Sweet Secret, Kokosowy krem do rąk i paznokci `Słodki kokos i banany`

Sweet Secret, Kokosowy krem do rąk i paznokci `Słodki kokos i banany`

Kokosowy krem do rąk Farmona Sweet Secret intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość naskórka. Regularne stosowanie kremu daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

Nie specjalnie...

Nie dla mnie. Nie ma efektu nawilzonych dłoni. Efekt trzyma się chwilę. Ręce dalej są suche. Zapach na dłoniach nie pachnie tak pięknie... krem jest bardzo wydajny. Zostawia mi uczucie lekkich rak. Nadaje się bardziej latem

Zapachowy umilacz

Krem ma przyjemny zapach która z czasem zaczął mi przeszkadzać i był męczący. Krem ma fajną, gęstą konsystencje. Szybko się wchłania i nawilża.
Niestety przez zapach bardzo długo męczyłam się z tym kremem. Zapach początkowo bardzo mnie urzekł później bardzo męczył. Jest to bardzo przyzwoity produkt.

.. Nie.

Z kremami z serii "Sweet Secret" miałam do czynienia już wiele razy. Zrobiłam sobie od nich przerwę. Taką 2-3 letnią. Ostatnio jednak 'Słodki kokos i banany' wpadł mi w ręce.. i równie szybko je opuścił ;) Z początku zapach jest przyjemny, jak się powącha w drogerii to myśli się 'Oh, jak ładnie pachnie!', kupuje się taki krem. Jednak po nałożeniu go na ręce, szczególnie w pomieszczeniu, zaczyna mnie boleć głowa. Zapach jest tak słodki i nachalny, że już kilka osób z pracy powiedziało, żebym umyła ręce, bo ich mdli. Oprócz tego krem jest okej. Nie ma turbo-hiper nawilżenia czy fenomenalnej ochrony, ale ręce są widocznie w lepszej kondycji. Cena kusi. Opakowanie też. Ale tego kwiatu jest pół światu. Wybrałabym jakiś inny.

Jako czasowy poprawiacz nastroju tak jako krem do codziennej pielęgnacji nie

Jestem zwolenniczką słodkich jadalnych zapachów stosowanych w kosmetykach.
Lubię takie produkty jednak nie wszyscy są ich zwolennikami. Wielu z pewnością od razu mdli na sam ich widok. Używałam wielu tego typu produktów do pielęgnacji całego ciała - także kremów do rąk.
Uwielbiam też linię Farmony Sweet Secret i ich obłędnie słodko pachnące produkty. Linia "Słodki kokos i banany" to chyba największy słodziak z jakim się spotkałam. Jest tak dobitnie słodki, że miejscami aż mdły.
Jednym z produktów linii jest krem kokosowy do pielęgnacji rąk i paznokci.
Stosowałam też olejek do kąpieli i balsam do ciała z tej serii i te produkty zdecydowanie bardziej mi odpowiadały.
Krem do rąk mieści się w opakowaniu w postaci tubki o ładnej kolorowej szacie graficznej oczywiście a jakże by inaczej z wizerunkiem kokosa i bananów.
Krem ma gęstą formułę i bardzo dobre właściwości nawilżające i odżywcze.
Największą zaletą ale i jednocześnie największą wadą produktu jest tutaj zapach. Powiedzieć że jest słodki to za mało ta słodycz jest tak obłędnie słodka, że aż przesłodzona. Trzeba ją sobie umiarkowanie dawkować bo w nadmiarze nawet takie amatorki słodkości jak ja może zemdlić. Jako produkt do okazyjnego zastosowania w celu poprawy nastroju i produkcji endorfin jest ok ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie używać tego produktu jako kremu do codziennej pielęgnacji dłoni. Ten zapach chociaż w małej dawce przyjemny potrafi przytłoczyć całe otoczenie i powiem szczerze nie chciałabym nim pachnieć cały czas.

Cudowny! Słodki!

