Zobacz oferty

zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 162.00

Wskazania:
Po menopauzie zmiany hormonalne przyspieszają starzenie się skóry, prowadząc do utraty elastyczności skóry, powstawania zmarszczek, przebarwień i nierównomiernego kolorytu skóry. Skóra staje się jeszcze bardziej wrażliwa na promieniowanie UV, przez co przebarwienia stają się bardziej widoczne.

Rozwiązanie Vichy:
Odżywczy krem łączący Proksylan, ekstrakt z Kasji, Niacynamid (witaminę B3) oraz odżywcze kwasy Omega 3-6-9 z filtrem SPF 50 o szerokim spektrum działania, chroniącym skórę przed szkodliwymi skutkami promieniowania UVA i UVB. Pomaga łagodzić oznaki i widoczny wpływ menopauzy i promieniowania UV na skórę, poprawiając jej wygląd. Skóra staje się jędrniejsza, zmarszczki i przebarwienia stają się mniej widoczne dzień po dniu. Natychmiast nadaje skórze promienny blask.

W laboratoriach Vichy połączyliśmy kompleks składników aktywnych ujędrniających skórę w trakcie i po menopauzie z wysoką ochroną - SPF o szerokim spektrum działania oraz z niacynamidem B3. Neovadiol SPF 50 to wysoka ochrona przed promieniowaniem UV, zapewniająca skórze po menopauzie potrójną skuteczność, działając na zmarszczki, jędrność oraz przebarwienia.

Skuteczność potwierdzona klinicznie: -41%* zmarszczek, +11%** jędrności, + 26%* blasku.
* badanie kliniczne, 42 kobiety po 6 tygodniach stosowania
**badanie aparaturowe

na dzień
Cera
dojrzała, sucha, z przebarwieniami
ochronne, na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, rozświetlające
hipoalergiczna
w słoiczku
krem
Filtry
SPF >30
<50ml

Kupiony w: Drogeria Hebe

Vichy, Neovadiol, Odżywczy krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF50

muszę przyznać, że ten produkt naprawdę zrobił na mnie wrażenie. Jest to krem, który łączy w sobie intensywną pielęgnację skóry z wysoką ochroną przeciwsłoneczną, co czyni go idealnym wyborem na co dzień.
Jednym z największych atutów tego kremu jest jego formuła. Jest bogaty i odżywczy, ale jednocześnie nie jest ciężki ani tłusty. Po nałożeniu na skórę, krem szybko się wchłania, pozostawiając ją gładką, nawilżoną i miękką. Jest to doskonała baza pod makijaż, ponieważ nie powoduje rolowania ani błyszczenia skóry.
Vichy Neovadiol Odżywczy Krem na Dzień Przeciw Przebarwieniom SPF50 skutecznie pomaga w walce z przebarwieniami. Regularne stosowanie tego produktu wyraźnie zmniejszyło widoczność ciemnych plam i poprawiło ogólny koloryt mojej skóry. Zauważyłam, że moja cera stała się bardziej jednolita i promienna.
Dodatkowym atutem jest wysoka ochrona przeciwsłoneczna SPF50, która zapewnia skuteczną barierę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki temu mogę czuć się bezpiecznie, wiedząc, że moja skóra jest chroniona przed słońcem przez cały dzień.
Krem jest również bardzo dobrze tolerowany przez moją wrażliwą skórę. Nie powoduje podrażnień ani zaczerwienień, co jest dla mnie bardzo ważne. Formuła zawiera składniki łagodzące i regenerujące, które dodatkowo wspomagają procesy naprawcze skóry.

Vichy na przebarwienia

Odkąd trafiłam na Vichy dla kobiet w okresie menopauzalnym, uważam że jest to najlepsza seris kosmetyków, pięknie, delikatnie pachną, i konsystencja idealna,co do przebarwień,na 100%,nie mogę jeszcze potwierdzić, ponieważ dopiero jestem w trakcie używania 1 opakowania,ale dla mnie ta seria to seria idealna ????

Skuteczność, ochrona, nowoczesność.

Dziękuję za możliwość poznania kremu Vichy dzięki portalowi Wizaż.
Krem otrzymałam opakowany w zewnętrzny kartonik, w którym jest szklany słoiczek, klasyczny, zakręcany.
Krem ma konsystencję gęstego budyniu i kolor również. Pomimo tej gęstości nie przeciąża skóry, nie natłuszcza i zaskakująco dobrze się wchłania.
Moja skóra dzięki niemu odzyskała ładny blask i rozjaśnienie. Przebarwienia stały się mniej widoczne.
Zmarszczki są płytsze.
Dodatkowo krem ma wysoki spf, co jest dodatkową zaletą.
Wydajny i bardzo skuteczny krem, polecam bardzo!

Polecam!

Krem spelnil moje oczekiwania!! Moja cera dzieki niemu jest bardziej nawilzona, mam wrazenie ze rozswietlona. Mam spory problem z zaczerwienieniami i przebarwieniami od slonca, jednak od momentu stosowania kremu widze sporą poprawę. Twarz wydaje sie bardziej wygładzona i nawilżona. Na pewno nie raz kupię jeszfze produkt!

