Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami (stara wersja)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Bardzo dobry produkt, szkoda, że ceny średnie

Szczerze, bardziej używam produktu po "ciężkich chwilach" dla paznokci, np. po ściągnięciu hybrydy, aby zatuszować zmęczenie pazurków. Pięknie po nim wyglądają, a ponadto widać po czasie używania, że paznokcie czują się o wiele lepiej.
Nie wysycha i wystarcza na bardzo długo. Nie zmienia swojej konsystencji jak bardzo wiele lakierów popularnych sieciówek. Pędzelek fajny, nie za gruby.
Minusem jest dla mnie cena- może przesadzam, ale uważam, że jest ciut za wysoka. Konkurencja proponuje tańsze zamienniki, a także nie są najgorsze.
Czekam zwykle na fajne promki i mogę cieszyć się produktem na długo! ;)

Zdecydowanie moj kwc

Po 20 latach obgryzania moje paznokcie wyglądają jak tipsy. Przez miesiąc stosowałam tak jak zalecił producent. Teraz stosuje tylko jako baze od czasu do czasu nakładam te 3 warstwy a potem kolorowy lakier.
+ mocne, zdrowe paznokcie
+ nie rozdwajają sie, nie łamią
+ przestałam obgryzac ! :D i chować ręce do kieszeni xD
+ cena, dostępnośc

Moja ulubiona

Bardzo lubie kosmetyki firmy Eveline. Odżywki używam już kilka ładnych lat. To dzięki niej zapuscilam pierwszy raz paznokcie. W szkole średniej miałam problem z bardzo lamliwymi paznokciami i postanowiłam zrobić żelowe, ale to jeszcze bardziej pogorszył ich stan. Ktoś doradzi mi właśnie ta odżywkę i w zaledwie kilka miesięcy miałam piękne, zdrowe, zadbane paznokcie.

a mnie rozczarowała

Odżywka być może chroni przed łamaniem, pękaniem i kruszeniem, ale nie chroni już łamiących się, pękających i kruchych paznokci. Nadaje ładny mleczny kolor, najlepszy efekt dają dwie warstwy, natomiast jej trwałość/skuteczność jest zaskakująco mała. Na moich paznokciach wytrzymywała max 2 dni, po tym czasie zaczęła się rozwarstwiać i odpryskiwać razem z płytką, jakby tworzyła tylko powłokę na niej, a nie wnikała rzeczywiście zabezpieczając. Inne odżywki radziły sobie z moimi paznokciami dużo lepiej, więc najwyraźniej ta jest po prostu przeciętna. Bardzo dobra do wzmocnienia zdrowych paznokci, ale ze zniszczonymi sobie nie radzi.
Po zużyciu połowy opakowania zaczyna gęstnieć.

Jestem bardzo zadowolona

Super produkt poprawił kondycję moich paznokci. Nie są już tak miękkie plytka stałam się gładka. Szybciej rosną. Ogólnie wyglądają ładniej, nie robią się już białe plamki na płytkach paznokcia

To jest hit

Tej odżywki do paznokci nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Uratowała moje paznokcie już trzykrotnie po zdejmowaniu żeli z paznokci. Łatwo nakłada się ją na paznokcie, które już po pierwszym użyciu wyglądają zdrowiej.

Najskuteczniejszy produkt na słabe paznokcie.

Od zawsze obgryzalam paznokcie... Odkąd pamiętam to robiłam to zawsze. Niestety później w szkole aż byłoi wstyd kiedy dziewczyny malowały delikatnie paznokcie a ja nie mogłam nic pomalować bo prawie ich nie miałam. Wtedy zaczęłam przeglądać różne stronki z paznokciami i trafiłam na reklamę tej odżywki. Postanowiłam że spróbuję przetestować. Chciałam wkoncu mieć długie i piękne paznokcie. Nałożyłam pierwszą warstwę, później kolejną i zmywalam i wszystko jak napisane było na instrukcji. Minął tydzień a ja przestałam siłą woli obgryzać a moje paznokcie zrobiły się twardsze. Później minął miesiąc i kolejny. Po dwóch miesiącach stosowania jestem w stanie stwierdzić że ten lakier odbudowal moje paznokcie od wewnątrz. Minęło już dobrych 5 lat odkąd mogę wreszcie cieszyć się pięknymi i najdłuższymi w rodzinie naturalnymi paznokciami. Są przede wszystkim zdrowe a odżywkę nakładam jeszcze od czasu do czasu. A więc jeśli się chce to można wszystko!

Dla mnie numer 1

Za każdym razem ratuje moje paznokcie. Jest to jedyna odżywka po której w ekspresowym tempie rosły mi paznokcie...utwardza płytkę przez co jest odporna na złamania. Miałam problem z rozdwajaniem się paznokci ona poradziła sobie z tym problemem od razu. Zawdzięczam jej długie , twarde i zdrowe paznokcie.

Super

Klasyk :) To odzywka, po ktorą sięgam już od ladnych kilku lat i nigdy mnie nie zawiodla. Nie podraznia, jest skuteczna, latwa w stosowaniu i wyglada naturalnie na paznokciach.Wzmacnia je, utwardza. Jak dla mnie bezkonkurencyjny produkt.​

Wzmocnienie i blask

Bardzo lubie odżywki firmy Eveline, dlatego ta również przypadła mi do gustu. Wzmacnia paznokcie, pozostawia je odżywione i świecące. Daje efekt zadbanych paznokci.

Dobra odżywka

Odżywka utwardza i wzmacnia paznokcie. Moje paznokcie po manicure hybrydowym był bardzo słabe i miękkie. Po zastosowaniu odżywki paznokcie wzmocniły się, stały się twardsze. Dodatkowo odżywka nadaje ładny jasny, mleczny kolor - paznokcie wyglądają zdrowo.

Bardzo dobra odżywka

Według mnie jedna z lepszych odżywek jakie miałam. Stosowałam ją zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Dzięki niej moje paznokcie przestały się rozdwajać, łamać. Stały się twarde i znacznie szybciej rosły. Opakowanie bardzo wydajne.
Jestem bardzo zadowolona z produktu, używałam go często, lecz teraz przeszłam na hybrydy.