Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, 3 w 1 60 - sekundowy wysuszacz, utwardzacz i nabłyszczacz

Kompleksowe rozwiązanie, 3 w 1, które zapewnia szybki i trwały manicure.
Wysusza lakier w ciągu 60 sekund, utwardza i nadaje połysk. Tworzy na powierzchni ochronną powłokę, która zabezpiecza przed odpryskiwaniem i przedłuża trwałość lakieru aż do 7 dni. Zawiera filtry, które chronią lakier przed blaknięciem i matowieniem.

Jest ok, ale...

Wysuszacz? No nie bardzo, paznokcie nadal bardzo długo schną i nawet jak wydawało mi się, że już są suche i poszłam spać, to rano i tak była na nich odciśnięta kołdra. Także nie wysusza za specjalnie.

Utwardzacz? Może trochę, ale ciężko to stwierdzić, bo pod lakier używam diamentowej bazy i przypuszczam, że to bardziej ona utwardza.

Nabłyszczacz? Tu się zgodzę, że faktycznie trochę nabłyszcza. Bardziej od zwykłego bezbarwnego lakieru, ale mniej od Sally Hansen (czerwona wersja).

Lakier trochę dłużej utrzymuje się na paznokciach. Wcześniej miewałam odpryski już po 3 dniach, teraz lakier potrafi wytrzymać do 7 dni.
Nie bąbelkuje mi jakoś specjalnie bardzo, mam nadzieję, że to się nie zmieni, gdy będzie trochę starszy i zgęstnieje.

Ok

Ja zawsze lubiłam kosmetyki do paznokci z Eveline, i tak bylo w tym przypaku. Ja kupiłam ten produkt z myślą o wysuszaniu lakieru, i faktycznie ten produkt sprawiał ze po pomalowania paznokci lakier szybciej schnal do tego paznokcie nie rozdwajaly się i rosły szybciej. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Na pewno jeszcze nie raz kupie.

Czy to na pewno do paznokci?

3 w jednym, czyli - nic na 3 sposoby w tym przypadku. Kupiłam go z myślą o utwardzeniu manicure. Kliknęłam 2 gwiazdki tylko dlatego, że produkt faktycznie przedłuża trwałość lakieru (u mnie 5/6 dni spokojnie bez odpryskiwania). W rzeczywistości lakier zasługuje jednak na mniej. Jego największą wadą jest powstawanie bąbelków, ponieważ stosowałam go przez niemal pół roku, na wszystkie możliwe sposoby, mówię to z całą pewnością. Bąbelkuje na prawie każdym lakierze niezależnie od grubości warstw, czy poziomie wysuszenia... (jedynie na piaskowych nie robi to różnicy)
Czy szybko wysycha? Niestety nie. Zamiast przyspieszać - przedłuża czas oczekiwania. Gęsta formuła sprawia również, że niezbyt wygodnie się rozprowadza.
W tej cenie znajdziecie sporo lepszych produktów, ten nie sprawdził się u mnie.

Nic gorszego

Tragedia. Nie dość, że niewiele przyspieszał wysychanie lakieru to jeszcze za każdym razem zostawiał okropne bąble. Szkoda pieniędzy. jeden z najgorszych produktów jakie miałam.

Ułatwia życie

Zalety:
- to bardzo wygodny, wydajny i szybko działający produkt
- sprawia ze lakier nawierzchniowy szybciej wysycha
- lakier utrzymuje sie do 2 dni dłużej na płytkach, jest bardziej odporny na uszkodzneia i odpryskiwanie
- ma dobrą cenę
- jest dobrze dostępny w drogeriach

Najgorszy

To jeden z najwiekszych bubli jakie miałam.

Plusy:
+brak

Minusy:
-cena
-lakier sie odpryskiwal
-nie przyspieszał schniecia
-na niektórych lakierach pojawiały sie bąbelki

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Totalny bubel

Właśnie ląduje w moim koszu po kilku szansach z różnymi lakierami...
Jedyne co robi to nablyszcza. Poza tym powoduje szybsze odpryskiwanie lakieru, tworzy bąble , działa wręcz odwrotnie.
Nie polecam! Kupiłam z zaufania do marki i żałuję że nie zajrzałam tu wcześniej :(

Plusy
+nablyszcza
+opakowanie
+cena

Minusy
+powoduje szybsze odpryskiwanie lakieru
+skraca jego żywotność
+nieraz miałam wrażenie, że schnięcie trwało dłużej niż przewiduje producent
+tworzy bąble

Okropny

Ma wodnistą konsystencję i cienki pędzelek. Ciężko go nałożyć - warstwa wychodzi albo za cienka i są smugi albo za gruba i robią się bąble. Lakier wcale dzięki niemu nie schnie szybciej, nie jest też utwardzony. W dodatku rozmazuje wzorki. Generalnie paznokcie nie wyglądają po nim zbyt estetycznie. Żałuję, że go kupiłam, są tańsze i lepsze wysuszacze. Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nigdy więcej

O tym produkcie mogę powiedzieć tylko tyle, że dobrze nabłyszcza. I tutaj plusy się kończą. Lakier następnego dnia schodzi całymi płatami. Utwardzenie również znikome. Nigdy więcej go nie kupię, wolę zainwestować w droższy ale sprawdzony produkt.

nie wiem co sądzić

Szukałam jakiegoś fajnego utwardzacza ale niestety troche sie zawiodlam :(

PLUSY:
- Nabłyszcza
- Dostępność
- Przedłuża delikatnieeeee żywotność lakieru

MINUSY:
- Pędzelek (jest naprawdę masakryczny! takie małe badziwie ktorym nie da sie nałożyc cienkiej warstwy)
- Nie przyspiesza schniecia
- Nie utwardza

jak widać ma swoje wady i zalety. mimo to nie wiem czy wroce do tego produktu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Oj nie

Dawałam temu produktowi kilka szans jednak za każdym razem gdy się go użyło był niewypał.
Firma Eveline nieraz mi przypadła do gustu jednak nie w tym przypadku.
"Utwardzacz" nie spełnia swoich funkcji.
Nawet ma się wrażenie że lakier szybciej po nim odpryskuje niż bez jego użycia.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

nietrwały manicure

Produkt jak w nazwie wysusza, utwardza i nabłyszcza. Jednak już następnego dnia lakier może odpryskiwać płatami. Czasem trochę dłużej wytrzymuje, ale wolę kosmetyki z przewidywalnym efektem, a nie ryzykowne. Jako baza też nie przedłuża trwałości. Stosuję go na drugi dzień po malowaniu, nie powoduje bąblowania lakieru. Używam wtedy, gdy manicure wystarczy mi na 1-2 dni.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte