Arko, Skin Care, Creamy, Honey & Cream Soap Bar (Mydło w kostce z miodem i kremem)

Mydło Arko Skin Care wzbogacone ekstraktem z miodu oraz kremem zapewnia naturalną równowagę poziomu nawilżenia skóry.

mydła
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w kostce
Skóra
normalna, sucha

klasyczne mydełko

Mydło Arko pamiętam jeszcze z dzieciństwa.
-Jest to klasyczne mydło w kostce o delikatnym i miłym zapachu miodu. NIe jest przesłodzone.
-Bardzo podoba mi się, że nie rozciapkuje się nadmiernie w mydelniczce
-Jest bardzo delikatne i kremowe
-Troszkę przesusza , ale nie nadmiernie
- plusem jest także niska cena oraz Polski producent

Piękny zapach

Słodki, "jadalny" zapach, fajny na zimę to największa zaleta tego mydła. I nawet trochę rozchodzi się po łazience.
Dobrze się pieni, dobrze oczyszcza skórę. Kostka ma wygodny kształt, łatwo obracać nią w dłoniach. Nie rozmięka.
Niestety wysusza skórę, więc raczej nie kupię go ponownie.

Dobre

Bardzo dobre mydło. Przede wszystkim ma znakomitą konsystencję - jest twarde i nie maże się tak jak większość innych. Dobrze oczyszcza i pozostawia piękny zapach. W łazience zawsze mam i mydło w płynie i w kostce - czasem wole umyć ręce tym czasem tym. Arko jest tanim i dobrym mydłem - ja kupuje na Auchan :)

Fajne mydełko za nieduże pieniądze.

Mydełko ładnie pachnie, bardzo dobrze sie mydli. Nie podrażnia skóry. Nie zajmuje dużo miejsca. Ładne, estetyczne opakowanie. Łatwo dostępne - można je kupić niemal w każdej drogerii. I tanie.

lekkie

Fajne lekkie mydełko do mycia . Ma bardzo ładny zapach ja osobiście uwielbiam miód jako dodatek do produktów myjących. Dzięki niemu moja skóra zostaje gładka i nawilżona. Mydło fajnie się pieni i dobrze oczyszcza skórę.

Mydełko

Mydełko używam do mycia rąk.Bardzo dobrze się pieni i pięknie pachnie.Jest wydajne,starcza na długo.Co najważniejsze nie wysusza mojej skóry.Pozostawia ją delikatną i nawilżoną

dobre mydło za małe pieniądze

Lubię to mydło, za to, ze pięknie pachnie i przyjemnie się go używa. Dobrze się mydli i spłukuje ze skóry. Kostka jest poręczna. Mydło jest łatwo dostępne - można go kupić w większości drogerii i hipermarketów. Niestety przy dłuższym używaniu produkt nieco przesusza skórę.

Dobre

Dobre mydło w kostce. Stosuję co jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Dobrze się pieni i myje dłonie. Jest dość trwałe. Starcza na wiele myć. Co do zapachu to również jest ok, jednakże nie przypadł mi za bardzo do gustu.

Tanie i dobre

Lubię te mydełka głównie za zapachy. Są przyjemnie kremowe, dobrze się pienią, nie wysuszają rąk. Nie jest to jakieś wielkie wow, po prostu fajne, dobre i tanie mydełko w kostce do mycia rąk. Dość wydajne, szeroko dostępne.
Zapach miodowy lubię, dobrze mi się kojarzy, chociaż mydełka Palmolive nie przebije.

Dobre i tanie

Mydło to często jest w moim domu ze względu na cenę. Myślę, że w porównaniu do mydeł z wyższej półki cenowej niczego mu nie brakuje. Robi to co powinno - myje :) A do tego ładnie pachnie i dobrze się pieni. I tyle, albo aż tyle, bo to w końcu tylko mydło ;)

Od lat gości w naszej łazience

Rzadko kiedy decydujemy się na Dove, czy Luksję. Arko ma fajne czteropaki o różnorodnych zapachach. Mydła są wydajne, tanie i ładnie pachną. Spełniają swoje zadanie, a kiedy są już na wykończeniu, spełniają rolę jako zmiękczacz skórek podczas domowego pedicure. Najbardziej(zazwyczaj) opłaca się kupować czteropak. Polecam!!

Nie spodziewałam się tak super efektu po zwykłym mydełku :)

Kupiłam spontanicznie i już zawsze będę sięgała po niego w sklepie. Nigdy bym nie myślała,że zwykłe mydło zmyje mocny makijaż od razu bez mocnego pocierania i na dodatek pozostawi skórę gładką, czystą i nawilżoną!
W moje ręce wpadło wiele mydeł sklepowych, ale tylko to jedno sprawiło, że mycie twarzy to przyjemność. Moim zdaniem nawet nie ma sensu już dla mnie kupować żelów drogich drogeryjnych do cery tądzikowej ponieważ taką posiadam. Żele do cery trądzikowej po czasie tylko sprawiały,że wyprysków było więcej,natomiast to mydełko z miodem tylko polepszyło stan cery.

PLUSY:
-zmywa mocny makijaż, łącznie z oczami
-oczyszcza
-nawilża
-wygładza
-pięknie pachnie
-dostępne w każdym sklepie
-tanie

Używam tego produktu od: mięsiąca

1968