Krem Spf Vichy

Krem Vichy SPF neovadiol spelnil moje oczekiwania. dzieki wizaz mialam okazje go przetestowac i byl to strzal w dziesiatke. podczas spedzania czasu na sloncu nie zauwazylam u siebie zadnych nowych przebarwien. krem sam w sobie jest przyjemny w rozprowadzaniu. nie pozostawia uczucia ciezkosci. napewno kupie kolejne opakowanie.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Opakowanie: 5

Doskonały krem po menopauzie, szczerze polecam

Krem jest przeznaczony dla kobiet, do cery dojrzałej. Ja mam 60+, mam dojrzałą cerę, wrażliwą, skłonną do podrażnień i ze zmarszczkami oraz dużą skłonność do powstawania przebarwień. Krem należy stosować rano, po nałożeniu serum, ważne jest aby omijać okolicę oczu.
Krem łagodzi skutki menopauzy, dobrze nawilża skórę. Super się rozprowadza, odżywia skórę i poprawia jej wygląd. Jest to lekki krem, wydajny i skuteczny. I najważniejsze to, że nie uczula. Polecam i mimo wysokiej ceny to na pewno go kupię.

• Stosunek jakości do ceny: 3

Na tak i na nie

Tak drogiego, jak ten nie używałam. Bardzo mi miło, że dostałam krem do testowania. Miłe, że są produkty nie tylko do młodych cer, ale i kobiety w dojrzałym wieku mogą cieszyć się pielęgnacją.
Krem opakowanie ma ładne. Żółty słoiczek, który dodatkowo jest zapakowany w kartonik. Szczerość bardzo doceniam dlatego napisze to. Ja sama go bym nie kupiła, bo uważam, że jest bardzo drogi. Za krótko go stosuje, niewiele go ze słoiczka ubyło, bo jest wydajny. Na pewno nawilża skórę. Nie szczypie mnie w oczy. Regularnie go używam, więc efektów więcej dostrzeże lub też nie. Dzięki nawilżeniu zmarczki się zmiejszyły, skóra stałą się napięta. Ma dużo cennych składników. Ogólnie na koniec napiszę,że polecam ten krem wszystkim kobietom po menopauzie, które szukają produktu, który nawilży, ujędrni i rozświetli ich skórę, a także ochroni ją przed słońcem.

• Opakowanie: 5

"Bardzo Dobra Opieka Dojrzałej Skóry"

Krem w eleganckim opakowaniu!Zachwyca oko:)Piękny brzoskwiniowy kolor i delikatny zapach bardzo przyjemny działa również korzystnie na zmysły!:)Konsystencja średnio- lekka ale bardzo dobrze sie wchłania!Wydajność dobra!Nie podrażnia skóry i spojówek!Pozostawia niestety delikatny film,i delikatną lepkość! która daje efekt błyszczenia w miejscach gdzie skóra jest mniej przesuszona!Po zmatowieniu pudrem ,nie stanowi to dużego problemu biorąc pod uwagę jaki korzyści przynosi!Juz po kilkukrotnym użyciu większe plamki stają sie mniej widoczne!Skóra nabiera blasku miękkości jędrności,czuje się wyraźną ulgę w suchości!Wyraźne zmarszczki deilkatnie spłycają się I co bardzo ważne na plus!Skóra będąc narażona na pronieniowanie bardzo dobrze jest zabezpieczona filtrami i nie zauważa się kolejnych przebarwień! !Przez co kolor sie ładnie ujednolica!Zadbana i odżywiona skóra wyglada pięknie:)

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Opakowanie: 4

Treściwy krem dla cery dojrzałej

Krem używany do cery dojrzałej naczynkowej. Dobrze chroni przed promieniami słonecznymi, gdy był nałożony cera była w pelni chroniona przed słońcem. Po 3 tygodniach stosowania kremu przebarwienia może są trochę mniej widoczne, ale może to też za sprawą tego, że skóra jest ładnie rozświetlona. Przy stosowaniu produktu nie pojawiły się suche skórki przy nosie co się czasem przytrafia. Sama ocena produktu pod względem redukcji przebarwień myślę, że jeszcze do przetestowania, na razie był to zbyt krótki okres czasu, żeby coś wielkiego się zdarzyło. Wiele osób chwaliło zapach krem - jak dla mnie nic specjalnego, typowy "kosmetyczny" zapach. Opakowanie - nie jestem fanką słoiczków, wolę tubkę lub takie z pompką, są bardziej higieniczne, aczkolwiek z takiego łatwiej jest wyjąć 100% zawartości.

W końcu coś dla siebie!

50-tka... menopauza... i świadomość, że czas zostawia ślady na twarzy..
I nagle bonus:) krem Vichy Neovadiol do testowania! Radość i babskie zaciekawienie. A dziś ocena: 5+
Ten krem dodał mi blasku! Poprawił kolorystykę kryjąc pojawiające się z wiekiem przebarwienia, a ciekawy kolor (brzoskwiiniowy) i konsystencja (nie jest w ogóle tłusty) i zapach pozwoliła skórze oddychać i poczyc się jędrna jak kiedysik... Krótko: jestem w nim zakochana ????

• Zgodność z opisem producenta: 3

krem przeciwprzebarwieniom Vichy

Produkt ładnie się rozprowadza. Ma delikatną i miłą konsystencję, Delikatny, jego używanie sprawia mi przyjemność. Bardzo ładnie pachnie. Wygodne opakowanie. Pięknie prezentuje. się w łazience.

Polecam z całego serca

Markę Vichy uwielbiam od lat, jestem bardzo zadowolona z ich produktów. Dodatkowo teraz dołączył do nich również ten krem, jest idealny do dojrzałej cery, która potrzebuje specjalnej opieki.
Co prawda nie wchłania się szybko, ale daje uczucie niesamowicie miękkiej skóry. Z czasem mam wrażenie, że również drobne przebarwienia stały się mniej widoczne.