zadnej odzywki, niz dolaczac taka bublowata..

Używam tego produktu od: m-c

polecam

po przeczytanu wszytki recenzji kaloriinkimalinki:)na temat uzywanych przez nia farb w piance, zdecydowalam sie na nice\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'easy:).musze przyznac,ze aplikacja nie jestm jakos szczegolnie zachwycona,jakas taka wodnista ta pianka mi sie zrobila,troszke kapała z włosow, ale moze to kwestia wprawy.co do zapachu to faktycznie dosc ostry amoniakowy na poczatku,ale pozniej juz calkiem przyjemne toffi:)farba dosc mocna bo, skora glowy mnie delikatnie szczypała.uzylam koloru medium ash blonde bodajze A8.farbe trzymalam ok 25 minut,kolor wyszedl troszke ciemniejszy,ale bardzo ładny bez rudawej poswiaty.splukuje sie bardzo fajnie.wlosy srednio wysuszone o wiele mniej niz po farbie z tej samej firmy 10 minutowej, z ktorej pomimo idalnego niemal koloru dla mnie musialm zrezygnowac bo koszmarnie przesuszala mojej wlosy.ogolnie uwazam ze ta farba jest bardzo w porzadku i godna polecenia. nie zafarbowała skory długotrwale,łatwo sie z niej zmywa.włosy pokryte bardzo rowno.ogromna gama kolorystyczna w porownaniu z innymi markami dziala napewno na plus.ogolnie polecam

edit05.05.11

kolejne opakowanie nie przyniosło rozczarowania,wlosy miekkie,błyszczace,zadbane,wytrzymałosc na wyplukiwanie dosc dobra,calkiem ładnie i dosc długo sie trzyma.wlosy nie sa przesuszone ani zniszczone.polecam Używam tego produktu od: 1 opakowanieIlość zużytych opakowań: 1 opakowane

edit 08.06.2011

po uzyciu kolejnego opk.nadal nie mam zadnych zarzutów.dlatego dodaje kolejna gwiazdke.bardzo dobry produkt w niskiej cenie.

Nie umywa sie do John Frieda

W porownaniu do J.F. wypada kiepsko.
1. niszczy wlosy
2. kolor o wiele ciemiejszy od pozadanego
3. przeokropny zapach przypominajacy sopa&glory o silnej nutce tofi i przyprawiajacego o bol glowy amoniaku
4. 2 malenkie saszetki odzywki
5. slabo sie pieni
6. farbuje skore mimo porzadnej ilosci kremu rozsmarowanego wokol linii wlosow
Jedyny walor to to, ze nie splywa z wlosow. 2 gwiazdki jako ze troche lepsza od zwyklych farb, po ktorych lazienka wymaga gruntownego sprzatania.

Bardzo dobra z małym "ale"

To moja kolejna, po John Frieda , farba w postaci pianki i bardzo polubiłam ten sposób koloryzacji. Aplikacja jest faktycznie szybka i prosta. Buteleczka z pompką działa bez zarzutu, łatwo wydobyć pinkę, która z kolei nie spływa z włosów i równomiernie je pokrywa. Po koloryzacji włosy są miękkie i nie przesuszone. Plusem jest duży wybór ciekawych kolorów, i tu Clairol wypada lepiej niż Frieda, jednak tu właśnie jest małe "ale": kolory są dość ciemne. Trzeba koniecznie zwrócić na to uwagę! Ja zdecydowałam się na ciemny blond, który już na zdjęciu modelki,na opakowaniu farby, wygląda jak jasny brąz i taki też wyszedł na moich włosach. Także wszystkim proponuję wybrać odcień jaśniejszy od tego, jaki chcecie uzyskać. Drugim minusem jest dołączona odżywka, nie jest jej wiele, bo tylko 20 ml w saszetkach, ale bardzo obciąża włosy! Po jej użyciu moje włosy były bardzo miękkie, sypkie i błyszczące, ale już po kilku godzinach oklapły i wyglądały nieświeżo, a wieczorem jakbym nie myła ich tydzień ;) U mnie kolor wyszedł idealnie taki, jak chciałam: jasny, neutralny brąz i tu z samego odcienia jestem bardziej zadowolona niż po koloryzacji Friedą. Kolor zmywa się bardzo równomiernie i długo utrzymuje, bo ok. 5 tyg. przy codziennym myciu włosów.
Podsumowując to bardzo dobra farba, którą polecam z pominięciem załączonej odżywki ;)