Floslek, I love Mini, Wygładzające masełko do dłoni o zapachu ananasa

Floslek, I love Mini, Wygładzające masełko do dłoni o zapachu ananasa

Wygładzające masełko do rąk o zapachu ananasa w małej, podróżnej wersji pozwoli odzyskać zdrowy i zadbany wygląd dłoni, a także zabezpieczy skórę przed nadmierną utratą wilgoci. Zawiera biotynę, znaną ze swych właściwości wzmacniających paznokcie i poprawiających jakość skóry, a także masło illipe, które nawilża i poprawia elastyczność skóry.

Właściwości:
*koi i łagodzi skórę dłoni
*intensywnie pielęgnuje i odżywia

• Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Podaj mi ananasową dłoń ;)

W masełka marki Floslek z linii I Love Mini zaopatrzyłam się specjalnie na wyjazd, wiedziałam że czekają mnie zmienne warunki atmosferyczne i moja skóra może dostać histerii a obietnice producenta o gładkich dłoniach na wakacjach były jak …chęć do testowania ;).

Moje dłonie są suche,bywają nawet takie pergaminowe, wszelkie domowe prace wykonuję bez rękawiczek,zimą z rękawiczkami też mi nie po drodze,dlatego potrzebuję produktów które intensywnie nawilżą,zregenerują i odżywiają strzaskaną czynnikami zewnętrznymi skórę.

Opakowanie to mała elastyczna tubka w białym kolorze z wygodną klapką na zatrzask,masełko jest śliskie takie silikonowe ale bardzo dobrze rozsmarowuje się na dłoniach,nie jest ono tłuste a lekkie i jednocześnie treściwe,zapach jest cudny ananasowy,bardzo skutecznie wygładza,zmiękcza i koi przynosząc ulgę przesuszonym dłoniom.Masełko stosowane na noc regenerowało skórę dloni, pielęgnowało i poprawiało ich kondycję,jedynie nie zauważyłam aby wzmacniało paznokcie,jednak ten kosmetyk zachęcił mnie do przetestowania innych kosmetyków od marki Floslek a to najlepsza rekomendacja ;).