Kremu do rąk używałam bardzo dawno temu, ale do dziś czuję ten słodki kokosowo-bananowy zapach.
Bardziej czuć zapach banana niż kokosu, jednakże jest to przyjemny, bardzo słodki zapach.
Zdecydowanie nie spodoba się osobom, które nie znoszą słodkich nut - jednakze dla mnie BOMBA.
Krem ma fajną, delikatną konsystencję, nie za gestą, ale też nie wodnistą.
Ogólnie dobrze wchłania się w dłonie, jednakże znam kremu, które robią to krócej niż ten.|
Poza tym krem dobrze nawilża, odżywia i nadaje miękkości dłoniom.
Przy dłuższym stosowaniu - kilka tygodni moje suche dłonie stały się naprawdę gładkie.
Zapach pozostaje na nich bardzo długo.
Spodobało mi się także kolorowe opakowanie, jednakże tubka jest troszkę sztywna i ciężej wykorzystać kosmetyk do końca. ;)

Moj kit

Krem z bardzo krotkim efektem. Powchlonieciu sie skora jest miekka, ale po mniej niz godzinie dlonie sa znow suche i spekane. Dlugofalowe uzywanie nic nie zmienia, efekt zostaje z nami na 30 min. po aplikacji. Jedyny walor kosmetyku to ladny zapach.

Fajny!

Zostawia delikatną warstwę ochronną na dłoniach, dobrze nawilża, ale nie poradzi sobie z bardzo przesuszonymi dłońmi. Słodki zapach kokosa i banana dla niektórych może być drażniący, mi na zimę pasuje idealnie, przypomina o cieplejszych czasach. Krem dość wydajny, nie jest za tłusty, nie leje się. Szybko się wchłania.

Dobry krem

Krem dobrze się spisywał, sprawiał że dłonie było gładkie i nawilżone. Przyjemna konsystencja która szybko się wchłania nie pozostawiając tłustych dłoni.
A zapach robił furorę, kiedy używałam tego kremu zapach był mocno wyczuwalny przez innych przez co znajomi zawsze pytali się jakich używam perfum. Byli bardzo zaskoczeni kiedy mówiłam im że to tylko krem rąk. Zapach był wyczuwalny na kilka metrów, kiedy go użyłam to pół mojej pracy wiedziało że właśnie kremowałąm ręce.

Najgorszy jest zapach

Krem pachnie słodko, mdło i dusząco ( coś pomiędzy syropem na kaszel a starą ścierką), zapach niestety długo utrzymuje się na skórze. I w sumie to by było tyle z minusów, bo nawilża dość dobrze i szybko się wchłania, nie jest przy tym drogi. Jednak zdecydowanie nie polecam ze względu na zapach, generalnie uwielbiam kokos i banany, ale połączone razem dają opłakane rezultaty.

Dobry i tani

Bardzo lubię ten krem, raz już do niego wróciłam. Nadmienię tylko, że nie mam problemu z suchą skórą na dłoniach, nie stosuję go na codzień, tylko wtedy, kiedy ta sucha skóra się robi, czyli wiadomo - po myciu naczyń intensywnym czy innym moczeniu.

+ piękny zapach,
+ wydajny,
+ wystarczy niewiele produktu dla uzyskania pożądanego efektu,
+ szybko się wchłania

- po kilkudziesięciu minutach nawilżenia już nie czuję, ale skóra nie jest już sucha. Na rynku są lepsze produkty, ale ten spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Lubię za zapach :)

Krem nie jest moim faworytem jeśli chodzi o kwestie pielęgnacji i nawilżenia dłoni, ale kupuję go dosyć często w okresie jesienno- zimowym ze względu na zapach :)
Plusy:
- szybko się wchłania,
- cena- około 5 PLN,
- ZAPACH- słodki banan z lekką kokosową nutą - dla mnie ekstra sprawa :P
Minusy:
- nie nawilży i nie ukoi problematycznych dłoni- jeżeli ktoś ma do czynienia z przesuszeniem i pękaniem skóry ten krem nie jest rozwiązaniem.
- dostępność- widuję go w Hebe i bardzo rzadko w Naturze, w innych drogeriach nie występuje, ale dla chcącego nic trudnego- w okresie Świąt Bożego Narodzenia bez problemu możemy nabyć go w zestawach :)

Podsumowanie:
Fajny, przyjemny kosmetyk o zniewalającym zapachu:) Każdemu, kto lubi banany i kokosy polecam wypróbować :)

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: około 5

przepiękny zapach!

Już dosyć długo szukam dobrego kremu do rąk. Ten dostałam w prezencie i zaskoczył mnie, chociaż KWC kremu do rąk szukam dalej. ;)
Dlaczego?
• bardzo fajna lekka konsystencja, która szybko się wchłania w skórę, a to jest dla mnie ogromny plus, bo nie lubię bardzo mieć klejących się, tłustych rąk
• efekt gładkich rąk
• przepiękny, słodki zapach
• dosyć wydajny
• niska cena
Ale są także minus:
• brak nawilżenia
• krem niezbyt nadaje się na zimę